Лига на Конференциите Група (2026 - 2027)
19:45
Мялби
(Швеция)
Борац Баня Лука
(Босна и Херцеговина)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.50 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.29 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.11.2026 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Халевик (Швеция), а гостите от Баня Лука (Босна и Херцеговина). Мачът ще се играе в Хелзинборг, разстоянието от Хелзинборг до Халевик е 124.6 км., а от Хелзинборг до Баня Лука е 1 292.3 км. Мачът ще се играе на стадион Олимпия, който има капацитет от 17 100 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Олимпия. Мачът ще се играе в 18:45 местно време.
Отговорна Игра
Мялби - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Алсвенскан Лига | Мялби | 0 - 0 | Калмар | 2.44 | 3.30 | 2.68 |
| 29.10.2026 | Алсвенскан Лига | Йоргрите | 1 - 2 | Мялби | 2.85 | 3.42 | 2.26 |
| 25.10.2026 | Алсвенскан Лига | Мялби | 0 - 2 | Хамарби | 6.40 | 4.56 | 1.41 |
| 22.10.2026 | ЛК Група | Иберия 1999 | 1 - 1 | Мялби | 2.95 | 3.34 | 2.32 |
| 18.10.2026 | Алсвенскан Лига | Вестерос | 1 - 0 | Мялби | 2.29 | 3.44 | 2.80 |
| 15.10.2026 | ЛК Група | Мялби | 2 - 0 | Интер Ескалдес | 1.32 | 5.13 | 8.73 |
| 10.10.2026 | Алсвенскан Лига | Мялби | 1 - 1 | Дегерфорш | 1.85 | 3.46 | 3.91 |
| 06.10.2026 | Купа на Швеция | Тролхетан | 1 - 0 | Мялби | 6.38 | 4.54 | 1.34 |
| 20.09.2026 | Алсвенскан Лига | Мялби | 0 - 3 | ГАИС Гьотеборг | 2.62 | 3.45 | 2.41 |
| 16.09.2026 | Алсвенскан Лига | АИК Стокхолм | 1 - 1 | Мялби | 2.23 | 3.41 | 2.91 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Борац Баня Лука - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Висша Лига | Челик Зеница | 2 - 4 | Борац Баня Лука | 5.75 | 3.63 | 1.46 |
| 25.10.2026 | Висша Лига | Борац Баня Лука | 2 - 0 | Слога Добой | 1.16 | 5.73 | 11.81 |
| 22.10.2026 | ЛК Група | Борац Баня Лука | 2 - 0 | КуПС Куопио | 1.79 | 3.57 | 4.34 |
| 15.10.2026 | ЛК Група | Панатинайкос | 2 - 1 | Борац Баня Лука | 1.19 | 6.46 | 13.18 |
| 10.10.2026 | Висша Лига | Борац Баня Лука | 2 - 0 | БСК Баня Лука | 1.07 | 8.55 | 24.42 |
| 27.09.2026 | Приятелски срещи | Борац Баня Лука | 1 - 1 | Войводина | - | - | - |
| 26.09.2026 | Приятелски срещи | Борац Баня Лука | 0 - 3 | Радник Биелина | - | - | - |
| 20.09.2026 | Висша Лига | Широки Брег | 2 - 3 | Борац Баня Лука | 5.32 | 3.57 | 1.52 |
| 16.09.2026 | Висша Лига | Слога Добой | 1 - 2 | Борац Баня Лука | 7.98 | 3.91 | 1.35 |
| 12.09.2026 | Висша Лига | Борац Баня Лука | 1 - 0 | Жрински Мостар | 1.93 | 3.06 | 3.53 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Лига на Конференциите Група класиране към 05.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Панатинайкос | 2 | +5 | 6 |
| 2 | Лугано | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Бран Берген | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Трабзонспор | 2 | +4 | 6 |
| 5 | Монако | 2 | +4 | 6 |
| 5 | Твенте | 2 | +4 | 6 |
| 7 | Сент Трюиден | 2 | +3 | 6 |
| 8 | Хайдук Сплит | 2 | +2 | 6 |
| 9 | Брайтън | 2 | +4 | 4 |
| 10 | ФК Копенхаген | 2 | +3 | 4 |
| 11 | Университатя Крайова | 2 | +2 | 4 |
| 12 | Мялби | 2 | +2 | 4 |
| 13 | Аякс | 2 | +1 | 3 |
| 13 | Борац Баня Лука | 2 | +1 | 3 |
| 15 | Аталанта | 2 | 0 | 3 |
| 16 | Спортинг Брага | 2 | -1 | 3 |
| 17 | КАА Гент | 2 | -1 | 3 |
| 18 | Фрайбург | 2 | -2 | 3 |
| 19 | Нордселанд | 2 | 0 | 2 |
| 20 | Егнатия Рогожина | 2 | 0 | 2 |
| 20 | Рига ФК | 2 | 0 | 2 |
| 22 | Цървена Звезда Белград | 2 | -1 | 1 |
| 23 | ЦСКА София | 2 | -1 | 1 |
| 24 | Яблонец | 2 | -1 | 1 |
| 25 | Мидтиланд | 2 | -1 | 1 |
| 25 | Орхус | 2 | -1 | 1 |
| 27 | Пафос | 2 | -2 | 1 |
| 28 | Иберия 1999 Тбилиси | 2 | -2 | 1 |
| 28 | Хартс | 2 | -2 | 1 |
| 30 | Хетафе | 2 | -3 | 1 |
| 31 | Кайрат Алмати | 2 | -4 | 1 |
| 32 | Тун | 2 | -2 | 0 |
| 33 | КуПС Куопио | 2 | -4 | 0 |
| 33 | Линкълн Ред Импс | 2 | -4 | 0 |
| 35 | Интер Клуб Ескалдес | 2 | -4 | 0 |
| 36 | Кауно Жалгирис | 2 | -7 | 0 |
Отговорна Игра
Хронология в групата
| Мялби | |
| Борац Баня Лука | |
| Домакин | |
| Гост |
Отговорна Игра
Класиране в групата
| Мялби | Борац Баня Лука | |
| Позиция | 12 | 13 |
| Точки | 4 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 22 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в групата
| Мялби | Борац Баня Лука | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 0 |
1
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
0 1 |
Голове в групата
| Мялби | Борац Баня Лука | |
|
Вкарани
Получени |
3
1 |
3
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
0 |
1
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.50 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.29 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.11.2026 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра