Словения - Купа на Словения (2019 - 2020)
18:30
Нафта Лендава
Мура
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 11.00 | 5.50 | 1.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 1.11 | 1.02 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.00 | 1.04 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.37 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.06.2020 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лендава, а гостите от Мурска Собота. Разстоянието между двата града е 24.1 км. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Отговорна Игра
Нафта Лендава - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.06.2020 | Купа на Словения | Радомлие | 1 - 1 | Нафта Лендава | 2.67 | 3.42 | 2.36 |
| 03.06.2020 | Приятелски срещи | Олимпия Любляна | 0 - 1 | Нафта Лендава | 1.75 | 4.06 | 3.18 |
| 23.05.2020 | Приятелски срещи | Марибор | 3 - 1 | Нафта Лендава | - | - | - |
| 30.10.2019 | Купа на Словения | Рудар Веление | 0 - 2 | Нафта Лендава | 2.18 | 3.31 | 3.01 |
| 16.10.2019 | Купа на Словения | Нафта Лендава | 2 - 1 | Рудар Веление | 2.61 | 3.59 | 2.30 |
| 11.09.2019 | Купа на Словения | Нафта Лендава | 2 - 0 | Кръшко | 2.14 | 3.57 | 2.87 |
| 10.07.2019 | Приятелски срещи | Нафта Лендава | 3 - 1 | Залаегерсег | 4.57 | 4.31 | 1.51 |
| 12.09.2018 | Купа на Словения | Копер | 2 - 0 | Нафта Лендава | 2.18 | 3.37 | 2.86 |
| 15.08.2018 | Купа на Словения | Нафта Лендава | 2 - 1 | Анкаран Хрватини | 1.96 | 3.68 | 3.08 |
| 16.08.2017 | Купа на Словения | Нафта Лендава | 1 - 2 | Целие | 5.85 | 4.39 | 1.40 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Мура - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.06.2020 | Първа Лига | Браво Любляна | 1 - 0 | Мура | 2.68 | 3.38 | 2.30 |
| 16.06.2020 | Първа Лига | Мура | 3 - 1 | Целие | 2.54 | 3.19 | 2.53 |
| 13.06.2020 | Първа Лига | Мура | 3 - 2 | Табор Сежана | 1.57 | 3.81 | 4.91 |
| 09.06.2020 | Купа на Словения | Алуминий Кидричево | 0 - 4 | Мура | 3.16 | 3.36 | 2.11 |
| 05.06.2020 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 1 - 3 | Мура | 2.41 | 3.13 | 2.74 |
| 08.03.2020 | Първа Лига | Олимпия Любляна | 1 - 0 | Мура | 1.60 | 3.75 | 4.65 |
| 04.03.2020 | Първа Лига | Мура | 1 - 1 | Рудар Веление | 1.36 | 4.43 | 7.00 |
| 01.03.2020 | Първа Лига | Триглав | 1 - 1 | Мура | 3.20 | 3.50 | 1.97 |
| 26.02.2020 | Първа Лига | Мура | 1 - 2 | Марибор | 2.96 | 3.24 | 2.19 |
| 23.02.2020 | Първа Лига | Домжале | 1 - 2 | Мура | 1.99 | 3.49 | 3.18 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2012 | Първа Лига | Нафта Лендава | 0 - 3 | Мура | 3.04 | 3.37 | 2.10 |
| 04.12.2011 | Първа Лига | Мура | 2 - 0 | Нафта Лендава | 1.67 | 3.41 | 4.60 |
| 28.09.2011 | Първа Лига | Нафта Лендава | 2 - 2 | Мура | 2.29 | 3.09 | 2.85 |
| 31.07.2011 | Първа Лига | Мура | 0 - 2 | Нафта Лендава | 1.78 | 3.36 | 3.97 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Нафта Лендава имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олимпия Любляна | 29 | +21 | 56 |
| 2 | Марибор | 29 | +24 | 55 |
| 3 | Целие | 29 | +29 | 52 |
| 4 | Алуминий Кидричево | 29 | +16 | 48 |
| 5 | Мура | 29 | +11 | 47 |
| 6 | Браво Любляна | 29 | -3 | 40 |
| 7 | Табор Сежана | 29 | -10 | 33 |
| 8 | Домжале | 29 | -14 | 30 |
| 9 | Триглав | 29 | -33 | 28 |
| 10 | Рудар Веление | 29 | -41 | 10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 11.00 | 5.50 | 1.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 1.11 | 1.02 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.00 | 1.04 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.37 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.06.2020 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра