Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 (2018)
неделя, 29 април, 2018
16:00
16:00
Мьолнер
Мос
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
Прогнози на потребителите
1 0% за Мьолнер
X 0% за равен
2 0% за Мос
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 4.33 | 1.83 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.19 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.00 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.00 | 1.37 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.80 | 1.90 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нарвик, а гостите от Мос. Разстоянието между двата града е 1 049.8 км. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мьолнер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2018 | Д2 Група 1 | Аскер | 5 - 1 | Мьолнер | 1.30 | 5.25 | 7.90 |
| 15.04.2018 | Д2 Група 1 | Мьолнер | 0 - 1 | Алта | 3.07 | 3.66 | 1.95 |
| 19.01.2018 | Приятелски срещи | Бодьо Глимт | 3 - 0 | Мьолнер | 1.16 | 6.77 | 11.19 |
| 26.04.2017 | Купа на Норвегия | Мьолнер | 1 - 1 | Финснес | 4.75 | 5.02 | 1.42 |
| 27.04.2016 | Купа на Норвегия | Мьолнер | 0 - 2 | Тромсьо | 10.80 | 7.82 | 1.13 |
| 13.04.2016 | Купа на Норвегия | Хаща | 0 - 1 | Мьолнер | 1.54 | 4.49 | 4.18 |
| 24.10.2015 | Д2 Група 1 | Мьолнер | 1 - 2 | Финснес | 3.50 | 4.36 | 1.65 |
| 17.10.2015 | Д2 Група 1 | Тромсдален | 7 - 0 | Мьолнер | 1.37 | 5.00 | 5.43 |
| 11.10.2015 | Д2 Група 1 | Мьолнер | 2 - 0 | Шайд | 1.95 | 4.07 | 2.80 |
| 04.10.2015 | Д2 Група 1 | Мьолнер | 0 - 2 | КФУМ Осло | 5.06 | 4.84 | 1.40 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 домакинства.
Мос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2018 | Д2 Група 1 | Мос | 0 - 2 | Фредрикстад | 4.34 | 3.89 | 1.62 |
| 14.04.2018 | Д2 Група 1 | Берум | 2 - 0 | Мос | 2.04 | 3.62 | 2.88 |
| 12.01.2018 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 3 - 0 | Мос | 1.18 | 6.62 | 9.95 |
| 24.05.2017 | Купа на Норвегия | Мос | 1 - 3 | Сарпсборг 08 | 7.51 | 5.88 | 1.25 |
| 26.04.2017 | Купа на Норвегия | Мос | 2 - 2 | Спринт-Елой | 1.28 | 5.47 | 6.84 |
| 22.10.2016 | Д2 Група 4 | Мос | 2 - 1 | Нутоден | 2.75 | 3.98 | 2.01 |
| 15.10.2016 | Д2 Група 4 | Флекерьой | 1 - 0 | Мос | 4.08 | 4.38 | 1.56 |
| 08.10.2016 | Д2 Група 4 | Мос | 3 - 3 | Берум | 2.21 | 4.10 | 2.40 |
| 02.10.2016 | Д2 Група 4 | Мос | 2 - 1 | Фрам Ларвик | 2.26 | 3.96 | 2.39 |
| 26.09.2016 | Д2 Група 4 | Стрьомгодсет 2 | 4 - 2 | Мос | - | - | - |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Втора Дивизия - Група 1 класиране към 29.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рауфос | 3 | +12 | 9 |
| 2 | Гроруд | 3 | +5 | 9 |
| 3 | Фредрикстад | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Од БК 2 | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Фрам Ларвик | 3 | 0 | 6 |
| 6 | Алта | 3 | 0 | 6 |
| 7 | Берум | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Елверум | 3 | -2 | 4 |
| 9 | Аскер | 2 | +3 | 3 |
| 10 | Нюбергсунд | 3 | -6 | 1 |
| 11 | Хьонефос | 2 | -2 | 0 |
| 12 | Мос | 2 | -4 | 0 |
| 13 | Мьолнер | 2 | -5 | 0 |
| 14 | Стабек 2 | 3 | -6 | 0 |
Хронология в първенството
| Мьолнер | |
| Мос | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мьолнер | Мьолнер | Мос | Мос | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Рауфос | |||||||
| 2 | Гроруд | |||||||
| 3 | Фредрикстад | 0 - 2 | ||||||
| 4 | Од БК 2 | |||||||
| 5 | Фрам Ларвик | |||||||
| 6 | Алта | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 7 | Берум | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 8 | Елверум | |||||||
| 9 | Аскер | 5 - 1 | ||||||
| 10 | Нюбергсунд | |||||||
| 11 | Хьонефос | |||||||
| 12 | Мос | - | - | - | ||||
| 13 | Мьолнер | - | - | - | ||||
| 14 | Стабек 2 | |||||||
Класиране в шампионата
| Мьолнер | Мос | |
| Позиция | 13 | 12 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 10 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Мьолнер | Мос | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 2 |
0
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Мьолнер | Мос | |
|
Вкарани
Получени |
1
6 |
0
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
1 |
0
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 4.33 | 1.83 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.19 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.00 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.00 | 1.37 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.80 | 1.90 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Мьолнер
X 0% за равен
2 0% за Мос
Няма гласували за футболния мач
