Япония - Купа на Лигата (2018)
сряда, 18 април, 2018
13:00
Нагоя Грампус
Санфрече Хирошима
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
Краен победител Санфрече Хирошима
с повече отбелязани голове на чужд терен
Първа среща
Санфрече Хирошима2 - 1Нагоя Грампус
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Санфрече Хирошима
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.50 |
3.75 |
1.72 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.14 |
1.28 |
1.19 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.39 |
1.30 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.29 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.04.2018 12:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нагоя, а гостите от Хирошима.
Разстоянието между двата града е 415.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Мизухо,
който има капацитет от
27 000 места.
Размерите на терена са 106 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Мизухо.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нагоя Грампус - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.04.2018 |
Джей1 Лига |
Кашима Антлърс |
2 - 0 |
Нагоя Грампус |
1.41 |
4.26 |
6.67 |
| 11.04.2018 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
2 - 3 |
Вегалта Сендай |
2.90 |
3.27 |
2.27 |
| 07.04.2018 |
Джей1 Лига |
Консадол Сапоро |
3 - 0 |
Нагоя Грампус |
2.02 |
3.29 |
3.42 |
| 04.04.2018 |
Купа на Лигата |
Нагоя Грампус |
1 - 4 |
Гамба Осака |
2.66 |
3.14 |
2.42 |
| 31.03.2018 |
Джей1 Лига |
Саган Тошу |
3 - 2 |
Нагоя Грампус |
1.98 |
3.27 |
3.54 |
| 18.03.2018 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
0 - 1 |
Кавазаки Фронтале |
4.51 |
3.72 |
1.66 |
| 14.03.2018 |
Купа на Лигата |
Санфрече Хирошима |
2 - 1 |
Нагоя Грампус |
1.83 |
3.32 |
3.90 |
| 11.03.2018 |
Джей1 Лига |
Шонан Белмар |
0 - 0 |
Нагоя Грампус |
2.62 |
3.22 |
2.51 |
| 07.03.2018 |
Купа на Лигата |
Нагоя Грампус |
1 - 4 |
Урава Ред Даймъндс |
4.05 |
3.33 |
1.80 |
| 03.03.2018 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
1 - 0 |
Джубило Ивата |
2.19 |
3.32 |
3.01 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 домакинства.
Санфрече Хирошима - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.04.2018 |
Джей1 Лига |
Шонан Белмар |
0 - 2 |
Санфрече Хирошима |
3.86 |
3.24 |
1.91 |
| 11.04.2018 |
Джей1 Лига |
Санфрече Хирошима |
3 - 1 |
Йокохама Ф-Маринос |
2.03 |
3.27 |
3.42 |
| 08.04.2018 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
0 - 1 |
Санфрече Хирошима |
2.16 |
3.19 |
3.14 |
| 04.04.2018 |
Купа на Лигата |
Санфрече Хирошима |
0 - 0 |
Урава Ред Даймъндс |
2.71 |
3.11 |
2.40 |
| 31.03.2018 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
0 - 1 |
Санфрече Хирошима |
1.73 |
3.43 |
4.51 |
| 18.03.2018 |
Джей1 Лига |
Санфрече Хирошима |
0 - 0 |
Джубило Ивата |
2.03 |
3.18 |
3.52 |
| 14.03.2018 |
Купа на Лигата |
Санфрече Хирошима |
2 - 1 |
Нагоя Грампус |
1.83 |
3.32 |
3.90 |
| 10.03.2018 |
Джей1 Лига |
Кашима Антлърс |
0 - 1 |
Санфрече Хирошима |
1.73 |
3.46 |
4.45 |
| 07.03.2018 |
Купа на Лигата |
Гамба Осака |
0 - 4 |
Санфрече Хирошима |
2.31 |
3.10 |
2.87 |
| 04.03.2018 |
Джей1 Лига |
Урава Ред Даймъндс |
1 - 2 |
Санфрече Хирошима |
1.64 |
3.66 |
4.81 |
Общо 8 победи и 2 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 6 победи
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.03.2018 |
Купа на Лигата |
Санфрече Хирошима |
2 - 1 |
Нагоя Грампус |
1.83 |
3.32 |
3.90 |
| 06.08.2016 |
Джей1 Лига |
Санфрече Хирошима |
2 - 0 |
Нагоя Грампус |
1.49 |
4.10 |
5.51 |
| 06.03.2016 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
1 - 1 |
Санфрече Хирошима |
3.07 |
3.27 |
2.16 |
| 29.08.2015 |
Джей1 Лига |
Санфрече Хирошима |
5 - 2 |
Нагоя Грампус |
1.70 |
3.59 |
4.39 |
| 12.04.2015 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
2 - 0 |
Санфрече Хирошима |
2.60 |
3.18 |
2.51 |
| 18.10.2014 |
Джей1 Лига |
Санфрече Хирошима |
4 - 0 |
Нагоя Грампус |
1.97 |
3.30 |
3.52 |
| 06.04.2014 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
2 - 5 |
Санфрече Хирошима |
2.91 |
3.19 |
2.28 |
| 17.08.2013 |
Джей1 Лига |
Санфрече Хирошима |
1 - 1 |
Нагоя Грампус |
1.90 |
3.40 |
3.58 |
| 27.04.2013 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
1 - 1 |
Санфрече Хирошима |
2.40 |
3.20 |
2.68 |
| 22.09.2012 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
1 - 2 |
Санфрече Хирошима |
2.11 |
3.29 |
3.14 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 6 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Нагоя Грампус имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране в Джей1 Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Санфрече Хирошима |
8 |
7 |
1 |
0 |
11 |
2 |
+9 |
22 |
| 2 |
Вегалта Сендай |
8 |
4 |
3 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
15 |
| 3 |
Серезо Осака |
8 |
4 |
3 |
1 |
12 |
10 |
+2 |
15 |
| 4 |
Консадол Сапоро |
8 |
4 |
2 |
2 |
12 |
9 |
+3 |
14 |
| 5 |
Токио |
8 |
4 |
1 |
3 |
12 |
10 |
+2 |
13 |
| 6 |
Кавазаки Фронтале |
8 |
3 |
3 |
2 |
9 |
5 |
+4 |
12 |
| 7 |
Кашива Рейсол |
8 |
3 |
2 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
11 |
| 8 |
Кашима Антлърс |
8 |
3 |
2 |
3 |
6 |
5 |
+1 |
11 |
| 9 |
Висел Кобе |
8 |
3 |
2 |
3 |
12 |
12 |
0 |
11 |
| 10 |
Урава Ред Даймъндс |
8 |
3 |
2 |
3 |
10 |
10 |
0 |
11 |
| 11 |
Джубило Ивата |
8 |
3 |
2 |
3 |
5 |
7 |
-2 |
11 |
| 12 |
Шимизу Ес-Пулс |
8 |
2 |
3 |
3 |
9 |
8 |
+1 |
9 |
| 13 |
В-Варен Нагазаки |
8 |
2 |
2 |
4 |
11 |
13 |
-2 |
8 |
| 14 |
Саган Тошу |
8 |
2 |
2 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
8 |
| 15 |
Шонан Белмар |
8 |
2 |
2 |
4 |
6 |
9 |
-3 |
8 |
| 16 |
Йокохама Ф-Маринос |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
8 |
| 17 |
Нагоя Грампус |
8 |
2 |
1 |
5 |
8 |
14 |
-6 |
7 |
| 18 |
Гамба Осака |
8 |
1 |
1 |
6 |
8 |
15 |
-7 |
4 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.50 |
3.75 |
1.72 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.14 |
1.28 |
1.19 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.39 |
1.30 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.29 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.04.2018 12:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Санфрече Хирошима