Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
15:30
МВВ Маастрихт
ФК Айндховен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 3.75 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.29 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Маастрихт, а гостите от Айндховен. Разстоянието между двата града е 67.5 км. Мачът ще се играе на стадион Де Гюселт, който има капацитет от 10 000 места. Снимки от Google карта стадион Де Гюселт. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
МВВ Маастрихт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 1 - 1 | МВВ Маастрихт | 1.61 | 4.05 | 4.45 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | МВВ Маастрихт | 3.40 | 3.66 | 1.89 |
| 03.02.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 0 - 0 | Ахил '29 | 1.16 | 6.44 | 13.02 |
| 27.01.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 1 - 1 | НАК Бреда | 2.11 | 3.46 | 2.99 |
| 22.01.2017 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 2 - 1 | МВВ Маастрихт | 1.66 | 3.70 | 4.49 |
| 13.01.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 2 - 0 | Хелмонд Спорт | 1.61 | 3.78 | 4.78 |
| 19.12.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 0 - 0 | МВВ Маастрихт | 2.29 | 3.32 | 2.81 |
| 09.12.2016 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 2 - 0 | Де Граафшап | 1.78 | 3.59 | 3.94 |
| 02.12.2016 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 2 - 0 | МВВ Маастрихт | 2.90 | 3.36 | 2.23 |
| 28.11.2016 | Ерсте Дивизи | Еммен | 0 - 0 | МВВ Маастрихт | 2.46 | 3.37 | 2.57 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
ФК Айндховен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 2 | ТОП Ос | 1.44 | 4.61 | 5.49 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 4 - 3 | ФК Айндховен | 5.68 | 4.12 | 1.48 |
| 03.02.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 4 - 1 | Алмере Сити | 1.99 | 3.58 | 3.20 |
| 27.01.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 3 - 0 | Ваалвийк | 1.83 | 3.66 | 3.62 |
| 20.01.2017 | Ерсте Дивизи | Волендам | 3 - 1 | ФК Айндховен | 1.51 | 4.15 | 5.30 |
| 13.01.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 2 - 1 | Де Граафшап | 2.17 | 3.43 | 2.93 |
| 16.12.2016 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 1 - 0 | ФК Айндховен | 1.47 | 4.24 | 5.57 |
| 09.12.2016 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 6 - 2 | НАК Бреда | 2.63 | 3.37 | 2.41 |
| 02.12.2016 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 3 - 0 | ФК Айндховен | 2.34 | 3.39 | 2.69 |
| 28.11.2016 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 1 - 1 | ФК Айндховен | 3.40 | 3.51 | 1.94 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2016 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 1 | МВВ Маастрихт | 2.11 | 3.36 | 3.11 |
| 29.01.2016 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 0 - 2 | ФК Айндховен | 2.34 | 3.35 | 2.73 |
| 28.08.2015 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 4 - 1 | МВВ Маастрихт | 1.68 | 3.77 | 4.27 |
| 08.05.2015 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 5 - 1 | МВВ Маастрихт | 1.66 | 3.86 | 4.28 |
| 07.11.2014 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 1 - 2 | ФК Айндховен | 4.05 | 3.69 | 1.73 |
| 17.01.2014 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 0 - 4 | ФК Айндховен | 2.64 | 3.51 | 2.32 |
| 23.08.2013 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 3 - 2 | МВВ Маастрихт | 2.78 | 3.33 | 2.29 |
| 21.12.2012 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 3 - 2 | ФК Айндховен | 1.34 | 4.89 | 7.03 |
| 10.08.2012 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 2 - 3 | МВВ Маастрихт | 2.11 | 3.35 | 3.10 |
| 24.02.2012 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 4 - 1 | МВВ Маастрихт | 1.81 | 3.46 | 3.95 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 7 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на МВВ Маастрихт имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Ерсте Дивизи класиране към 19.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 26 | +38 | 59 |
| 2 | Йънг Аякс | 26 | +29 | 53 |
| 3 | Волендам | 26 | +20 | 48 |
| 4 | МВВ Маастрихт | 25 | +15 | 46 |
| 5 | Йънг ПСВ | 25 | +13 | 43 |
| 6 | Камбур | 26 | +9 | 43 |
| 7 | Алмере Сити | 26 | +5 | 42 |
| 8 | НАК Бреда | 25 | +7 | 41 |
| 9 | Ваалвийк | 26 | -2 | 39 |
| 10 | Еммен | 26 | +6 | 38 |
| 11 | ФК Айндховен | 25 | -1 | 38 |
| 12 | Хелмонд Спорт | 26 | -6 | 37 |
| 13 | Ден Бош | 26 | -8 | 33 |
| 14 | ТОП Ос | 26 | -16 | 30 |
| 15 | Телстар | 26 | -11 | 29 |
| 16 | Де Граафшап | 26 | -6 | 24 |
| 17 | Йънг Утрехт | 26 | -21 | 23 |
| 18 | Фортуна Ситард | 26 | -13 | 21 |
| 19 | Дордрехт | 26 | -17 | 18 |
| 20 | Ахил '29 | 26 | -41 | 7 |
Хронология в първенството
| МВВ Маастрихт | |
| ФК Айндховен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | МВВ Маастрихт | МВВ Маастрихт | ФК Айндховен | ФК Айндховен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 2 | Йънг Аякс | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | |||
| 3 | Волендам | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 4 | МВВ Маастрихт | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 5 | Йънг ПСВ | 0 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||||
| 6 | Камбур | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 7 | Алмере Сити | 2 - 1 | 4 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 8 | НАК Бреда | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 6 - 2 | |||
| 9 | Ваалвийк | 2 - 0 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 10 | Еммен | 0 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 11 | ФК Айндховен | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 12 | Хелмонд Спорт | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 13 | Ден Бош | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 14 | ТОП Ос | 3 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 1 - 2 | 6 - 2 | 6 - 2 | |
| 15 | Телстар | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 4 | 1 - 4 | |||
| 16 | Де Граафшап | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 17 | Йънг Утрехт | 1 - 2 | 2 - 1 | |||||
| 18 | Фортуна Ситард | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 19 | Дордрехт | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 20 | Ахил '29 | 0 - 0 | 2 - 3 | 0 - 0 | 2 - 1 | 4 - 3 | 4 - 3 | |
Класиране в шампионата
| МВВ Маастрихт | ФК Айндховен | |
| Позиция | 4 | 11 |
| Точки | 46 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 15 |
| Точки | 26 | 10 |
Форма в шампионата
| МВВ Маастрихт | ФК Айндховен | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
7 5 |
12
2 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
2 2 |
3
1 8 |
Голове в шампионата
| МВВ Маастрихт | ФК Айндховен | |
|
Вкарани
Получени |
39
24 |
44
45 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
8 |
17
32 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 3.75 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.29 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
