Франция - Лига 1 (2016 - 2017)
21:00
Нант
Каен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.40 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.33 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.01.2017 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нант, а гостите от Каен. Разстоянието между двата града е 236.1 км. Мачът ще се играе на стадион Стад де ла Божоар, който има капацитет от 37 473 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад де ла Божоар. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нант - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2017 | Лига 1 | Тулуза | 0 - 1 | Нант | 2.03 | 3.08 | 4.09 |
| 10.01.2017 | Купа на Лигата | Нант | 0 - 2 | Нанси | 1.92 | 3.13 | 4.20 |
| 21.12.2016 | Лига 1 | Нант | 1 - 0 | Монпелие | 2.28 | 3.17 | 3.27 |
| 16.12.2016 | Лига 1 | Анже | 0 - 2 | Нант | 2.39 | 2.92 | 3.31 |
| 13.12.2016 | Купа на Лигата | Нант | 3 - 1 | Монпелие | 2.07 | 3.23 | 3.50 |
| 03.12.2016 | Лига 1 | Гингам | 2 - 0 | Нант | 2.09 | 3.08 | 3.88 |
| 30.11.2016 | Лига 1 | Нант | 0 - 6 | Лион | 3.68 | 3.26 | 2.08 |
| 26.11.2016 | Лига 1 | Нант | 0 - 0 | Лил | 2.22 | 3.00 | 3.61 |
| 19.11.2016 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 2 - 0 | Нант | 1.21 | 6.08 | 13.56 |
| 05.11.2016 | Лига 1 | Нант | 1 - 1 | Тулуза | 2.40 | 2.95 | 3.26 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Каен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.01.2017 | Лига 1 | Каен | 3 - 2 | Лион | 4.56 | 3.83 | 1.72 |
| 21.12.2016 | Лига 1 | Монако | 2 - 1 | Каен | 1.26 | 5.82 | 10.39 |
| 18.12.2016 | Лига 1 | Каен | 3 - 0 | Метц | 1.80 | 3.47 | 4.58 |
| 02.12.2016 | Лига 1 | Каен | 3 - 3 | Дижон | 2.05 | 3.30 | 3.67 |
| 29.11.2016 | Лига 1 | Лил | 4 - 2 | Каен | 1.75 | 3.38 | 5.22 |
| 26.11.2016 | Лига 1 | Каен | 1 - 1 | Гингам | 2.38 | 3.05 | 3.21 |
| 20.11.2016 | Лига 1 | Олимпик Марсилия | 1 - 0 | Каен | 1.70 | 3.65 | 5.03 |
| 06.11.2016 | Лига 1 | Каен | 1 - 0 | Ница | 2.99 | 3.26 | 2.39 |
| 29.10.2016 | Лига 1 | Нанси | 2 - 0 | Каен | 2.08 | 3.09 | 3.91 |
| 26.10.2016 | Купа на Лигата | Нанси | 4 - 2 | Каен | 2.18 | 3.04 | 3.60 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2016 | Лига 1 | Нант | 1 - 2 | Каен | 1.93 | 3.31 | 4.06 |
| 23.10.2015 | Лига 1 | Каен | 0 - 2 | Нант | 1.92 | 3.25 | 4.31 |
| 05.04.2015 | Лига 1 | Нант | 1 - 2 | Каен | 2.17 | 3.19 | 3.43 |
| 08.11.2014 | Лига 1 | Каен | 1 - 2 | Нант | 2.38 | 3.04 | 3.09 |
| 13.05.2013 | Лига 2 | Каен | 0 - 1 | Нант | 2.29 | 3.07 | 3.13 |
| 15.12.2012 | Лига 2 | Нант | 2 - 1 | Каен | 2.13 | 3.04 | 3.44 |
| 14.05.2010 | Лига 2 | Нант | 1 - 3 | Каен | 2.70 | 2.90 | 2.60 |
| 10.08.2009 | Лига 2 | Каен | 1 - 0 | Нант | 2.09 | 2.97 | 3.55 |
| 21.02.2009 | Лига 1 | Нант | 1 - 1 | Каен | 2.16 | 2.95 | 3.48 |
| 03.01.2009 | Купа на Франция | Нант | 1 - 1 | Каен | 2.18 | 2.94 | 3.22 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Нант имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 18.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монако | 20 | +39 | 45 |
| 2 | Ница | 20 | +21 | 45 |
| 3 | Пари Сен Жермен | 20 | +24 | 42 |
| 4 | Лион | 19 | +14 | 34 |
| 5 | Гингам | 20 | +4 | 30 |
| 6 | Олимпик Марсилия | 20 | 0 | 30 |
| 7 | Рен | 20 | -4 | 28 |
| 8 | Сент Етиен | 20 | +2 | 27 |
| 9 | Тулуза | 20 | 0 | 26 |
| 10 | Бордо | 20 | -6 | 26 |
| 11 | Нанси | 20 | -7 | 24 |
| 12 | Монпелие | 20 | -3 | 23 |
| 13 | Лил | 20 | -7 | 22 |
| 14 | Нант | 19 | -13 | 22 |
| 15 | Каен | 19 | -11 | 21 |
| 16 | Дижон | 20 | -3 | 20 |
| 17 | Бастия | 20 | -7 | 20 |
| 18 | Анже | 20 | -9 | 20 |
| 19 | Метц | 19 | -18 | 20 |
| 20 | Лориен | 20 | -16 | 18 |
Хронология в първенството
| Нант | |
| Каен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Нант | Нант | Каен | Каен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монако | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 2 | Ница | 4 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 3 | Пари Сен Жермен | 2 - 0 | 0 - 6 | |||||
| 4 | Лион | 0 - 6 | 0 - 6 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 5 | Гингам | 2 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 6 | Олимпик Марсилия | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 7 | Рен | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 8 | Сент Етиен | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | ||||
| 9 | Тулуза | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | |||
| 10 | Бордо | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 11 | Нанси | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 12 | Монпелие | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 13 | Лил | 0 - 0 | 0 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | |||
| 14 | Нант | - | - | - | ||||
| 15 | Каен | - | - | - | ||||
| 16 | Дижон | 0 - 1 | 3 - 3 | |||||
| 17 | Бастия | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 18 | Анже | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 19 | Метц | 0 - 3 | 0 - 3 | 3 - 0 | ||||
| 20 | Лориен | 1 - 2 | 3 - 2 | |||||
Класиране в шампионата
| Нант | Каен | |
| Позиция | 14 | 15 |
| Точки | 22 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 20 |
| Точки | 9 | 1 |
Форма в шампионата
| Нант | Каен | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 9 |
6
3 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 4 |
0
1 8 |
Голове в шампионата
| Нант | Каен | |
|
Вкарани
Получени |
13
26 |
23
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
13 |
6
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.40 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.33 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.01.2017 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
