Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
21:00
МВВ Маастрихт
Йънг ПСВ
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.75 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.29 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2017 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Маастрихт, а гостите от Айндховен. Разстоянието между двата града е 67.5 км. Мачът ще се играе на стадион Де Гюселт, който има капацитет от 10 000 места. Снимки от Google карта стадион Де Гюселт. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
МВВ Маастрихт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 0 | МВВ Маастрихт | 2.02 | 3.48 | 3.22 |
| 14.04.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 2 - 2 | Еммен | 1.66 | 3.68 | 4.63 |
| 07.04.2017 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 2 - 1 | МВВ Маастрихт | 3.38 | 3.50 | 1.95 |
| 02.04.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 1 - 1 | Фортуна Ситард | 1.46 | 4.07 | 6.08 |
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 1 - 1 | МВВ Маастрихт | 4.27 | 3.66 | 1.70 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 4 - 1 | Йънг Утрехт | 1.33 | 4.63 | 7.86 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 0 - 1 | МВВ Маастрихт | 4.42 | 3.59 | 1.70 |
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 2 - 2 | Алмере Сити | 1.85 | 3.60 | 3.66 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 4 - 0 | МВВ Маастрихт | 1.71 | 3.52 | 4.44 |
| 19.02.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 0 - 0 | ФК Айндховен | 1.82 | 3.61 | 3.78 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 равенства в последните 5 домакинства.
Йънг ПСВ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 3 - 1 | Йънг Аякс | 2.39 | 3.52 | 2.57 |
| 14.04.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 0 | Йънг ПСВ | 3.73 | 3.82 | 1.77 |
| 10.04.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 0 | Волендам | 2.13 | 3.43 | 3.03 |
| 31.03.2017 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 1 | Йънг ПСВ | 1.78 | 3.61 | 3.93 |
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 3 - 0 | Хелмонд Спорт | 1.50 | 4.12 | 5.49 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 0 - 5 | Йънг ПСВ | 2.20 | 3.24 | 3.03 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 0 - 1 | Алмере Сити | 2.42 | 3.32 | 2.64 |
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 0 - 0 | Йънг ПСВ | 2.21 | 3.30 | 2.96 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 4 - 1 | Ваалвийк | 1.93 | 3.54 | 3.44 |
| 20.02.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 0 | НАК Бреда | 2.56 | 3.33 | 2.49 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.12.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 0 - 0 | МВВ Маастрихт | 2.29 | 3.32 | 2.81 |
| 18.01.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 0 | МВВ Маастрихт | 2.61 | 3.38 | 2.41 |
| 14.08.2015 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 2 - 3 | Йънг ПСВ | 2.10 | 3.45 | 3.03 |
| 16.03.2015 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 1 - 1 | МВВ Маастрихт | 2.00 | 3.49 | 3.22 |
| 15.08.2014 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 2 - 1 | Йънг ПСВ | 2.21 | 3.41 | 2.81 |
| 25.04.2014 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 1 - 1 | Йънг ПСВ | 2.09 | 3.45 | 3.03 |
| 11.11.2013 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 3 - 2 | МВВ Маастрихт | 2.28 | 3.33 | 2.80 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на МВВ Маастрихт имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 21.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 35 | +42 | 76 |
| 2 | Йънг Аякс | 35 | +33 | 67 |
| 3 | Камбур | 35 | +29 | 65 |
| 4 | Йънг ПСВ | 35 | +26 | 62 |
| 5 | Волендам | 35 | +20 | 58 |
| 6 | Алмере Сити | 35 | +11 | 58 |
| 7 | МВВ Маастрихт | 35 | +12 | 57 |
| 8 | НАК Бреда | 35 | +10 | 57 |
| 9 | Еммен | 35 | +9 | 51 |
| 10 | ФК Айндховен | 35 | -4 | 51 |
| 11 | Ваалвийк | 35 | -6 | 50 |
| 12 | Хелмонд Спорт | 35 | -14 | 47 |
| 13 | Де Граафшап | 35 | +7 | 46 |
| 14 | Ден Бош | 35 | -15 | 41 |
| 15 | Телстар | 35 | -18 | 37 |
| 16 | ТОП Ос | 35 | -26 | 37 |
| 17 | Фортуна Ситард | 35 | -13 | 35 |
| 18 | Йънг Утрехт | 35 | -27 | 31 |
| 19 | Дордрехт | 35 | -25 | 23 |
| 20 | Ахил '29 | 35 | -51 | 17 |
Хронология в първенството
| МВВ Маастрихт | |
| Йънг ПСВ | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | МВВ Маастрихт | МВВ Маастрихт | Йънг ПСВ | Йънг ПСВ | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 2 | Йънг Аякс | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Камбур | 2 - 1 | 4 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Йънг ПСВ | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 5 | Волендам | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 6 | Алмере Сити | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | МВВ Маастрихт | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 8 | НАК Бреда | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Еммен | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | ФК Айндховен | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 4 - 1 | 0 - 5 | 0 - 5 | |
| 11 | Ваалвийк | 2 - 0 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 12 | Хелмонд Спорт | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 13 | Де Граафшап | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 14 | Ден Бош | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 5 - 4 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 15 | Телстар | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 16 | ТОП Ос | 3 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 2 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 17 | Фортуна Ситард | 1 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 18 | Йънг Утрехт | 4 - 1 | 1 - 2 | 4 - 1 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 19 | Дордрехт | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 20 | Ахил '29 | 0 - 0 | 2 - 3 | 0 - 0 | 4 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| МВВ Маастрихт | Йънг ПСВ | |
| Позиция | 7 | 4 |
| Точки | 57 | 62 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 10 |
| Точки | 33 | 19 |
Форма в шампионата
| МВВ Маастрихт | Йънг ПСВ | |
|
Победи
Равни Загуби |
15
12 8 |
18
8 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
6 2 |
4
7 6 |
Голове в шампионата
| МВВ Маастрихт | Йънг ПСВ | |
|
Вкарани
Получени |
51
39 |
58
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
29
14 |
17
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.75 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.29 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2017 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
