Япония - Джей1 Лига (2026 - 2027)
сряда, 21 октомври, 2026
13:00
Нагоя Грампус
Серезо Осака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.40 |
3.40 |
2.55 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.30 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
19.10.2026 00:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нагоя, а гостите от Осака.
Разстоянието между двата града е 139.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Мизухо,
който има капацитет от
27 000 места.
Размерите на терена са 106 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Мизухо.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нагоя Грампус - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.10.2026 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
1 - 3 |
Нагоя Грампус |
1.57 |
4.15 |
4.94 |
| 14.10.2026 |
Купа на Лигата |
Нагоя Грампус |
3 - 3 |
Фагиано Окаяма |
2.21 |
3.31 |
2.88 |
| 11.10.2026 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
1 - 2 |
Нагоя Грампус |
1.77 |
3.91 |
3.87 |
| 29.09.2026 |
Купа на Лигата |
Гираванц Китакюшу |
1 - 3 |
Нагоя Грампус |
7.76 |
5.04 |
1.29 |
| 19.09.2026 |
Джей1 Лига |
Токио |
1 - 0 |
Нагоя Грампус |
1.69 |
3.93 |
4.29 |
| 12.09.2026 |
Джей1 Лига |
В-Варен Нагазаки |
2 - 0 |
Нагоя Грампус |
3.13 |
3.55 |
2.08 |
| 06.09.2026 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
1 - 3 |
Мачида Зелвия |
3.12 |
3.38 |
2.15 |
| 02.09.2026 |
Джей1 Лига |
Санфрече Хирошима |
3 - 0 |
Нагоя Грампус |
1.49 |
4.31 |
5.63 |
| 29.08.2026 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
2 - 1 |
Фагиано Окаяма |
2.45 |
3.29 |
2.72 |
| 26.08.2026 |
Купа на Имп. |
Нагоя Грампус |
1 - 3 |
Гайнаре Тотори |
1.21 |
5.70 |
10.23 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Серезо Осака - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.10.2026 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
2 - 4 |
Кавазаки Фронтале |
2.69 |
3.61 |
2.31 |
| 14.10.2026 |
Купа на Лигата |
Гайнаре Тотори |
2 - 3 |
Серезо Осака |
6.82 |
4.50 |
1.36 |
| 10.10.2026 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
0 - 0 |
Йокохама Ф-Маринос |
2.22 |
3.51 |
2.92 |
| 07.10.2026 |
Купа на Имп. |
Серезо Осака |
2 - 0 |
Кагошима Юнайтед |
1.54 |
3.89 |
5.06 |
| 29.09.2026 |
Купа на Лигата |
Фуджиеда МИФК |
1 - 2 |
Серезо Осака |
4.85 |
3.83 |
1.57 |
| 19.09.2026 |
Джей1 Лига |
В-Варен Нагазаки |
1 - 1 |
Серезо Осака |
3.44 |
3.52 |
1.98 |
| 12.09.2026 |
Джей1 Лига |
Санфрече Хирошима |
6 - 1 |
Серезо Осака |
1.57 |
4.23 |
4.83 |
| 06.09.2026 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
0 - 0 |
Токио Верди |
1.79 |
3.46 |
4.29 |
| 02.09.2026 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
2 - 0 |
Кашива Рейсол |
3.09 |
3.43 |
2.14 |
| 29.08.2026 |
Джей1 Лига |
Висел Кобе |
1 - 0 |
Серезо Осака |
2.03 |
3.32 |
3.49 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.05.2026 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
6 - 1 |
Нагоя Грампус |
2.29 |
3.44 |
2.81 |
| 04.04.2026 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
3 - 0 |
Серезо Осака |
2.30 |
3.34 |
2.88 |
| 04.10.2025 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
2 - 1 |
Серезо Осака |
2.72 |
3.36 |
2.40 |
| 08.03.2025 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
1 - 1 |
Нагоя Грампус |
2.37 |
2.96 |
3.09 |
| 30.06.2024 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
2 - 1 |
Нагоя Грампус |
2.31 |
2.92 |
3.24 |
| 21.04.2024 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
2 - 1 |
Серезо Осака |
2.88 |
3.08 |
2.43 |
| 26.08.2023 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
3 - 1 |
Нагоя Грампус |
2.51 |
3.16 |
2.73 |
| 03.06.2023 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
3 - 1 |
Серезо Осака |
1.98 |
3.21 |
3.81 |
| 05.11.2022 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
0 - 1 |
Нагоя Грампус |
2.09 |
3.30 |
3.40 |
| 13.07.2022 |
Купа на Имп. |
Нагоя Грампус |
1 - 2 |
Серезо Осака |
3.08 |
3.04 |
2.29 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Нагоя Грампус имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Джей1 Лига класиране към 21.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Санфрече Хирошима |
10 |
7 |
2 |
1 |
25 |
6 |
+19 |
23 |
| 2 |
Мачида Зелвия |
10 |
7 |
2 |
1 |
25 |
10 |
+15 |
23 |
| 3 |
Токио |
10 |
7 |
2 |
1 |
21 |
8 |
+13 |
23 |
| 4 |
Висел Кобе |
10 |
7 |
1 |
2 |
17 |
9 |
+8 |
22 |
| 5 |
Кашива Рейсол |
10 |
7 |
0 |
3 |
22 |
17 |
+5 |
21 |
| 6 |
Кашима Антлърс |
10 |
6 |
1 |
3 |
21 |
16 |
+5 |
19 |
| 7 |
Кавазаки Фронтале |
10 |
4 |
4 |
2 |
21 |
16 |
+5 |
16 |
| 8 |
Йокохама Ф-Маринос |
10 |
4 |
4 |
2 |
13 |
9 |
+4 |
16 |
| 9 |
Урава Ред Даймъндс |
10 |
5 |
0 |
5 |
17 |
21 |
-4 |
15 |
| 10 |
Шимизу Ес-Пулс |
10 |
4 |
2 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
14 |
| 11 |
Фагиано Окаяма |
10 |
4 |
1 |
5 |
12 |
15 |
-3 |
13 |
| 12 |
Нагоя Грампус |
10 |
4 |
0 |
6 |
12 |
16 |
-4 |
12 |
| 13 |
Серезо Осака |
10 |
3 |
3 |
4 |
9 |
16 |
-7 |
12 |
| 14 |
Мито Холихок |
10 |
2 |
3 |
5 |
12 |
14 |
-2 |
9 |
| 15 |
В-Варен Нагазаки |
10 |
2 |
3 |
5 |
11 |
18 |
-7 |
9 |
| 16 |
Киото Санга |
10 |
2 |
2 |
6 |
11 |
19 |
-8 |
8 |
| 17 |
Ависпа Фукуока |
10 |
2 |
1 |
7 |
11 |
16 |
-5 |
7 |
| 18 |
Гамба Осака |
10 |
1 |
4 |
5 |
10 |
18 |
-8 |
7 |
| 19 |
Джеф Юнайтед Чиба |
10 |
1 |
3 |
6 |
8 |
19 |
-11 |
6 |
| 20 |
Токио Верди |
10 |
0 |
4 |
6 |
4 |
18 |
-14 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Нагоя Грампус |
|
| Серезо Осака |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Нагоя Грампус |
Нагоя Грампус |
|
Серезо Осака |
Серезо Осака |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Санфрече Хирошима |
|
3 - 0 |
|
|
|
6 - 1 |
6 - 1 |
| 2 |
Мачида Зелвия |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
| 3 |
Токио |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 4 |
Висел Кобе |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Кашива Рейсол |
|
1 - 3 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 6 |
Кашима Антлърс |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 7 |
Кавазаки Фронтале |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 4 |
|
|
| 8 |
Йокохама Ф-Маринос |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 9 |
Урава Ред Даймъндс |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Шимизу Ес-Пулс |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
1 - 0 |
|
|
| 11 |
Фагиано Окаяма |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
| 12 |
Нагоя Грампус |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 13 |
Серезо Осака |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 14 |
Мито Холихок |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
В-Варен Нагазаки |
|
2 - 0 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 16 |
Киото Санга |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Ависпа Фукуока |
|
|
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 18 |
Гамба Осака |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
| 19 |
Джеф Юнайтед Чиба |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Токио Верди |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Нагоя Грампус |
Серезо Осака |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
0 |
3 |
| Загуби |
6 |
4 |
| Вкарани Голове |
12 |
9 |
| Получени Голове |
16 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.20 |
0.90 |
| Средно Получени |
1.60 |
1.60 |
| Мачове Вкарал |
60% |
60% |
| Мачове Получил |
100% |
60% |
| Гол/Гол |
60% |
40% |
| Над 1.5 |
80% |
60% |
| Над 2.5 |
70% |
40% |
| Над 3.5 |
30% |
20% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
6 |
2 |
| Получени Голове |
6 |
11 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
0.50 |
| Средно Получени |
1.50 |
2.75 |
| Мачове Вкарал |
75% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
50% |
| Над 1.5 |
75% |
75% |
| Над 2.5 |
75% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.40 |
3.40 |
2.55 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.30 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
19.10.2026 00:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака