Словения - Първа Лига (2026 - 2027)
петък, 4 септември, 2026
21:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.51 |
2.82 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.37 |
1.25 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.64 |
2.12 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.39 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.21 |
1.59 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.48 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.51 |
2.36 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лендава, а гостите от Радомлие.
Разстоянието между двата града е 147.5 км.
Мачът ще се играе в 20:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нафта Лендава - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Първа Лига |
Нафта Лендава |
2 - 3 |
Марибор |
5.72 |
4.20 |
1.45 |
| 21.08.2026 |
Първа Лига |
Олимпия Любляна |
1 - 0 |
Нафта Лендава |
1.61 |
3.70 |
4.77 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Нафта Лендава |
1 - 3 |
Целие |
3.61 |
3.79 |
1.78 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Алуминий Кидричево |
1 - 1 |
Нафта Лендава |
2.36 |
3.35 |
2.62 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
Нафта Лендава |
5 - 2 |
Мура |
2.39 |
3.27 |
2.67 |
| 26.07.2026 |
Първа Лига |
Браво Любляна |
0 - 3 |
Нафта Лендава |
1.62 |
3.79 |
4.47 |
| 17.07.2026 |
Първа Лига |
Нафта Лендава |
0 - 2 |
Копер |
5.45 |
4.24 |
1.46 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Нафта Лендава |
1 - 4 |
Партизан Белград |
8.90 |
5.85 |
1.22 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Нафта Лендава |
0 - 3 |
Кишпещ Хонвед |
2.72 |
3.39 |
2.21 |
| 31.05.2026 |
Плейофи |
Нафта Лендава |
1 - 0 |
Приморие Айдовшчина |
2.22 |
3.09 |
2.94 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 5 загуби
в последните 7 домакинства.
Радомлие - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Радомлие |
0 - 0 |
Олимпия Любляна |
3.83 |
3.40 |
1.82 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Радомлие |
1 - 3 |
Алуминий Кидричево |
2.27 |
3.36 |
2.75 |
| 10.08.2026 |
Първа Лига |
Мура |
1 - 3 |
Радомлие |
1.93 |
3.46 |
3.39 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Радомлие |
1 - 2 |
Браво Любляна |
2.90 |
3.45 |
2.13 |
| 26.07.2026 |
Първа Лига |
Копер |
2 - 2 |
Радомлие |
1.44 |
4.50 |
5.28 |
| 18.07.2026 |
Първа Лига |
Радомлие |
0 - 2 |
Брине Гросупле |
- |
- |
- |
| 03.07.2026 |
Приятелски срещи |
Радомлие |
0 - 2 |
Риека |
10.41 |
5.55 |
1.20 |
| 26.06.2026 |
Приятелски срещи |
Радомлие |
0 - 3 |
Динамо Загреб |
11.85 |
6.43 |
1.15 |
| 22.05.2026 |
Първа Лига |
Радомлие |
3 - 2 |
Мура |
3.62 |
3.63 |
1.80 |
| 17.05.2026 |
Първа Лига |
Олимпия Любляна |
2 - 1 |
Радомлие |
1.46 |
4.27 |
5.26 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.04.2025 |
Първа Лига |
Радомлие |
4 - 1 |
Нафта Лендава |
2.58 |
3.02 |
2.54 |
| 07.02.2025 |
Първа Лига |
Нафта Лендава |
2 - 1 |
Радомлие |
2.61 |
2.84 |
2.65 |
| 04.10.2024 |
Първа Лига |
Радомлие |
2 - 0 |
Нафта Лендава |
1.82 |
3.34 |
3.81 |
| 26.07.2024 |
Първа Лига |
Нафта Лендава |
2 - 1 |
Радомлие |
2.45 |
3.10 |
2.63 |
| 10.06.2020 |
Купа на Словения |
Радомлие |
1 - 1 |
Нафта Лендава |
2.67 |
3.42 |
2.36 |
В последните 5 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Нафта Лендава имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 04.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Марибор |
7 |
4 |
3 |
0 |
13 |
5 |
+8 |
15 |
| 2 |
Копер |
7 |
3 |
3 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
12 |
| 3 |
Целие |
6 |
3 |
2 |
1 |
10 |
8 |
+2 |
11 |
| 4 |
Браво Любляна |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
8 |
0 |
11 |
| 5 |
Алуминий Кидричево |
7 |
2 |
2 |
3 |
8 |
8 |
0 |
8 |
| 6 |
Брине Гросупле |
7 |
2 |
2 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
8 |
| 7 |
Олимпия Любляна |
7 |
2 |
2 |
3 |
3 |
5 |
-2 |
8 |
| 8 |
Нафта Лендава |
7 |
2 |
1 |
4 |
12 |
12 |
0 |
7 |
| 9 |
Мура |
7 |
2 |
1 |
4 |
8 |
14 |
-6 |
7 |
| 10 |
Радомлие |
6 |
1 |
2 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Нафта Лендава |
|
| Радомлие |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Нафта Лендава |
Нафта Лендава |
|
Радомлие |
Радомлие |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Марибор |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
|
|
|
| 2 |
Копер |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 3 |
Целие |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
| 4 |
Браво Любляна |
|
0 - 3 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 5 |
Алуминий Кидричево |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 3 |
|
|
| 6 |
Брине Гросупле |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 7 |
Олимпия Любляна |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 8 |
Нафта Лендава |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Мура |
5 - 2 |
|
5 - 2 |
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 10 |
Радомлие |
|
|
|
|
- |
- |
- |
*** Домжале - оттегляне от първенството
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Нафта Лендава |
Радомлие |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
4 |
3 |
| Вкарани Голове |
12 |
7 |
| Получени Голове |
12 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.71 |
1.17 |
| Средно Получени |
1.71 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
71% |
67% |
| Мачове Получил |
86% |
83% |
| Гол/Гол |
57% |
67% |
| Над 1.5 |
86% |
83% |
| Над 2.5 |
57% |
67% |
| Над 3.5 |
43% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
3 |
0 |
| Вкарани Голове |
8 |
5 |
| Получени Голове |
10 |
3 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
2.50 |
| Средно Получени |
2.50 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
75% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
75% |
100% |
| Над 3.5 |
75% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.51 |
2.82 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.37 |
1.25 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.64 |
2.12 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.39 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.21 |
1.59 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.48 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.51 |
2.36 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака