Япония - Джей1 Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
07:00
Нагоя Грампус
Киото Санга
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.76 |
3.80 |
4.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
1.95 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нагоя, а гостите от Киото.
Разстоянието между двата града е 106.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Мизухо,
който има капацитет от
27 000 места.
Размерите на терена са 106 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Мизухо.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нагоя Грампус - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Джей1 Лига |
Висел Кобе |
3 - 1 |
Нагоя Грампус |
1.97 |
3.54 |
3.43 |
| 28.10.2026 |
Купа на Лигата |
Нагоя Грампус |
1 - 1 |
Урава Ред Даймъндс |
2.45 |
3.40 |
2.52 |
| 25.10.2026 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
1 - 1 |
Йокохама Ф-Маринос |
2.35 |
3.47 |
2.72 |
| 21.10.2026 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
1 - 1 |
Серезо Осака |
2.28 |
3.51 |
2.80 |
| 17.10.2026 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
1 - 3 |
Нагоя Грампус |
1.57 |
4.15 |
4.94 |
| 14.10.2026 |
Купа на Лигата |
Нагоя Грампус |
3 - 3 |
Фагиано Окаяма |
2.21 |
3.31 |
2.88 |
| 11.10.2026 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
1 - 2 |
Нагоя Грампус |
1.77 |
3.91 |
3.87 |
| 29.09.2026 |
Купа на Лигата |
Гираванц Китакюшу |
1 - 3 |
Нагоя Грампус |
7.76 |
5.04 |
1.29 |
| 19.09.2026 |
Джей1 Лига |
Токио |
1 - 0 |
Нагоя Грампус |
1.69 |
3.93 |
4.29 |
| 12.09.2026 |
Джей1 Лига |
В-Варен Нагазаки |
2 - 0 |
Нагоя Грампус |
3.13 |
3.55 |
2.08 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 равенства
в последните 4 домакинства.
Киото Санга - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
ШЛ Азия |
Конг Ан Ханой |
0 - 0 |
Киото Санга |
2.73 |
3.40 |
2.33 |
| 31.10.2026 |
Джей1 Лига |
Киото Санга |
2 - 0 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.43 |
3.25 |
2.76 |
| 27.10.2026 |
ШЛ Азия |
Киото Санга |
5 - 2 |
Нюкасъл Юнайтед Джетс |
1.38 |
4.90 |
6.26 |
| 24.10.2026 |
Джей1 Лига |
Гамба Осака |
2 - 2 |
Киото Санга |
1.92 |
3.66 |
3.47 |
| 21.10.2026 |
Джей1 Лига |
Киото Санга |
2 - 2 |
Кашима Антлърс |
3.58 |
3.52 |
1.93 |
| 17.10.2026 |
Джей1 Лига |
Санфрече Хирошима |
3 - 0 |
Киото Санга |
1.34 |
5.08 |
7.25 |
| 13.10.2026 |
ШЛ Азия |
Киото Санга |
1 - 0 |
Ратчабури |
1.37 |
4.59 |
7.14 |
| 10.10.2026 |
Джей1 Лига |
Киото Санга |
0 - 1 |
Мачида Зелвия |
3.68 |
3.54 |
1.90 |
| 03.10.2026 |
Купа на Лигата |
Мачида Зелвия |
0 - 0 |
Киото Санга |
1.70 |
3.68 |
4.15 |
| 23.09.2026 |
Купа на Имп. |
Киото Санга |
1 - 0 |
Фуджиеда МИФК |
1.65 |
3.75 |
4.38 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
3 - 0 |
Киото Санга |
2.02 |
3.37 |
3.47 |
| 22.03.2026 |
Джей1 Лига |
Киото Санга |
1 - 1 |
Нагоя Грампус |
2.31 |
3.28 |
2.90 |
| 10.08.2025 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
1 - 2 |
Киото Санга |
2.44 |
3.17 |
2.83 |
| 11.05.2025 |
Джей1 Лига |
Киото Санга |
1 - 1 |
Нагоя Грампус |
2.31 |
3.17 |
2.98 |
| 07.08.2024 |
Джей1 Лига |
Киото Санга |
3 - 2 |
Нагоя Грампус |
2.78 |
3.13 |
2.47 |
| 26.05.2024 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
1 - 1 |
Киото Санга |
1.89 |
3.28 |
3.95 |
| 16.07.2023 |
Джей1 Лига |
Киото Санга |
2 - 1 |
Нагоя Грампус |
3.71 |
3.31 |
1.95 |
| 25.02.2023 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
1 - 0 |
Киото Санга |
1.89 |
3.26 |
4.00 |
| 08.10.2022 |
Джей1 Лига |
Киото Санга |
1 - 1 |
Нагоя Грампус |
3.12 |
3.05 |
2.33 |
| 11.06.2022 |
Купа на Лигата |
Киото Санга |
0 - 1 |
Нагоя Грампус |
2.67 |
2.96 |
2.57 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Нагоя Грампус имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Джей1 Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Токио |
13 |
9 |
3 |
1 |
31 |
8 |
+23 |
30 |
| 2 |
Санфрече Хирошима |
13 |
9 |
2 |
2 |
32 |
10 |
+22 |
29 |
| 3 |
Мачида Зелвия |
13 |
8 |
4 |
1 |
30 |
10 |
+20 |
28 |
| 4 |
Кашива Рейсол |
13 |
9 |
1 |
3 |
29 |
19 |
+10 |
28 |
| 5 |
Висел Кобе |
13 |
8 |
2 |
3 |
21 |
12 |
+9 |
26 |
| 6 |
Кашима Антлърс |
13 |
7 |
2 |
4 |
29 |
22 |
+7 |
23 |
| 7 |
Кавазаки Фронтале |
13 |
6 |
4 |
3 |
27 |
22 |
+5 |
22 |
| 8 |
Йокохама Ф-Маринос |
13 |
5 |
6 |
2 |
20 |
14 |
+6 |
21 |
| 9 |
Урава Ред Даймъндс |
13 |
7 |
0 |
6 |
21 |
27 |
-6 |
21 |
| 10 |
Фагиано Окаяма |
13 |
5 |
1 |
7 |
15 |
21 |
-6 |
16 |
| 11 |
Нагоя Грампус |
13 |
4 |
2 |
7 |
15 |
21 |
-6 |
14 |
| 12 |
Серезо Осака |
13 |
3 |
5 |
5 |
13 |
23 |
-10 |
14 |
| 13 |
Шимизу Ес-Пулс |
13 |
4 |
2 |
7 |
10 |
22 |
-12 |
14 |
| 14 |
Киото Санга |
13 |
3 |
4 |
6 |
17 |
23 |
-6 |
13 |
| 15 |
В-Варен Нагазаки |
13 |
3 |
3 |
7 |
16 |
21 |
-5 |
12 |
| 16 |
Гамба Осака |
13 |
2 |
6 |
5 |
14 |
21 |
-7 |
12 |
| 17 |
Токио Верди |
13 |
2 |
5 |
6 |
11 |
22 |
-11 |
11 |
| 18 |
Джеф Юнайтед Чиба |
13 |
2 |
4 |
7 |
15 |
24 |
-9 |
10 |
| 19 |
Мито Холихок |
13 |
2 |
3 |
8 |
12 |
25 |
-13 |
9 |
| 20 |
Ависпа Фукуока |
13 |
2 |
1 |
10 |
13 |
24 |
-11 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Нагоя Грампус |
|
| Киото Санга |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Нагоя Грампус |
Нагоя Грампус |
|
Киото Санга |
Киото Санга |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Токио |
|
1 - 0 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 2 |
Санфрече Хирошима |
|
3 - 0 |
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 3 |
Мачида Зелвия |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
0 - 1 |
|
|
| 4 |
Кашива Рейсол |
|
1 - 3 |
|
|
2 - 3 |
|
|
| 5 |
Висел Кобе |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Кашима Антлърс |
|
2 - 1 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 7 |
Кавазаки Фронтале |
|
1 - 2 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 8 |
Йокохама Ф-Маринос |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Урава Ред Даймъндс |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Фагиано Окаяма |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 11 |
Нагоя Грампус |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 12 |
Серезо Осака |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 13 |
Шимизу Ес-Пулс |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
2 - 0 |
|
|
| 14 |
Киото Санга |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
В-Варен Нагазаки |
|
2 - 0 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 16 |
Гамба Осака |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 17 |
Токио Верди |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Джеф Юнайтед Чиба |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Мито Холихок |
|
|
|
|
1 - 3 |
|
|
| 20 |
Ависпа Фукуока |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Нагоя Грампус |
Киото Санга |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
2 |
4 |
| Загуби |
7 |
6 |
| Вкарани Голове |
15 |
17 |
| Получени Голове |
21 |
23 |
| Средно Вкарани |
1.15 |
1.31 |
| Средно Получени |
1.62 |
1.77 |
| Мачове Вкарал |
69% |
77% |
| Мачове Получил |
100% |
92% |
| Гол/Гол |
69% |
69% |
| Над 1.5 |
85% |
92% |
| Над 2.5 |
62% |
69% |
| Над 3.5 |
31% |
38% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
8 |
8 |
| Получени Голове |
8 |
13 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
1.14 |
| Средно Получени |
1.33 |
1.86 |
| Мачове Вкарал |
83% |
71% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
83% |
71% |
| Над 1.5 |
83% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
71% |
| Над 3.5 |
33% |
29% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.76 |
3.80 |
4.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
1.95 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака