Япония - Джей2 Лига (2017)
08:00
Нагоя Грампус
Ренофа Ямагучи
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.60 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.29 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нагоя, а гостите от Ямагучи. Разстоянието между двата града е 509.6 км. Мачът ще се играе на стадион Мизухо, който има капацитет от 27 000 места. Размерите на терена са 106 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Мизухо. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нагоя Грампус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Джей2 Лига | Токушима Вортис | 2 - 2 | Нагоя Грампус | 2.93 | 2.96 | 2.42 |
| 08.04.2017 | Джей2 Лига | Нагоя Грампус | 2 - 1 | Каматамаре Сануки | 1.55 | 3.64 | 5.78 |
| 01.04.2017 | Джей2 Лига | Нагоя Грампус | 5 - 1 | Роасо Кумамото | 1.56 | 3.48 | 6.16 |
| 26.03.2017 | Джей2 Лига | Мацумото Ямага | 1 - 2 | Нагоя Грампус | 2.28 | 3.11 | 3.01 |
| 18.03.2017 | Джей2 Лига | Нагоя Грампус | 2 - 1 | Мито Холихок | 1.80 | 3.20 | 4.39 |
| 11.03.2017 | Джей2 Лига | Джеф Юнайтед Чиба | 2 - 0 | Нагоя Грампус | 2.65 | 2.96 | 2.65 |
| 04.03.2017 | Джей2 Лига | Нагоя Грампус | 1 - 1 | Гифу | 1.58 | 3.60 | 5.46 |
| 26.02.2017 | Джей2 Лига | Нагоя Грампус | 2 - 0 | Фагиано Окаяма | 2.02 | 3.11 | 3.57 |
| 03.11.2016 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 1 - 3 | Шонан Белмар | 1.45 | 4.07 | 6.35 |
| 29.10.2016 | Джей1 Лига | Висел Кобе | 3 - 0 | Нагоя Грампус | 2.36 | 3.35 | 2.73 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Ренофа Ямагучи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 0 - 1 | Джеф Юнайтед Чиба | 2.87 | 3.02 | 2.42 |
| 08.04.2017 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 1 - 1 | Токушима Вортис | 2.94 | 2.97 | 2.41 |
| 01.04.2017 | Джей2 Лига | Мито Холихок | 1 - 1 | Ренофа Ямагучи | 2.57 | 3.02 | 2.69 |
| 26.03.2017 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 1 - 0 | Каматамаре Сануки | 2.17 | 3.10 | 3.24 |
| 19.03.2017 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 0 - 2 | Токио Верди | 2.22 | 3.07 | 3.17 |
| 12.03.2017 | Джей2 Лига | Оита Тринита | 2 - 0 | Ренофа Ямагучи | 2.26 | 3.11 | 3.05 |
| 05.03.2017 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 1 - 2 | Ависпа Фукуока | 2.64 | 3.07 | 2.56 |
| 26.02.2017 | Джей2 Лига | Гифу | 2 - 2 | Ренофа Ямагучи | 3.02 | 3.16 | 2.25 |
| 20.11.2016 | Джей2 Лига | Мито Холихок | 0 - 2 | Ренофа Ямагучи | 2.49 | 3.21 | 2.64 |
| 12.11.2016 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 2 - 2 | Монтедио Ямагата | 2.36 | 3.19 | 2.82 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Джей2 Лига класиране към 22.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нагоя Грампус | 8 | +7 | 17 |
| 2 | Шонан Белмар | 8 | +4 | 17 |
| 3 | Токио Верди | 8 | +6 | 15 |
| 4 | Токушима Вортис | 8 | +3 | 14 |
| 5 | Йокохама ФК | 8 | +2 | 14 |
| 6 | Ависпа Фукуока | 8 | +1 | 14 |
| 7 | Мацумото Ямага | 8 | +4 | 13 |
| 8 | В-Варен Нагазаки | 8 | +2 | 13 |
| 9 | Оита Тринита | 8 | +2 | 13 |
| 10 | Монтедио Ямагата | 8 | +1 | 13 |
| 11 | Мачида Зелвия | 8 | +2 | 12 |
| 12 | Джеф Юнайтед Чиба | 8 | 0 | 12 |
| 13 | Мито Холихок | 8 | -1 | 10 |
| 14 | Гифу | 8 | -1 | 9 |
| 15 | Ехиме ФК | 8 | -1 | 9 |
| 16 | Фагиано Окаяма | 8 | -2 | 9 |
| 17 | Роасо Кумамото | 8 | -4 | 8 |
| 18 | Звейген Канадзава | 8 | -4 | 8 |
| 19 | Каматамаре Сануки | 8 | 0 | 7 |
| 20 | Киото Санга | 8 | -4 | 7 |
| 21 | Ренофа Ямагучи | 8 | -5 | 6 |
| 22 | Теспа Гунма | 8 | -12 | 1 |
Хронология в първенството
| Нагоя Грампус | |
| Ренофа Ямагучи | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Нагоя Грампус | Нагоя Грампус | Ренофа Ямагучи | Ренофа Ямагучи | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Нагоя Грампус | - | - | - | ||||
| 2 | Шонан Белмар | |||||||
| 3 | Токио Верди | 0 - 2 | ||||||
| 4 | Токушима Вортис | 2 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 5 | Йокохама ФК | |||||||
| 6 | Ависпа Фукуока | 1 - 2 | ||||||
| 7 | Мацумото Ямага | 1 - 2 | ||||||
| 8 | В-Варен Нагазаки | |||||||
| 9 | Оита Тринита | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 10 | Монтедио Ямагата | |||||||
| 11 | Мачида Зелвия | |||||||
| 12 | Джеф Юнайтед Чиба | 2 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 13 | Мито Холихок | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 14 | Гифу | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 15 | Ехиме ФК | |||||||
| 16 | Фагиано Окаяма | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 17 | Роасо Кумамото | 5 - 1 | 5 - 1 | |||||
| 18 | Звейген Канадзава | |||||||
| 19 | Каматамаре Сануки | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 20 | Киото Санга | |||||||
| 21 | Ренофа Ямагучи | - | - | - | ||||
| 22 | Теспа Гунма | |||||||
Класиране в шампионата
| Нагоя Грампус | Ренофа Ямагучи | |
| Позиция | 1 | 21 |
| Точки | 17 | 6 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 18 |
| Точки | 13 | 2 |
Форма в шампионата
| Нагоя Грампус | Ренофа Ямагучи | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 1 |
1
3 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
1 0 |
0
2 1 |
Голове в шампионата
| Нагоя Грампус | Ренофа Ямагучи | |
|
Вкарани
Получени |
16
9 |
6
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
4 |
3
5 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.60 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.29 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!
