Нидерландия - Ерсте Дивизи (2017 - 2018)
21:00
МВВ Маастрихт
ТОП Ос
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 4.33 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.22 | 2.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.50 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.87 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.80 | 1.90 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Маастрихт, а гостите от Ос. Разстоянието между двата града е 102.6 км. Мачът ще се играе на стадион Де Гюселт, който има капацитет от 10 000 места. Снимки от Google карта стадион Де Гюселт. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
МВВ Маастрихт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 3 - 1 | МВВ Маастрихт | 2.87 | 3.58 | 2.14 |
| 09.04.2018 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 1 - 0 | Дордрехт | 1.50 | 4.21 | 5.18 |
| 06.04.2018 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 2 - 3 | МВВ Маастрихт | 2.79 | 3.36 | 2.27 |
| 02.04.2018 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 0 - 1 | Еммен | 2.56 | 3.36 | 2.45 |
| 30.03.2018 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 2 - 1 | МВВ Маастрихт | 2.29 | 3.37 | 2.76 |
| 23.03.2018 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 2 - 0 | ФК Айндховен | 1.71 | 3.89 | 3.99 |
| 16.03.2018 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 1 - 1 | МВВ Маастрихт | 2.72 | 3.42 | 2.33 |
| 12.03.2018 | Ерсте Дивизи | Волендам | 2 - 2 | МВВ Маастрихт | 1.91 | 3.51 | 3.48 |
| 09.03.2018 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 3 - 1 | Йънг Утрехт | 1.43 | 4.24 | 5.97 |
| 05.03.2018 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 3 - 0 | МВВ Маастрихт | 2.05 | 3.37 | 3.16 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
ТОП Ос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2018 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 4 | Де Граафшап | 3.83 | 4.01 | 1.70 |
| 09.04.2018 | Ерсте Дивизи | НЕК Ниймеген | 2 - 1 | ТОП Ос | 1.15 | 6.82 | 12.44 |
| 06.04.2018 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 3 - 1 | Ваалвийк | 1.80 | 3.71 | 3.70 |
| 02.04.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 5 - 1 | ТОП Ос | 1.48 | 4.37 | 5.26 |
| 30.03.2018 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 0 | Телстар | 2.36 | 3.51 | 2.58 |
| 23.03.2018 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 2 - 1 | ТОП Ос | 1.91 | 3.67 | 3.32 |
| 16.03.2018 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 2 | Фортуна Ситард | 3.07 | 3.62 | 2.04 |
| 12.03.2018 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 3 | Еммен | 4.24 | 3.89 | 1.66 |
| 09.03.2018 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 0 - 0 | ТОП Ос | 1.90 | 3.60 | 3.43 |
| 02.03.2018 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 1 | Камбур | 3.38 | 3.61 | 1.91 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.12.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 0 | МВВ Маастрихт | 2.69 | 3.51 | 2.28 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | МВВ Маастрихт | 3.40 | 3.66 | 1.90 |
| 22.08.2016 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 3 - 0 | ТОП Ос | 1.71 | 3.76 | 4.07 |
| 22.01.2016 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 4 - 2 | ТОП Ос | 1.86 | 3.69 | 3.46 |
| 21.08.2015 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 3 | МВВ Маастрихт | 1.95 | 3.53 | 3.31 |
| 17.04.2015 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 1 | МВВ Маастрихт | 2.44 | 3.41 | 2.55 |
| 03.10.2014 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 0 - 2 | ТОП Ос | 2.39 | 3.41 | 2.60 |
| 21.04.2014 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 1 | МВВ Маастрихт | 2.64 | 3.41 | 2.33 |
| 01.11.2013 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 1 - 2 | ТОП Ос | 1.34 | 4.69 | 7.36 |
| 25.02.2013 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 2 | МВВ Маастрихт | 4.06 | 3.61 | 1.76 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 4 победи и нямат равен мач. На домашния терен на МВВ Маастрихт имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Ерсте Дивизи класиране към 20.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Аякс | 36 | +33 | 73 |
| 2 | Фортуна Ситард | 36 | +38 | 72 |
| 3 | НЕК Ниймеген | 36 | +34 | 70 |
| 4 | Де Граафшап | 36 | +30 | 61 |
| 5 | Йънг ПСВ | 36 | +21 | 61 |
| 6 | Телстар | 36 | +5 | 61 |
| 7 | Еммен | 36 | +7 | 54 |
| 8 | Камбур | 36 | +1 | 52 |
| 9 | МВВ Маастрихт | 36 | +2 | 49 |
| 10 | Алмере Сити | 36 | -7 | 49 |
| 11 | Волендам | 36 | -5 | 46 |
| 12 | Дордрехт | 36 | -22 | 46 |
| 13 | Йънг АЗ Алкмаар | 36 | -11 | 45 |
| 14 | Ден Бош | 36 | +4 | 44 |
| 15 | ТОП Ос | 36 | -12 | 44 |
| 16 | ФК Айндховен | 36 | -23 | 43 |
| 17 | Го Ахед Игълс | 36 | -18 | 37 |
| 18 | Хелмонд Спорт | 36 | -14 | 35 |
| 19 | Ваалвийк | 36 | -25 | 33 |
| 20 | Йънг Утрехт | 36 | -38 | 26 |
Хронология в първенството
| МВВ Маастрихт | |
| ТОП Ос | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | МВВ Маастрихт | МВВ Маастрихт | ТОП Ос | ТОП Ос | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Аякс | 0 - 4 | 0 - 4 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 2 | Фортуна Ситард | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 3 | НЕК Ниймеген | 4 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Де Граафшап | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Йънг ПСВ | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 3 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 6 | Телстар | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 7 | Еммен | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Камбур | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 9 | МВВ Маастрихт | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 10 | Алмере Сити | 3 - 0 | 3 - 2 | 3 - 0 | 5 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 11 | Волендам | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 12 | Дордрехт | 1 - 0 | 2 - 4 | 1 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 13 | Йънг АЗ Алкмаар | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 14 | Ден Бош | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 15 | ТОП Ос | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 16 | ФК Айндховен | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 17 | Го Ахед Игълс | 4 - 3 | 3 - 1 | 4 - 3 | 1 - 6 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 18 | Хелмонд Спорт | 3 - 1 | 2 - 3 | 3 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 19 | Ваалвийк | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 20 | Йънг Утрехт | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
Класиране в шампионата
| МВВ Маастрихт | ТОП Ос | |
| Позиция | 9 | 15 |
| Точки | 49 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 16 |
| Точки | 34 | 14 |
Форма в шампионата
| МВВ Маастрихт | ТОП Ос | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
7 15 |
12
8 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
4 4 |
3
5 10 |
Голове в шампионата
| МВВ Маастрихт | ТОП Ос | |
|
Вкарани
Получени |
55
53 |
51
63 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
31
18 |
23
36 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 4.33 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.22 | 2.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.50 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.87 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.80 | 1.90 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
