Мексико - Лига де Експансион МХ (2017 - Клаусура)
06:05
Мурсиелагос
Сакатепек
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.20 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2017 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лос Мочис, а гостите от Сакатепек де Идалго. Разстоянието между двата града е 1 281.6 км. Мачът ще се играе на стадион Сентенарио, който има капацитет от 15 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Сентенарио. Мачът ще се играе в 21:05 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мурсиелагос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Лига Експансион | Корекаминос УАТ | 0 - 1 | Мурсиелагос | 1.90 | 3.11 | 3.74 |
| 08.02.2017 | Лига Експансион | Мурсиелагос | 0 - 0 | Алебрихес де Оахака | 2.09 | 3.24 | 3.11 |
| 05.02.2017 | Лига Експансион | Лорос УдеК | 0 - 1 | Мурсиелагос | 1.83 | 3.33 | 3.78 |
| 28.01.2017 | Лига Експансион | Мурсиелагос | 2 - 3 | Симаронес де Сонора | 2.20 | 3.15 | 2.88 |
| 22.01.2017 | Лига Експансион | Хуарес | 2 - 1 | Мурсиелагос | 1.56 | 3.40 | 5.58 |
| 15.01.2017 | Лига Експансион | Мурсиелагос | 0 - 2 | Корас де Тепик | 2.76 | 3.03 | 2.40 |
| 12.01.2017 | Лига Експансион | Потрос УАЕМ | 2 - 0 | Мурсиелагос | 1.48 | 3.81 | 5.91 |
| 07.01.2017 | Лига Експансион | Мурсиелагос | 0 - 2 | Лобос БУАП Пуебла | 1.88 | 3.27 | 3.61 |
| 12.11.2016 | Лига Експансион | Мурсиелагос | 2 - 0 | Хайба Брава | 1.65 | 3.40 | 4.50 |
| 06.11.2016 | Лига Експансион | Дорадос де Синалоа | 2 - 0 | Мурсиелагос | 1.67 | 3.39 | 4.50 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Сакатепек - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2017 | Копа Мексико | Леон | 4 - 0 | Сакатепек | 1.48 | 4.11 | 5.38 |
| 12.02.2017 | Лига Експансион | Сакатепек | 1 - 1 | Леонес Негрос | 2.06 | 3.02 | 3.39 |
| 08.02.2017 | Лига Експансион | Кафеталерос | 0 - 1 | Сакатепек | 2.53 | 3.14 | 2.51 |
| 05.02.2017 | Лига Експансион | Сакатепек | 1 - 3 | Минерос де Сакатекас | 2.40 | 3.17 | 2.64 |
| 01.02.2017 | Копа Мексико | Атлетико Морелия | 1 - 0 | Сакатепек | 1.63 | 3.58 | 4.71 |
| 29.01.2017 | Лига Експансион | Селая | 2 - 3 | Сакатепек | 1.79 | 3.38 | 3.86 |
| 26.01.2017 | Копа Мексико | Сакатепек | 1 - 3 | Леон | 3.00 | 3.40 | 2.12 |
| 22.01.2017 | Лига Експансион | Сакатепек | 3 - 1 | Венадос | 1.69 | 3.41 | 4.41 |
| 14.01.2017 | Лига Експансион | Атланте | 1 - 0 | Сакатепек | 2.10 | 3.00 | 3.20 |
| 11.01.2017 | Лига Експансион | Дорадос де Синалоа | 1 - 1 | Сакатепек | 1.82 | 3.24 | 3.94 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2016 | Лига Експансион | Сакатепек | 2 - 0 | Мурсиелагос | 2.12 | 2.98 | 3.23 |
| 26.03.2016 | Лига Експансион | Мурсиелагос | 2 - 1 | Сакатепек | 2.17 | 3.23 | 2.95 |
| 25.10.2015 | Лига Експансион | Сакатепек | 1 - 1 | Мурсиелагос | 2.19 | 3.18 | 2.92 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Мурсиелагос имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Лига де Експансион МХ класиране към 18.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Минерос де Сакатекас | 8 | +7 | 18 |
| 2 | Атланте | 8 | +4 | 14 |
| 3 | Корас де Тепик | 8 | +3 | 14 |
| 4 | Сакатепек | 8 | +2 | 14 |
| 4 | Хуарес | 8 | +2 | 14 |
| 6 | Алебрихес де Оахака | 8 | +2 | 14 |
| 7 | Леонес Негрос УдеГ | 8 | +1 | 14 |
| 8 | Селая | 8 | +6 | 13 |
| 9 | Потрос УАЕМ | 8 | +2 | 13 |
| 10 | Симаронес де Сонора | 8 | +2 | 12 |
| 11 | Дорадос де Синалоа | 8 | +2 | 12 |
| 12 | Хайба Брава | 8 | -1 | 11 |
| 13 | Лобос БУАП Пуебла | 8 | -3 | 8 |
| 14 | Лорос УдеК | 8 | -4 | 8 |
| 15 | Корекаминос УАТ | 8 | -1 | 7 |
| 16 | Мурсиелагос | 8 | -6 | 7 |
| 17 | Канкун | 8 | -5 | 4 |
| 18 | Венадос | 8 | -13 | 4 |
Хронология в първенството
| Мурсиелагос | |
| Сакатепек | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мурсиелагос | Мурсиелагос | Сакатепек | Сакатепек | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Минерос де Сакатекас | 1 - 3 | ||||||
| 2 | Атланте | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 3 | Корас де Тепик | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 4 | Сакатепек | - | - | - | ||||
| 4 | Хуарес | 2 - 1 | ||||||
| 6 | Алебрихес де Оахака | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 7 | Леонес Негрос УдеГ | 1 - 1 | ||||||
| 8 | Селая | 2 - 3 | 2 - 3 | |||||
| 9 | Потрос УАЕМ | 2 - 0 | ||||||
| 10 | Симаронес де Сонора | 2 - 3 | 2 - 3 | |||||
| 11 | Дорадос де Синалоа | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 12 | Хайба Брава | |||||||
| 13 | Лобос БУАП Пуебла | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 14 | Лорос УдеК | 0 - 1 | ||||||
| 15 | Корекаминос УАТ | 0 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 16 | Мурсиелагос | - | - | - | ||||
| 17 | Канкун | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 18 | Венадос | 3 - 1 | ||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Мурсиелагос | Сакатепек | |
| Позиция | 16 | 4 |
| Точки | 7 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 5 |
| Точки | 1 | 7 |
Форма в шампионата
| Мурсиелагос | Сакатепек | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 5 |
4
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 3 |
2
1 1 |
Голове в шампионата
| Мурсиелагос | Сакатепек | |
|
Вкарани
Получени |
5
11 |
11
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
7 |
5
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.20 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2017 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!
