Приятелски Срещи - Клубни
12:00
Нанси
(Франция)
Троа
(Франция)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.08 | 3.45 | 2.02 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 1.24 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.27 | 1.53 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.27 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.14 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.56 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.29 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.07.2026 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нанси, а гостите от Троа. Разстоянието между двата града е 160.7 км. Треньорът на гостите е Стефан Дюмон (Фра).
Отговорна Игра
Нанси - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Лига 2 | Нанси | 3 - 2 | Дюнкерк | 2.57 | 3.38 | 2.50 |
| 02.05.2026 | Лига 2 | По | 1 - 3 | Нанси | 2.44 | 3.30 | 2.68 |
| 25.04.2026 | Лига 2 | Реймс | 1 - 1 | Нанси | 1.53 | 4.02 | 5.42 |
| 17.04.2026 | Лига 2 | Нанси | 1 - 5 | Анси | 2.52 | 3.08 | 2.74 |
| 10.04.2026 | Лига 2 | Клермонт Фут | 2 - 2 | Нанси | 2.22 | 3.09 | 3.19 |
| 04.04.2026 | Лига 2 | Нанси | 1 - 1 | Сент Етиен | 3.79 | 3.34 | 1.92 |
| 20.03.2026 | Лига 2 | Булон | 0 - 0 | Нанси | 2.35 | 3.08 | 3.00 |
| 13.03.2026 | Лига 2 | Нанси | 2 - 4 | Льо Ман | 2.92 | 3.16 | 2.34 |
| 06.03.2026 | Лига 2 | Нанси | 0 - 3 | Монпелие | 2.79 | 3.14 | 2.46 |
| 27.02.2026 | Лига 2 | Лавал | 1 - 1 | Нанси | 2.66 | 2.90 | 2.74 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Троа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 0 | Троа | 4.08 | 3.85 | 1.72 |
| 02.05.2026 | Лига 2 | Троа | 4 - 0 | Лавал | 1.55 | 4.05 | 5.20 |
| 25.04.2026 | Лига 2 | Сент Етиен | 0 - 3 | Троа | 1.92 | 3.61 | 3.51 |
| 18.04.2026 | Лига 2 | Троа | 1 - 0 | Булон | 1.45 | 4.26 | 6.30 |
| 13.04.2026 | Лига 2 | Родес | 2 - 1 | Троа | 3.26 | 3.45 | 2.04 |
| 04.04.2026 | Лига 2 | Монпелие | 2 - 2 | Троа | 2.73 | 3.29 | 2.41 |
| 21.03.2026 | Лига 2 | Троа | 5 - 1 | Дюнкерк | 1.83 | 3.48 | 4.00 |
| 16.03.2026 | Лига 2 | Анси | 1 - 2 | Троа | 2.73 | 3.16 | 2.49 |
| 07.03.2026 | Лига 2 | Троа | 2 - 1 | Клермонт Фут | 1.67 | 3.70 | 4.64 |
| 02.03.2026 | Лига 2 | Амиен | 0 - 2 | Троа | 3.97 | 3.45 | 1.84 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2026 | Лига 2 | Нанси | 2 - 1 | Троа | 3.36 | 3.04 | 2.18 |
| 12.09.2025 | Лига 2 | Троа | 3 - 0 | Нанси | 2.12 | 3.12 | 3.41 |
| 18.12.2021 | Купа на Франция | Троа | 1 - 1 | Нанси | 2.03 | 3.17 | 3.58 |
| 13.03.2021 | Лига 2 | Троа | 1 - 5 | Нанси | 1.76 | 3.38 | 4.86 |
| 15.12.2020 | Лига 2 | Нанси | 2 - 3 | Троа | 3.53 | 3.03 | 2.18 |
| 08.11.2019 | Лига 2 | Нанси | 0 - 0 | Троа | 2.23 | 2.92 | 3.61 |
| 03.05.2019 | Лига 2 | Троа | 2 - 1 | Нанси | 2.16 | 3.14 | 3.39 |
| 14.12.2018 | Лига 2 | Нанси | 1 - 1 | Троа | 2.56 | 3.02 | 2.79 |
| 18.07.2015 | Приятелски срещи | Нанси | 0 - 0 | Троа | 2.47 | 3.14 | 2.59 |
| 24.04.2015 | Лига 2 | Нанси | 2 - 0 | Троа | 1.99 | 3.05 | 3.92 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Нанси имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.08 | 3.45 | 2.02 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 1.24 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.27 | 1.53 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.27 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.14 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.56 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.29 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.07.2026 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра