Сан Марино - Шампионат Саммаринезе (2026 - 2027)
събота, 12 септември, 2026
16:00
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.57 |
3.76 |
1.74 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
1.22 |
1.23 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.57 |
1.37 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.09 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.13 |
1.61 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.43 |
2.53 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.58 |
2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.09.2026 12:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мурата, а гостите от Сан Джовани.
Разстоянието между двата града е 0.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Монтеджиардино,
който има капацитет от
1 000 места.
Размерите на терена са 82 x 54 m.
Снимки от Google карта
стадион Монтеджиардино.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мурата - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.09.2026 |
Копа Титано |
Мурата |
0 - 3 |
Виртус |
- |
- |
- |
| 06.09.2026 |
Саммаринезе |
Пенароса |
1 - 4 |
Мурата |
1.42 |
4.25 |
5.93 |
| 28.08.2026 |
Саммаринезе |
Фолгоре Фалциано |
5 - 0 |
Мурата |
1.12 |
6.76 |
14.65 |
| 26.04.2026 |
Саммаринезе |
Ювенес Догана |
5 - 2 |
Мурата |
1.16 |
6.16 |
11.44 |
| 18.04.2026 |
Саммаринезе |
Мурата |
1 - 4 |
Фиорентино |
7.36 |
5.69 |
1.25 |
| 12.04.2026 |
Саммаринезе |
Виртус |
4 - 1 |
Мурата |
1.02 |
12.83 |
33.00 |
| 08.04.2026 |
Саммаринезе |
Мурата |
0 - 3 |
Тре Фиори |
22.00 |
10.51 |
1.02 |
| 21.03.2026 |
Саммаринезе |
Пенароса |
2 - 0 |
Мурата |
1.58 |
4.18 |
3.98 |
| 15.03.2026 |
Саммаринезе |
Мурата |
0 - 4 |
Тре Пене |
34.43 |
9.88 |
1.04 |
| 07.03.2026 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
2 - 1 |
Мурата |
1.18 |
5.36 |
16.28 |
Общо 1 победа и 9 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 загуби
в последните 4 домакинства.
Сан Джовани - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.09.2026 |
Копа Титано |
Сан Джовани |
0 - 1 |
Космос Серавале |
- |
- |
- |
| 04.09.2026 |
Саммаринезе |
Доманяно |
4 - 0 |
Сан Джовани |
1.54 |
3.90 |
4.79 |
| 29.08.2026 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
2 - 3 |
Тре Пене |
10.50 |
5.11 |
1.22 |
| 26.04.2026 |
Саммаринезе |
Тре Пене |
4 - 0 |
Сан Джовани |
1.25 |
5.09 |
8.45 |
| 18.04.2026 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
0 - 2 |
Доманяно |
2.90 |
3.23 |
2.15 |
| 11.04.2026 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
1 - 0 |
Сан Марино Акад. |
1.77 |
3.32 |
3.67 |
| 07.04.2026 |
Саммаринезе |
Ла Фиорита |
3 - 0 |
Сан Джовани |
1.32 |
4.30 |
7.38 |
| 21.03.2026 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
2 - 0 |
Фаетано |
1.64 |
3.45 |
4.47 |
| 15.03.2026 |
Саммаринезе |
Фолгоре Фалциано |
2 - 2 |
Сан Джовани |
1.40 |
4.06 |
6.44 |
| 07.03.2026 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
2 - 1 |
Мурата |
1.18 |
5.36 |
16.28 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.03.2026 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
2 - 1 |
Мурата |
1.18 |
5.36 |
16.28 |
| 09.11.2025 |
Саммаринезе |
Мурата |
0 - 0 |
Сан Джовани |
2.23 |
3.25 |
2.71 |
| 05.04.2025 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
0 - 0 |
Мурата |
2.15 |
3.04 |
3.07 |
| 07.12.2024 |
Саммаринезе |
Мурата |
1 - 1 |
Сан Джовани |
- |
- |
- |
| 03.02.2024 |
Саммаринезе |
Мурата |
0 - 1 |
Сан Джовани |
1.54 |
4.10 |
4.94 |
| 04.10.2023 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
0 - 1 |
Мурата |
5.18 |
4.14 |
1.49 |
| 05.02.2023 |
Саммаринезе |
Мурата |
3 - 1 |
Сан Джовани |
2.15 |
3.60 |
2.62 |
| 18.09.2022 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
0 - 2 |
Мурата |
2.95 |
2.98 |
2.20 |
| 20.03.2022 |
Саммаринезе |
Мурата |
0 - 0 |
Сан Джовани |
2.98 |
2.97 |
2.20 |
| 11.12.2021 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
1 - 1 |
Мурата |
3.08 |
3.54 |
2.00 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 2 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Мурата имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Шампионат Саммаринезе класиране към 12.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Тре Фиори |
3 |
3 |
0 |
0 |
12 |
2 |
+10 |
9 |
| 2 |
Фолгоре Фалциано |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
0 |
+6 |
6 |
| 3 |
Тре Пене |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 4 |
Доманяно |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 5 |
Либертас |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 5 |
Фиорентино |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 7 |
Виртус |
2 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
4 |
| 8 |
Ювенес Догана |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
2 |
+3 |
3 |
| 9 |
Ла Фиорита |
3 |
0 |
3 |
0 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 10 |
Мурата |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
6 |
-2 |
3 |
| 11 |
Космос Серавале |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 11 |
Сан Марино Академи |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 13 |
Кайлунго |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 14 |
Сан Джовани |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
7 |
-5 |
0 |
| 15 |
Пенароса |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
9 |
-6 |
0 |
| 16 |
Фаетано |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
8 |
-8 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Мурата |
|
| Сан Джовани |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Мурата |
Мурата |
|
Сан Джовани |
Сан Джовани |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Тре Фиори |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Фолгоре Фалциано |
|
5 - 0 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Тре Пене |
|
|
|
|
2 - 3 |
|
|
| 4 |
Доманяно |
|
|
|
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 5 |
Либертас |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Фиорентино |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Виртус |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Ювенес Догана |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Ла Фиорита |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Мурата |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 11 |
Космос Серавале |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Сан Марино Академи |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Кайлунго |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Сан Джовани |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Пенароса |
|
1 - 4 |
|
|
|
|
|
| 16 |
Фаетано |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Мурата |
Сан Джовани |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
2 |
| Получени Голове |
6 |
7 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
3.00 |
3.50 |
| Мачове Вкарал |
50% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
100% |
| Над 3.5 |
100% |
100% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
4 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
4.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.57 |
3.76 |
1.74 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
1.22 |
1.23 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.57 |
1.37 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.09 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.13 |
1.61 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.43 |
2.53 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.58 |
2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.09.2026 12:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач