Швеция - Алсвенскан Лига (2026)
четвъртък, 3 септември, 2026
20:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
3.50 |
2.65 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.29 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Халевик, а гостите от Стокхолм.
Разстоянието между двата града е 419.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Страндвален,
който има капацитет от
7 000 места, от които седящи 580.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Страндвален.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мялби - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Ред Бул Залцбург |
3 - 0 |
Мялби |
1.23 |
5.98 |
10.26 |
| 20.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Мялби |
0 - 1 |
Ред Бул Залцбург |
4.13 |
3.87 |
1.72 |
| 15.08.2026 |
Алсвенскан Лига |
Мялби |
4 - 3 |
Сириус |
3.30 |
3.51 |
2.01 |
| 11.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Слован Братислава |
2 - 0 |
Мялби |
1.84 |
3.60 |
3.99 |
| 08.08.2026 |
Алсвенскан Лига |
Мялби |
0 - 1 |
Елфсборг |
2.47 |
3.32 |
2.64 |
| 04.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Мялби |
1 - 2 |
Слован Братислава |
2.06 |
3.46 |
3.32 |
| 28.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Линкълн Ред Импс |
0 - 0 |
Мялби |
5.33 |
4.35 |
1.51 |
| 25.07.2026 |
Алсвенскан Лига |
Калмар |
2 - 1 |
Мялби |
2.44 |
3.30 |
2.64 |
| 21.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Мялби |
3 - 0 |
Линкълн Ред Импс |
1.13 |
8.10 |
16.85 |
| 17.07.2026 |
Алсвенскан Лига |
Мялби |
0 - 0 |
Вестерос |
1.78 |
3.70 |
3.89 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Юргорден - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.08.2026 |
Алсвенскан Лига |
Малмьо |
0 - 3 |
Юргорден |
2.54 |
3.52 |
2.47 |
| 16.08.2026 |
Алсвенскан Лига |
Юргорден |
1 - 3 |
АИК Стокхолм |
1.48 |
4.35 |
5.50 |
| 10.08.2026 |
Алсвенскан Лига |
Вестерос |
1 - 0 |
Юргорден |
3.78 |
3.77 |
1.80 |
| 03.08.2026 |
Алсвенскан Лига |
Юргорден |
6 - 0 |
Вестерос |
1.42 |
4.60 |
5.88 |
| 25.07.2026 |
Алсвенскан Лига |
Дегерфорш |
0 - 1 |
Юргорден |
4.35 |
3.78 |
1.68 |
| 20.07.2026 |
Алсвенскан Лига |
Йоргрите |
0 - 0 |
Юргорден |
7.22 |
5.22 |
1.31 |
| 13.07.2026 |
Алсвенскан Лига |
Юргорден |
3 - 0 |
Халмстад |
1.20 |
6.22 |
10.96 |
| 06.07.2026 |
Алсвенскан Лига |
Хакен |
2 - 4 |
Юргорден |
2.36 |
3.60 |
2.56 |
| 26.06.2026 |
Приятелски срещи |
Сириус |
1 - 1 |
Юргорден |
- |
- |
- |
| 22.05.2026 |
Алсвенскан Лига |
Юргорден |
1 - 2 |
Бромапойкарна |
1.40 |
4.52 |
6.42 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.08.2025 |
Алсвенскан Лига |
Мялби |
1 - 1 |
Юргорден |
2.22 |
3.31 |
3.03 |
| 15.05.2025 |
Алсвенскан Лига |
Юргорден |
1 - 3 |
Мялби |
2.54 |
3.25 |
2.62 |
| 02.02.2025 |
Приятелски срещи |
Мялби |
1 - 2 |
Юргорден |
- |
- |
- |
| 15.09.2024 |
Алсвенскан Лига |
Юргорден |
1 - 1 |
Мялби |
1.72 |
3.64 |
4.47 |
| 25.05.2024 |
Алсвенскан Лига |
Мялби |
1 - 3 |
Юргорден |
3.11 |
3.26 |
2.19 |
| 06.02.2024 |
Приятелски срещи |
Юргорден |
0 - 1 |
Мялби |
- |
- |
- |
| 30.07.2023 |
Алсвенскан Лига |
Мялби |
0 - 1 |
Юргорден |
3.36 |
3.18 |
2.15 |
| 21.05.2023 |
Алсвенскан Лига |
Юргорден |
2 - 0 |
Мялби |
1.51 |
3.99 |
6.35 |
| 06.11.2022 |
Алсвенскан Лига |
Юргорден |
0 - 1 |
Мялби |
1.35 |
5.10 |
7.86 |
| 10.04.2022 |
Алсвенскан Лига |
Мялби |
1 - 0 |
Юргорден |
3.44 |
3.24 |
2.13 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Мялби имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Алсвенскан Лига класиране към 03.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сириус |
18 |
13 |
3 |
2 |
47 |
26 |
+21 |
42 |
| 2 |
Хамарби |
19 |
11 |
3 |
5 |
44 |
18 |
+26 |
36 |
| 3 |
Елфсборг |
19 |
8 |
7 |
4 |
27 |
19 |
+8 |
31 |
| 4 |
Хакен |
19 |
8 |
7 |
4 |
33 |
29 |
+4 |
31 |
| 5 |
АИК Стокхолм |
18 |
9 |
4 |
5 |
28 |
27 |
+1 |
31 |
| 6 |
Юргорден |
17 |
9 |
2 |
6 |
37 |
19 |
+18 |
29 |
| 7 |
Вестерос |
19 |
8 |
5 |
6 |
28 |
33 |
-5 |
29 |
| 8 |
Малмьо |
18 |
8 |
2 |
8 |
32 |
30 |
+2 |
26 |
| 9 |
Бромапойкарна |
18 |
6 |
6 |
6 |
27 |
27 |
0 |
24 |
| 10 |
ГАИС Гьотеборг |
18 |
6 |
5 |
7 |
21 |
18 |
+3 |
23 |
| 11 |
ИФК Гьотеборг |
19 |
6 |
5 |
8 |
24 |
39 |
-15 |
23 |
| 12 |
Мялби |
16 |
5 |
5 |
6 |
24 |
23 |
+1 |
20 |
| 13 |
Калмар |
19 |
5 |
4 |
10 |
21 |
29 |
-8 |
19 |
| 14 |
Дегерфорш |
19 |
4 |
4 |
11 |
17 |
31 |
-14 |
16 |
| 15 |
Йоргрите |
19 |
3 |
5 |
11 |
22 |
42 |
-20 |
14 |
| 16 |
Халмстад |
19 |
2 |
5 |
12 |
13 |
35 |
-22 |
11 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Мялби |
|
| Юргорден |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Мялби |
Мялби |
|
Юргорден |
Юргорден |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сириус |
4 - 3 |
4 - 4 |
4 - 3 |
|
2 - 3 |
|
|
| 2 |
Хамарби |
|
3 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 3 |
Елфсборг |
0 - 1 |
1 - 1 |
0 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Хакен |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 4 |
2 - 4 |
| 5 |
АИК Стокхолм |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
1 - 3 |
2 - 4 |
2 - 4 |
| 6 |
Юргорден |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Вестерос |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
6 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Малмьо |
|
2 - 3 |
|
|
0 - 1 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 9 |
Бромапойкарна |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
1 - 2 |
|
|
| 10 |
ГАИС Гьотеборг |
|
0 - 0 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 11 |
ИФК Гьотеборг |
|
1 - 1 |
|
|
6 - 0 |
|
|
| 12 |
Мялби |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 13 |
Калмар |
|
2 - 1 |
|
|
3 - 2 |
|
|
| 14 |
Дегерфорш |
|
1 - 4 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 15 |
Йоргрите |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 16 |
Халмстад |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Мялби |
Юргорден |
| Победи |
5 |
9 |
| Равни |
5 |
2 |
| Загуби |
6 |
6 |
| Вкарани Голове |
24 |
37 |
| Получени Голове |
23 |
19 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
2.18 |
| Средно Получени |
1.44 |
1.12 |
| Мачове Вкарал |
62% |
82% |
| Мачове Получил |
75% |
59% |
| Гол/Гол |
50% |
47% |
| Над 1.5 |
75% |
71% |
| Над 2.5 |
50% |
65% |
| Над 3.5 |
25% |
41% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
5 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
4 |
2 |
| Вкарани Голове |
10 |
14 |
| Получени Голове |
9 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
1.75 |
| Средно Получени |
1.12 |
0.88 |
| Мачове Вкарал |
50% |
75% |
| Мачове Получил |
62% |
50% |
| Гол/Гол |
25% |
38% |
| Над 1.5 |
62% |
50% |
| Над 2.5 |
38% |
50% |
| Над 3.5 |
12% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
3.50 |
2.65 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.29 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака