Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 (2026)
събота, 5 септември, 2026
16:00
0 - 3
(0 - 2, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.81 |
3.66 |
2.09 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.63 |
1.23 |
1.37 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.17 |
1.60 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.10 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.53 |
1.46 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.16 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.42 |
2.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 12:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мьондален, а гостите от Гримстад.
Разстоянието между двата града е 176.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Мьондален Арена,
който има капацитет от
2 500 места, от които седящи 2 100.
Снимки от Google карта
стадион Мьондален Арена.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мьондален - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Бярг |
1 - 0 |
Мьондален |
1.90 |
3.61 |
3.27 |
| 22.08.2026 |
Купа на Норвегия |
Берум |
4 - 0 |
Мьондален |
5.26 |
4.74 |
1.42 |
| 15.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Мьондален |
2 - 1 |
Ейк Тьонсберг |
1.30 |
5.17 |
6.90 |
| 08.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Квик Халден |
0 - 1 |
Мьондален |
2.52 |
3.54 |
2.32 |
| 01.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Мьондален |
0 - 1 |
Нутоден |
1.91 |
3.54 |
3.28 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
3 - 5 |
Мьондален |
1.88 |
3.59 |
3.32 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Мьондален |
1 - 0 |
Бярг |
2.14 |
3.63 |
2.70 |
| 20.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
1 - 2 |
Мьондален |
2.55 |
3.46 |
2.34 |
| 13.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Мьондален |
3 - 3 |
Квик Халден |
1.50 |
4.11 |
5.00 |
| 31.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Порс Футбол |
1 - 0 |
Мьондален |
3.25 |
3.59 |
1.89 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Йерв Гримстад - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Йерв Гримстад |
1 - 0 |
Порс Футбол |
1.39 |
4.51 |
5.80 |
| 22.08.2026 |
Купа на Норвегия |
Фрам Ларвик |
1 - 2 |
Йерв Гримстад |
- |
- |
- |
| 16.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
2 - 2 |
Йерв Гримстад |
4.55 |
4.07 |
1.55 |
| 08.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Йерв Гримстад |
4 - 0 |
Видар |
1.17 |
6.75 |
9.57 |
| 02.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Трефф |
3 - 2 |
Йерв Гримстад |
3.12 |
3.53 |
1.95 |
| 26.07.2026 |
Д2 Група 1 |
Йерв Гримстад |
1 - 2 |
Лисеклостер |
1.23 |
5.61 |
8.28 |
| 28.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Сотра |
1 - 3 |
Йерв Гримстад |
2.06 |
3.38 |
3.02 |
| 21.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
1 - 2 |
Йерв Гримстад |
2.13 |
3.46 |
2.86 |
| 14.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Йерв Гримстад |
2 - 1 |
Сандвикен Берген |
1.34 |
4.60 |
6.71 |
| 31.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
0 - 0 |
Йерв Гримстад |
3.36 |
3.51 |
1.89 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.04.2026 |
Д2 Група 1 |
Йерв Гримстад |
1 - 0 |
Мьондален |
2.16 |
3.71 |
2.62 |
| 30.11.2024 |
Плейофи |
Йерв Гримстад |
1 - 3 |
Мьондален |
2.59 |
3.41 |
2.35 |
| 24.11.2024 |
Плейофи |
Мьондален |
2 - 1 |
Йерв Гримстад |
1.81 |
3.62 |
3.84 |
| 23.08.2023 |
Първа Дивизия |
Мьондален |
2 - 2 |
Йерв Гримстад |
2.07 |
3.55 |
3.09 |
| 03.05.2023 |
Първа Дивизия |
Йерв Гримстад |
2 - 3 |
Мьондален |
1.90 |
3.55 |
3.52 |
| 21.10.2018 |
Първа Дивизия |
Мьондален |
1 - 1 |
Йерв Гримстад |
1.50 |
4.13 |
5.51 |
| 22.04.2018 |
Първа Дивизия |
Йерв Гримстад |
0 - 0 |
Мьондален |
2.59 |
3.26 |
2.46 |
| 01.10.2017 |
Първа Дивизия |
Йерв Гримстад |
0 - 1 |
Мьондален |
2.33 |
3.32 |
2.71 |
| 18.04.2017 |
Първа Дивизия |
Мьондален |
3 - 0 |
Йерв Гримстад |
2.03 |
3.38 |
3.29 |
| 19.11.2016 |
Плейофи |
Йерв Гримстад |
2 - 1 |
Мьондален |
1.28 |
3.75 |
13.00 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Мьондален имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Втора Дивизия - Група 1 класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Йерв Гримстад |
17 |
12 |
3 |
2 |
35 |
17 |
+18 |
39 |
| 2 |
Братвог |
17 |
10 |
3 |
4 |
36 |
20 |
+16 |
33 |
| 3 |
Мьондален |
17 |
10 |
2 |
5 |
30 |
21 |
+9 |
32 |
| 4 |
Квик Халден |
17 |
9 |
4 |
4 |
28 |
19 |
+9 |
31 |
| 5 |
Сотра |
17 |
9 |
3 |
5 |
35 |
17 |
+18 |
30 |
| 6 |
Бярг |
17 |
9 |
2 |
6 |
28 |
24 |
+4 |
29 |
| 7 |
Нутоден |
17 |
8 |
4 |
5 |
22 |
14 |
+8 |
28 |
| 8 |
Трефф |
17 |
7 |
5 |
5 |
31 |
27 |
+4 |
26 |
| 9 |
Арендал |
17 |
6 |
5 |
6 |
25 |
26 |
-1 |
23 |
| 10 |
Порс Футбол |
17 |
5 |
5 |
7 |
18 |
22 |
-4 |
20 |
| 11 |
Сандвикен Берген |
17 |
4 |
4 |
9 |
27 |
39 |
-12 |
16 |
| 12 |
Лисеклостер |
17 |
3 |
5 |
9 |
19 |
34 |
-15 |
14 |
| 13 |
Видар |
17 |
1 |
4 |
12 |
16 |
46 |
-30 |
7 |
| 14 |
Ейк Тьонсберг |
17 |
1 |
1 |
15 |
18 |
42 |
-24 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Мьондален |
|
| Йерв Гримстад |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Мьондален |
Мьондален |
|
Йерв Гримстад |
Йерв Гримстад |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Йерв Гримстад |
|
1 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Братвог |
|
3 - 5 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 3 |
Мьондален |
- |
- |
- |
|
1 - 0 |
|
|
| 4 |
Квик Халден |
3 - 3 |
0 - 1 |
3 - 3 |
|
2 - 1 |
|
|
| 5 |
Сотра |
|
4 - 0 |
|
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 6 |
Бярг |
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
|
3 - 1 |
|
|
| 7 |
Нутоден |
0 - 1 |
1 - 2 |
0 - 1 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 8 |
Трефф |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 1 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 9 |
Арендал |
4 - 1 |
|
4 - 1 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 10 |
Порс Футбол |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 0 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 11 |
Сандвикен Берген |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
2 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 12 |
Лисеклостер |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 13 |
Видар |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
4 - 0 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 14 |
Ейк Тьонсберг |
2 - 1 |
1 - 2 |
2 - 1 |
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Мьондален |
Йерв Гримстад |
| Победи |
10 |
12 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
5 |
2 |
| Вкарани Голове |
30 |
35 |
| Получени Голове |
21 |
17 |
| Средно Вкарани |
1.76 |
2.06 |
| Средно Получени |
1.24 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
71% |
94% |
| Мачове Получил |
76% |
71% |
| Гол/Гол |
47% |
71% |
| Над 1.5 |
65% |
82% |
| Над 2.5 |
59% |
76% |
| Над 3.5 |
35% |
41% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
6 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
18 |
20 |
| Получени Голове |
7 |
11 |
| Средно Вкарани |
2.25 |
2.22 |
| Средно Получени |
0.88 |
1.22 |
| Мачове Вкарал |
88% |
89% |
| Мачове Получил |
62% |
78% |
| Гол/Гол |
50% |
78% |
| Над 1.5 |
75% |
89% |
| Над 2.5 |
62% |
89% |
| Над 3.5 |
38% |
56% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.81 |
3.66 |
2.09 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.63 |
1.23 |
1.37 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.17 |
1.60 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.10 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.53 |
1.46 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.16 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.42 |
2.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 12:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите