Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2016 - 2017)
неделя, 14 май, 2017
19:00
19:00
Мутилвера
Паленсия
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
Прогнози на потребителите
1 50% за Мутилвера
X 0% за равен
2 50% за Паленсия
Общо гласували: 2
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 5.75 | 12.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 1.13 | 4.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 9.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мутилва, а гостите от Паленсия. Разстоянието между двата града е 254.3 км. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мутилвера - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2017 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Сантандер | 4 - 0 | Мутилвера | 1.21 | 5.23 | 10.70 |
| 29.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Мутилвера | 0 - 0 | Исара | 2.00 | 3.08 | 3.53 |
| 23.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Мутилвера | 0 - 1 | Гихуело | 2.49 | 3.05 | 2.65 |
| 13.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Каудал Депортиво | 2 - 2 | Мутилвера | 1.79 | 3.23 | 4.12 |
| 08.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Мутилвера | 1 - 0 | Арандина | 1.92 | 3.14 | 3.74 |
| 02.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Бойро | 2 - 2 | Мутилвера | 1.93 | 3.02 | 3.83 |
| 25.03.2017 | Примера РФЕФ 1 | Мутилвера | 0 - 0 | Корухо | 2.36 | 3.02 | 2.85 |
| 19.03.2017 | Примера РФЕФ 1 | Сомосас | 1 - 2 | Мутилвера | 2.25 | 2.92 | 3.12 |
| 11.03.2017 | Примера РФЕФ 1 | Мутилвера | 0 - 1 | Културал Леонеса | 5.43 | 3.33 | 1.60 |
| 05.03.2017 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 3 - 2 | Мутилвера | 1.43 | 3.59 | 7.86 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Паленсия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2017 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 2 - 1 | Гихуело | 2.34 | 3.21 | 2.71 |
| 30.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Каудал Депортиво | 2 - 0 | Паленсия | 1.86 | 3.28 | 3.73 |
| 23.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 1 - 3 | Арандина | 1.48 | 3.72 | 6.05 |
| 16.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Бойро | 0 - 0 | Паленсия | 1.91 | 3.11 | 3.76 |
| 09.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 1 - 2 | Корухо | 2.07 | 3.10 | 3.32 |
| 02.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Сомосас | 0 - 1 | Паленсия | 2.67 | 2.96 | 2.53 |
| 26.03.2017 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 0 - 4 | Културал Леонеса | 4.23 | 3.34 | 1.75 |
| 19.03.2017 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 0 - 2 | Паленсия | 1.33 | 4.01 | 9.32 |
| 15.03.2017 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Ферол | 4 - 1 | Паленсия | 1.59 | 3.62 | 4.84 |
| 11.03.2017 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 0 - 0 | Туделано | 2.29 | 2.73 | 3.30 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 1 - 4 | Мутилвера | 1.87 | 3.14 | 3.84 |
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 14.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Културал Леонеса | 37 | +57 | 83 |
| 2 | Расинг Сантандер | 37 | +41 | 83 |
| 3 | Селта Фортуна | 37 | +43 | 81 |
| 4 | Понтеведра | 37 | +13 | 60 |
| 5 | Понферадина | 37 | -5 | 54 |
| 6 | Валядолид Промесас | 37 | -5 | 51 |
| 7 | Расинг Ферол | 37 | +9 | 51 |
| 8 | Туделано | 37 | -2 | 48 |
| 9 | Леалтад | 37 | +1 | 48 |
| 10 | Осасуна Б | 37 | -4 | 47 |
| 11 | Гихуело | 37 | +10 | 47 |
| 12 | Корухо | 37 | -17 | 46 |
| 13 | Исара | 37 | -5 | 46 |
| 14 | Бургос | 37 | -7 | 45 |
| 15 | Бойро | 37 | -10 | 42 |
| 16 | Каудал Депортиво | 37 | -10 | 42 |
| 17 | Мутилвера | 37 | -15 | 40 |
| 18 | Паленсия | 37 | -33 | 38 |
| 19 | Арандина | 37 | -22 | 32 |
| 20 | Сомосас | 37 | -39 | 24 |
Хронология в първенството
| Мутилвера | |
| Паленсия | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мутилвера | Мутилвера | Паленсия | Паленсия | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Културал Леонеса | 0 - 1 | 5 - 1 | 0 - 1 | 0 - 4 | 6 - 0 | 6 - 0 | |
| 2 | Расинг Сантандер | 1 - 1 | 4 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Селта Фортуна | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Понтеведра | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Понферадина | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 6 | Валядолид Промесас | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Расинг Ферол | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 8 | Туделано | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Леалтад | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 10 | Осасуна Б | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 11 | Гихуело | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 6 - 0 | 6 - 0 | |
| 12 | Корухо | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 13 | Исара | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 14 | Бургос | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 15 | Бойро | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 16 | Каудал Депортиво | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 17 | Мутилвера | - | - | - | 1 - 4 | |||
| 18 | Паленсия | 1 - 4 | - | - | - | |||
| 19 | Арандина | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 20 | Сомосас | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Мутилвера | Паленсия | |
| Позиция | 17 | 18 |
| Точки | 40 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 10 |
| Точки | 21 | 18 |
Форма в шампионата
| Мутилвера | Паленсия | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
16 13 |
10
8 19 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
9 5 |
5
3 10 |
Голове в шампионата
| Мутилвера | Паленсия | |
|
Вкарани
Получени |
30
45 |
25
58 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
13 |
11
31 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 5.75 | 12.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 1.13 | 4.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 9.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 50% за Мутилвера
X 0% за равен
2 50% за Паленсия
Общо гласували: 2
