Япония - Джей1 Лига (2018)
12:00
Нагоя Грампус
Кавазаки Фронтале
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 3.75 | 1.66 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.28 | 1.18 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 1.28 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2018 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нагоя, а гостите от Кавазаки. Разстоянието между двата града е 257.7 км. Мачът ще се играе на стадион Мизухо, който има капацитет от 27 000 места. Размерите на терена са 106 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Мизухо. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нагоя Грампус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2018 | Купа на Лигата | Санфрече Хирошима | 2 - 1 | Нагоя Грампус | 1.83 | 3.32 | 3.90 |
| 11.03.2018 | Джей1 Лига | Шонан Белмар | 0 - 0 | Нагоя Грампус | 2.62 | 3.22 | 2.51 |
| 07.03.2018 | Купа на Лигата | Нагоя Грампус | 1 - 4 | Урава Ред Даймъндс | 4.05 | 3.33 | 1.80 |
| 03.03.2018 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 1 - 0 | Джубило Ивата | 2.19 | 3.32 | 3.01 |
| 24.02.2018 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 2 - 3 | Нагоя Грампус | 1.91 | 3.49 | 3.52 |
| 03.12.2017 | Плейофи | Нагоя Грампус | 0 - 0 | Ависпа Фукуока | 2.22 | 3.20 | 3.03 |
| 26.11.2017 | Плейофи | Нагоя Грампус | 4 - 2 | Джеф Юнайтед Чиба | 2.24 | 3.52 | 2.76 |
| 19.11.2017 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 0 - 2 | Нагоя Грампус | 3.45 | 3.45 | 1.93 |
| 11.11.2017 | Джей2 Лига | Нагоя Грампус | 0 - 3 | Джеф Юнайтед Чиба | 2.03 | 3.51 | 3.14 |
| 05.11.2017 | Джей2 Лига | Фагиано Окаяма | 0 - 1 | Нагоя Грампус | 3.50 | 3.53 | 1.90 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Кавазаки Фронтале - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2018 | ШЛ Азия | Мелбърн Виктори | 1 - 0 | Кавазаки Фронтале | 2.72 | 3.56 | 2.21 |
| 10.03.2018 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 2 - 0 | Гамба Осака | 1.57 | 3.88 | 5.05 |
| 07.03.2018 | ШЛ Азия | Кавазаки Фронтале | 2 - 2 | Мелбърн Виктори | 1.45 | 4.48 | 5.59 |
| 02.03.2018 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 1 - 1 | Шонан Белмар | 1.47 | 4.02 | 6.01 |
| 25.02.2018 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 0 - 3 | Кавазаки Фронтале | 3.44 | 3.23 | 2.04 |
| 20.02.2018 | ШЛ Азия | Улсан ХД | 2 - 1 | Кавазаки Фронтале | 2.76 | 3.14 | 2.36 |
| 13.02.2018 | ШЛ Азия | Кавазаки Фронтале | 0 - 1 | Шанхай Порт | 2.23 | 3.40 | 2.83 |
| 10.02.2018 | Суперкупа | Кавазаки Фронтале | 2 - 3 | Серезо Осака | 2.11 | 3.43 | 3.03 |
| 02.12.2017 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 5 - 0 | Омия Ардижа | 1.25 | 5.20 | 10.47 |
| 29.11.2017 | Джей1 Лига | Урава Ред Даймъндс | 0 - 1 | Кавазаки Фронтале | 3.34 | 3.70 | 1.92 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.07.2016 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 0 - 3 | Кавазаки Фронтале | 4.56 | 3.79 | 1.64 |
| 12.03.2016 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 3 - 2 | Нагоя Грампус | 1.57 | 3.90 | 4.96 |
| 19.09.2015 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 6 - 1 | Нагоя Грампус | 1.77 | 3.48 | 4.08 |
| 10.05.2015 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 0 - 1 | Кавазаки Фронтале | 2.35 | 3.37 | 2.67 |
| 18.03.2015 | Купа на Лигата | Кавазаки Фронтале | 1 - 3 | Нагоя Грампус | 1.78 | 3.52 | 3.89 |
| 30.08.2014 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 1 - 1 | Кавазаки Фронтале | 3.08 | 3.27 | 2.15 |
| 28.03.2014 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 1 - 0 | Нагоя Грампус | 1.95 | 3.40 | 3.44 |
| 28.09.2013 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 1 - 2 | Кавазаки Фронтале | 2.51 | 3.27 | 2.53 |
| 03.05.2013 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 2 - 1 | Нагоя Грампус | 2.36 | 3.19 | 2.77 |
| 25.08.2012 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 0 - 1 | Нагоя Грампус | 2.45 | 3.17 | 2.69 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 7 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Нагоя Грампус имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Джей1 Лига класиране към 18.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Санфрече Хирошима | 3 | +3 | 9 |
| 2 | Кавазаки Фронтале | 3 | +5 | 7 |
| 3 | Шимизу Ес-Пулс | 3 | +4 | 7 |
| 4 | Нагоя Грампус | 3 | +2 | 7 |
| 5 | Вегалта Сендай | 3 | +2 | 7 |
| 6 | Саган Тошу | 3 | +1 | 5 |
| 7 | Шонан Белмар | 3 | +1 | 5 |
| 8 | Кашива Рейсол | 3 | +1 | 4 |
| 9 | Кашима Антлърс | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Серезо Осака | 3 | 0 | 3 |
| 11 | Джубило Ивата | 3 | -2 | 3 |
| 12 | В-Варен Нагазаки | 3 | -1 | 2 |
| 13 | Урава Ред Даймъндс | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Висел Кобе | 3 | -2 | 2 |
| 15 | Консадол Сапоро | 3 | -3 | 1 |
| 16 | Йокохама Ф-Маринос | 3 | -3 | 1 |
| 17 | Токио | 3 | -3 | 1 |
| 18 | Гамба Осака | 3 | -4 | 0 |
Хронология в първенството
| Нагоя Грампус | |
| Кавазаки Фронтале | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Нагоя Грампус | Нагоя Грампус | Кавазаки Фронтале | Кавазаки Фронтале | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Санфрече Хирошима | |||||||
| 2 | Кавазаки Фронтале | - | - | - | ||||
| 3 | Шимизу Ес-Пулс | |||||||
| 4 | Нагоя Грампус | - | - | - | ||||
| 5 | Вегалта Сендай | |||||||
| 6 | Саган Тошу | |||||||
| 7 | Шонан Белмар | 0 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 8 | Кашива Рейсол | |||||||
| 9 | Кашима Антлърс | |||||||
| 10 | Серезо Осака | |||||||
| 11 | Джубило Ивата | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 12 | В-Варен Нагазаки | |||||||
| 13 | Урава Ред Даймъндс | |||||||
| 14 | Висел Кобе | |||||||
| 15 | Консадол Сапоро | |||||||
| 16 | Йокохама Ф-Маринос | |||||||
| 17 | Токио | |||||||
| 18 | Гамба Осака | 2 - 3 | 2 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Нагоя Грампус | Кавазаки Фронтале | |
| Позиция | 4 | 2 |
| Точки | 7 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 5 |
| Точки | 3 | 3 |
Форма в шампионата
| Нагоя Грампус | Кавазаки Фронтале | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 0 |
2
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Нагоя Грампус | Кавазаки Фронтале | |
|
Вкарани
Получени |
4
2 |
6
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
0 |
3
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 3.75 | 1.66 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.28 | 1.18 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 1.28 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2018 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
