Норвегия - Купа на Норвегия (2017)
19:30
Мьолнер
Финснес
с резултат 1 - 2 в продълженията
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 5.00 | 1.44 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 4.40 | 1.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.04.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нарвик, а гостите от Финснес. Разстоянието между двата града е 91.5 км. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мьолнер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2016 | Купа на Норвегия | Мьолнер | 0 - 2 | Тромсьо | 10.80 | 7.82 | 1.13 |
| 13.04.2016 | Купа на Норвегия | Хаща | 0 - 1 | Мьолнер | 1.54 | 4.49 | 4.18 |
| 24.10.2015 | Д2 Група 1 | Мьолнер | 1 - 2 | Финснес | 3.50 | 4.36 | 1.65 |
| 17.10.2015 | Д2 Група 1 | Тромсдален | 7 - 0 | Мьолнер | 1.37 | 5.00 | 5.43 |
| 11.10.2015 | Д2 Група 1 | Мьолнер | 2 - 0 | Шайд | 1.95 | 4.07 | 2.80 |
| 04.10.2015 | Д2 Група 1 | Мьолнер | 0 - 2 | КФУМ Осло | 5.06 | 4.84 | 1.40 |
| 28.09.2015 | Д2 Група 1 | Волеренга Осло 2 | 3 - 0 | Мьолнер | - | - | - |
| 20.09.2015 | Д2 Група 1 | Мьолнер | 1 - 1 | Хаща | 2.10 | 4.00 | 2.55 |
| 13.09.2015 | Д2 Група 1 | Лин Осло | 2 - 1 | Мьолнер | 1.93 | 3.91 | 2.92 |
| 06.09.2015 | Д2 Група 1 | Мьолнер | 2 - 1 | Стабек 2 | - | - | - |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Финснес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Д2 Група 1 | Киелсос | 1 - 2 | Финснес | 2.76 | 3.77 | 2.07 |
| 17.04.2017 | Д2 Група 1 | Финснес | 0 - 1 | Гроруд | 2.07 | 4.09 | 2.59 |
| 22.10.2016 | Д2 Група 1 | Опсал | 2 - 3 | Финснес | 4.16 | 4.43 | 1.55 |
| 15.10.2016 | Д2 Група 1 | Финснес | 4 - 0 | Стабек 2 | - | - | - |
| 09.10.2016 | Д2 Група 1 | Алта | 1 - 1 | Финснес | 2.49 | 3.83 | 2.21 |
| 01.10.2016 | Д2 Група 1 | Финснес | 1 - 1 | Тромсдален | 2.90 | 3.30 | 2.10 |
| 25.09.2016 | Д2 Група 1 | Му ИЛ | 1 - 3 | Финснес | 9.18 | 6.33 | 1.19 |
| 18.09.2016 | Д2 Група 1 | Финснес | 2 - 0 | Улерн | 1.17 | 6.50 | 10.07 |
| 11.09.2016 | Д2 Група 1 | Шайд | 1 - 0 | Финснес | 1.95 | 3.85 | 3.01 |
| 28.08.2016 | Д2 Група 1 | Финснес | 2 - 0 | Фолу | 1.51 | 4.34 | 4.52 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2015 | Д2 Група 1 | Мьолнер | 1 - 2 | Финснес | 3.50 | 4.36 | 1.65 |
| 11.07.2015 | Д2 Група 1 | Финснес | 4 - 0 | Мьолнер | 1.33 | 5.28 | 5.53 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Мьолнер имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 5.00 | 1.44 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 4.40 | 1.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.04.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
