Япония - Джей1 Лига (2018)
07:00
Нагоя Грампус
Джубило Ивата
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.50 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 1.30 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.14 | 1.66 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2018 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нагоя, а гостите от Ивата. Разстоянието между двата града е 101.3 км. Мачът ще се играе на стадион Мизухо, който има капацитет от 27 000 места. Размерите на терена са 106 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Мизухо. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нагоя Грампус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 2 - 3 | Нагоя Грампус | 1.91 | 3.49 | 3.52 |
| 03.12.2017 | Плейофи | Нагоя Грампус | 0 - 0 | Ависпа Фукуока | 2.22 | 3.20 | 3.03 |
| 26.11.2017 | Плейофи | Нагоя Грампус | 4 - 2 | Джеф Юнайтед Чиба | 2.24 | 3.52 | 2.76 |
| 19.11.2017 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 0 - 2 | Нагоя Грампус | 3.45 | 3.45 | 1.93 |
| 11.11.2017 | Джей2 Лига | Нагоя Грампус | 0 - 3 | Джеф Юнайтед Чиба | 2.03 | 3.51 | 3.14 |
| 05.11.2017 | Джей2 Лига | Фагиано Окаяма | 0 - 1 | Нагоя Грампус | 3.50 | 3.53 | 1.90 |
| 29.10.2017 | Джей2 Лига | Нагоя Грампус | 4 - 2 | Теспа Гунма | 1.22 | 5.68 | 9.87 |
| 21.10.2017 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 1 - 1 | Нагоя Грампус | 2.96 | 3.37 | 2.18 |
| 15.10.2017 | Джей2 Лига | Нагоя Грампус | 3 - 2 | Шонан Белмар | 2.30 | 3.33 | 2.77 |
| 07.10.2017 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 1 - 3 | Нагоя Грампус | 3.58 | 3.52 | 1.87 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Джубило Ивата - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2018 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 0 - 3 | Кавазаки Фронтале | 3.44 | 3.23 | 2.04 |
| 02.12.2017 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 0 - 0 | Кашима Антлърс | 4.47 | 3.68 | 1.69 |
| 26.11.2017 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 0 - 2 | Джубило Ивата | 2.71 | 3.23 | 2.43 |
| 18.11.2017 | Джей1 Лига | Кашива Рейсол | 1 - 0 | Джубило Ивата | 1.98 | 3.38 | 3.44 |
| 29.10.2017 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 2 - 1 | Йокохама Ф-Маринос | 2.32 | 3.17 | 2.90 |
| 25.10.2017 | Купа на Имп. | Йокохама Ф-Маринос | 1 - 0 | Джубило Ивата | 2.32 | 3.11 | 2.88 |
| 21.10.2017 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 2 - 2 | Албирекс Ниигата | 1.64 | 3.72 | 4.67 |
| 14.10.2017 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 3 | Джубило Ивата | 2.81 | 3.21 | 2.34 |
| 30.09.2017 | Джей1 Лига | Токио | 0 - 0 | Джубило Ивата | 2.40 | 3.18 | 2.77 |
| 23.09.2017 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 2 - 1 | Омия Ардижа | 1.88 | 3.35 | 3.76 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2016 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 1 - 1 | Джубило Ивата | 1.99 | 3.46 | 3.38 |
| 05.06.2016 | Купа на Лигата | Джубило Ивата | 1 - 3 | Нагоя Грампус | 2.56 | 3.20 | 2.51 |
| 27.02.2016 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 0 - 1 | Нагоя Грампус | 2.24 | 3.25 | 2.94 |
| 03.08.2013 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 2 - 3 | Нагоя Грампус | 2.32 | 3.26 | 2.76 |
| 02.03.2013 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 1 - 1 | Джубило Ивата | 1.96 | 3.33 | 3.51 |
| 17.11.2012 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 0 - 2 | Нагоя Грампус | 2.81 | 3.21 | 2.34 |
| 23.06.2012 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 2 - 0 | Джубило Ивата | 1.94 | 3.43 | 3.49 |
| 07.08.2011 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 2 - 1 | Джубило Ивата | 1.75 | 3.45 | 4.26 |
| 11.06.2011 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 0 - 1 | Нагоя Грампус | 2.36 | 3.19 | 2.73 |
| 27.11.2010 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 1 - 2 | Нагоя Грампус | 2.68 | 3.21 | 2.40 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Нагоя Грампус имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Джей1 Лига класиране към 03.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кавазаки Фронтале | 2 | +3 | 4 |
| 2 | Шонан Белмар | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Нагоя Грампус | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Кашива Рейсол | 2 | +1 | 3 |
| 5 | Вегалта Сендай | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Санфрече Хирошима | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Серезо Осака | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Висел Кобе | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Саган Тошу | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Токио | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Урава Ред Даймъндс | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Кашима Антлърс | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Шимизу Ес-Пулс | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Консадол Сапоро | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Йокохама Ф-Маринос | 2 | -2 | 1 |
| 16 | Гамба Осака | 1 | -1 | 0 |
| 17 | В-Варен Нагазаки | 1 | -1 | 0 |
| 18 | Джубило Ивата | 1 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| Нагоя Грампус | |
| Джубило Ивата | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Нагоя Грампус | Джубило Ивата | |
| Позиция | 3 | 18 |
| Точки | 3 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 11 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Нагоя Грампус | Джубило Ивата | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Нагоя Грампус | Джубило Ивата | |
|
Вкарани
Получени |
3
2 |
0
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.50 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 1.30 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.14 | 1.66 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2018 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!
