Япония - Джей1 Лига (2018)
13:00
Нагоя Грампус
Шимизу Ес-Пулс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.79 | 3.39 | 2.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.33 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.04.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нагоя, а гостите от Шидзуока. Разстоянието между двата града е 136.2 км. Мачът ще се играе на стадион Мизухо, който има капацитет от 27 000 места. Размерите на терена са 106 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Мизухо. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нагоя Грампус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2018 | Джей1 Лига | Висел Кобе | 3 - 0 | Нагоя Грампус | 1.66 | 3.76 | 4.41 |
| 18.04.2018 | Купа на Лигата | Нагоя Грампус | 2 - 1 | Санфрече Хирошима | 4.25 | 3.64 | 1.68 |
| 14.04.2018 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 2 - 0 | Нагоя Грампус | 1.41 | 4.26 | 6.67 |
| 11.04.2018 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 2 - 3 | Вегалта Сендай | 2.90 | 3.27 | 2.27 |
| 07.04.2018 | Джей1 Лига | Консадол Сапоро | 3 - 0 | Нагоя Грампус | 2.02 | 3.29 | 3.42 |
| 04.04.2018 | Купа на Лигата | Нагоя Грампус | 1 - 4 | Гамба Осака | 2.66 | 3.14 | 2.42 |
| 31.03.2018 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 3 - 2 | Нагоя Грампус | 1.98 | 3.27 | 3.54 |
| 18.03.2018 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 0 - 1 | Кавазаки Фронтале | 4.51 | 3.72 | 1.66 |
| 14.03.2018 | Купа на Лигата | Санфрече Хирошима | 2 - 1 | Нагоя Грампус | 1.83 | 3.32 | 3.90 |
| 11.03.2018 | Джей1 Лига | Шонан Белмар | 0 - 0 | Нагоя Грампус | 2.62 | 3.22 | 2.51 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Шимизу Ес-Пулс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2018 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 1 | Токио | 3.02 | 3.09 | 2.29 |
| 18.04.2018 | Купа на Лигата | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 1 | Вентфорет Кофу | 2.07 | 3.03 | 3.39 |
| 15.04.2018 | Джей1 Лига | Урава Ред Даймъндс | 2 - 1 | Шимизу Ес-Пулс | 1.65 | 3.62 | 4.72 |
| 11.04.2018 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 1 | В-Варен Нагазаки | 1.88 | 3.31 | 3.82 |
| 07.04.2018 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 0 - 0 | Шимизу Ес-Пулс | 2.16 | 3.09 | 3.27 |
| 04.04.2018 | Купа на Лигата | Шимизу Ес-Пулс | 2 - 1 | Консадол Сапоро | 2.35 | 2.95 | 2.92 |
| 31.03.2018 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 1 | Йокохама Ф-Маринос | 2.52 | 3.06 | 2.71 |
| 18.03.2018 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 1 | Вегалта Сендай | 2.30 | 3.13 | 2.97 |
| 14.03.2018 | Купа на Лигата | Вентфорет Кофу | 1 - 0 | Шимизу Ес-Пулс | 3.41 | 3.06 | 2.06 |
| 10.03.2018 | Джей1 Лига | Консадол Сапоро | 1 - 3 | Шимизу Ес-Пулс | 2.31 | 3.09 | 2.96 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.07.2015 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 2 - 2 | Нагоя Грампус | 2.70 | 3.34 | 2.34 |
| 20.05.2015 | Купа на Лигата | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 2 | Нагоя Грампус | 3.36 | 3.43 | 1.95 |
| 18.04.2015 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 3 - 1 | Шимизу Ес-Пулс | 1.74 | 3.64 | 4.05 |
| 22.11.2014 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 2 - 2 | Нагоя Грампус | 2.25 | 3.27 | 2.89 |
| 11.10.2014 | Купа на Имп. | Нагоя Грампус | 2 - 2 | Шимизу Ес-Пулс | 1.84 | 3.44 | 3.71 |
| 01.03.2014 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 2 - 3 | Шимизу Ес-Пулс | 2.14 | 3.37 | 3.01 |
| 14.09.2013 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 2 - 1 | Нагоя Грампус | 2.66 | 3.27 | 2.40 |
| 06.07.2013 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 2 - 1 | Шимизу Ес-Пулс | 2.19 | 3.24 | 2.99 |
| 11.08.2012 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 3 - 2 | Нагоя Грампус | 2.60 | 3.19 | 2.52 |
| 08.08.2012 | Купа на Лигата | Нагоя Грампус | 3 - 4 | Шимизу Ес-Пулс | 1.72 | 3.39 | 4.55 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Нагоя Грампус имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Джей1 Лига класиране към 25.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Санфрече Хирошима | 9 | +10 | 25 |
| 2 | Токио | 9 | +3 | 16 |
| 3 | Кавазаки Фронтале | 9 | +7 | 15 |
| 4 | Консадол Сапоро | 9 | +3 | 15 |
| 5 | Серезо Осака | 9 | +1 | 15 |
| 6 | Вегалта Сендай | 9 | 0 | 15 |
| 7 | Висел Кобе | 9 | +3 | 14 |
| 8 | Джубило Ивата | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Урава Ред Даймъндс | 9 | 0 | 12 |
| 10 | Кашива Рейсол | 9 | 0 | 11 |
| 11 | В-Варен Нагазаки | 9 | -1 | 11 |
| 12 | Кашима Антлърс | 9 | -2 | 11 |
| 13 | Шимизу Ес-Пулс | 9 | 0 | 9 |
| 14 | Шонан Белмар | 9 | -3 | 9 |
| 15 | Йокохама Ф-Маринос | 9 | -4 | 9 |
| 16 | Саган Тошу | 9 | -3 | 8 |
| 17 | Гамба Осака | 9 | -6 | 7 |
| 18 | Нагоя Грампус | 9 | -9 | 7 |
Хронология в първенството
| Нагоя Грампус | |
| Шимизу Ес-Пулс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Нагоя Грампус | Нагоя Грампус | Шимизу Ес-Пулс | Шимизу Ес-Пулс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Санфрече Хирошима | |||||||
| 2 | Токио | 0 - 1 | ||||||
| 3 | Кавазаки Фронтале | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 4 | Консадол Сапоро | 3 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
| 5 | Серезо Осака | |||||||
| 6 | Вегалта Сендай | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 1 | ||||
| 7 | Висел Кобе | 3 - 0 | 2 - 4 | 2 - 4 | ||||
| 8 | Джубило Ивата | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 9 | Урава Ред Даймъндс | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 10 | Кашива Рейсол | |||||||
| 11 | В-Варен Нагазаки | 0 - 1 | ||||||
| 12 | Кашима Антлърс | 2 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 13 | Шимизу Ес-Пулс | - | - | - | ||||
| 14 | Шонан Белмар | 0 - 0 | ||||||
| 15 | Йокохама Ф-Маринос | 0 - 1 | ||||||
| 16 | Саган Тошу | 3 - 2 | ||||||
| 17 | Гамба Осака | 2 - 3 | ||||||
| 18 | Нагоя Грампус | - | - | - | ||||
Класиране в шампионата
| Нагоя Грампус | Шимизу Ес-Пулс | |
| Позиция | 18 | 13 |
| Точки | 7 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 4 |
| Точки | 3 | 7 |
Форма в шампионата
| Нагоя Грампус | Шимизу Ес-Пулс | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 6 |
2
3 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 2 |
2
1 1 |
Голове в шампионата
| Нагоя Грампус | Шимизу Ес-Пулс | |
|
Вкарани
Получени |
8
17 |
9
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
4 |
8
5 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.79 | 3.39 | 2.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.33 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.04.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
