Финландия - Купа на Финландия (2021)
19:00
МуСа Пори
Екеняс ИФ
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.40 | 2.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 1.30 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2021 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пори, а гостите от Екеняс. Разстоянието между двата града е 190.2 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
МуСа Пори - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.2021 | Купа на Финландия | ТПС Турку | 2 - 0 | МуСа Пори | 1.61 | 3.83 | 4.84 |
| 06.02.2021 | Купа на Финландия | ПК-35 Хелзинки | 2 - 1 | МуСа Пори | 1.69 | 3.65 | 4.54 |
| 31.10.2020 | Икьонен | МуСа Пори | 3 - 1 | Яро | 5.60 | 4.66 | 1.44 |
| 24.10.2020 | Икьонен | КПВ Кокола | 0 - 1 | МуСа Пори | 1.36 | 4.99 | 6.33 |
| 20.10.2020 | Икьонен | МуСа Пори | 0 - 2 | ВПС Вааса | 2.23 | 3.62 | 2.74 |
| 10.10.2020 | Икьонен | АС Оулу | 2 - 1 | МуСа Пори | 1.37 | 4.77 | 6.83 |
| 04.10.2020 | Икьонен | МИПА | 1 - 5 | МуСа Пори | 3.68 | 4.02 | 1.74 |
| 30.09.2020 | Икьонен | Екеняс ИФ | 1 - 1 | МуСа Пори | 1.57 | 4.22 | 4.54 |
| 26.09.2020 | Икьонен | МуСа Пори | 1 - 1 | МП Микели | 2.28 | 3.50 | 2.73 |
| 20.09.2020 | Икьонен | Гнистан Хелзинки | 3 - 1 | МуСа Пори | 2.33 | 3.67 | 2.58 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Екеняс ИФ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.2021 | Купа на Финландия | Екеняс ИФ | 0 - 2 | ПК-35 Хелзинки | 3.04 | 3.31 | 2.19 |
| 07.02.2021 | Купа на Финландия | Екеняс ИФ | 1 - 0 | ТПС Турку | 3.27 | 3.37 | 2.03 |
| 30.01.2021 | Приятелски срещи | ИФК Мариехамн | 3 - 0 | Екеняс ИФ | - | - | - |
| 31.10.2020 | Икьонен | Екеняс ИФ | 1 - 2 | АС Оулу | 3.24 | 3.40 | 2.06 |
| 24.10.2020 | Икьонен | МИПА | 1 - 3 | Екеняс ИФ | 15.95 | 8.60 | 1.10 |
| 17.10.2020 | Икьонен | Екеняс ИФ | 4 - 2 | СЯК Академия | 1.18 | 6.55 | 11.83 |
| 10.10.2020 | Икьонен | Екеняс ИФ | 3 - 0 | МП Микели | 1.52 | 4.14 | 5.46 |
| 04.10.2020 | Икьонен | Гнистан Хелзинки | 3 - 3 | Екеняс ИФ | 2.98 | 3.61 | 2.09 |
| 30.09.2020 | Икьонен | Екеняс ИФ | 1 - 1 | МуСа Пори | 1.57 | 4.22 | 4.54 |
| 25.09.2020 | Икьонен | КТП Котка | 3 - 2 | Екеняс ИФ | 2.05 | 3.56 | 3.19 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2020 | Икьонен | Екеняс ИФ | 1 - 1 | МуСа Пори | 1.57 | 4.22 | 4.54 |
| 06.08.2020 | Икьонен | МуСа Пори | 1 - 0 | Екеняс ИФ | 2.50 | 3.46 | 2.51 |
| 22.02.2020 | Купа на Финландия | Екеняс ИФ | 2 - 2 | МуСа Пори | 1.72 | 3.69 | 4.13 |
| 05.10.2019 | Икьонен | МуСа Пори | 1 - 0 | Екеняс ИФ | 2.27 | 3.90 | 2.56 |
| 03.08.2019 | Икьонен | Екеняс ИФ | 5 - 1 | МуСа Пори | 2.30 | 3.47 | 2.75 |
| 09.06.2019 | Икьонен | МуСа Пори | 1 - 3 | Екеняс ИФ | 2.58 | 3.26 | 2.52 |
| 28.03.2015 | Купа на Финландия | МуСа Пори | 1 - 1 | Екеняс ИФ | - | - | - |
В последните 7 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на МуСа Пори имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.40 | 2.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 1.30 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2021 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра