Франция - Лига 1 (2017 - 2018)
18:00
Нант
Монпелие
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.25 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.35 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нант, а гостите от Монпелие. Разстоянието между двата града е 583.2 км. Мачът ще се играе на стадион Стад де ла Божоар, който има капацитет от 37 473 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад де ла Божоар. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нант - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2018 | Лига 1 | Лион | 2 - 0 | Нант | 1.25 | 5.95 | 10.40 |
| 20.04.2018 | Лига 1 | Нант | 1 - 1 | Рен | 2.39 | 3.08 | 3.12 |
| 14.04.2018 | Лига 1 | Нант | 1 - 1 | Дижон | 1.63 | 3.74 | 5.51 |
| 07.04.2018 | Лига 1 | Монако | 2 - 1 | Нант | 1.55 | 4.01 | 5.86 |
| 01.04.2018 | Лига 1 | Нант | 0 - 3 | Сент Етиен | 2.19 | 3.07 | 3.55 |
| 18.03.2018 | Лига 1 | Метц | 1 - 1 | Нант | 3.48 | 3.13 | 2.19 |
| 10.03.2018 | Лига 1 | Нант | 1 - 0 | Троа | 1.56 | 3.64 | 6.64 |
| 04.03.2018 | Лига 1 | Олимпик Марсилия | 1 - 1 | Нант | 1.49 | 4.11 | 6.89 |
| 24.02.2018 | Лига 1 | Нант | 0 - 1 | Амиен | 1.64 | 3.55 | 5.80 |
| 18.02.2018 | Лига 1 | Ница | 1 - 1 | Нант | 2.30 | 3.14 | 3.27 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Монпелие - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2018 | Лига 1 | Монпелие | 0 - 1 | Сент Етиен | 2.47 | 3.12 | 2.96 |
| 22.04.2018 | Лига 1 | Ница | 1 - 0 | Монпелие | 2.01 | 3.21 | 3.93 |
| 15.04.2018 | Лига 1 | Монпелие | 1 - 3 | Бордо | 2.04 | 3.15 | 3.89 |
| 08.04.2018 | Лига 1 | Олимпик Марсилия | 0 - 0 | Монпелие | 1.74 | 3.62 | 4.70 |
| 01.04.2018 | Лига 1 | Каен | 1 - 3 | Монпелие | 3.00 | 2.95 | 2.58 |
| 17.03.2018 | Лига 1 | Монпелие | 2 - 2 | Дижон | 1.64 | 3.63 | 5.58 |
| 10.03.2018 | Лига 1 | Лил | 1 - 1 | Монпелие | 3.02 | 2.95 | 2.55 |
| 04.03.2018 | Лига 1 | Монпелие | 1 - 1 | Лион | 2.93 | 3.16 | 2.47 |
| 23.02.2018 | Лига 1 | Страсбург | 0 - 0 | Монпелие | 3.12 | 3.05 | 2.41 |
| 17.02.2018 | Лига 1 | Монпелие | 1 - 1 | Гингам | 1.77 | 3.39 | 5.02 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2017 | Лига 1 | Монпелие | 0 - 1 | Нант | 2.23 | 3.04 | 3.51 |
| 11.03.2017 | Лига 1 | Монпелие | 2 - 3 | Нант | 2.08 | 3.23 | 3.68 |
| 21.12.2016 | Лига 1 | Нант | 1 - 0 | Монпелие | 2.28 | 3.17 | 3.27 |
| 13.12.2016 | Купа на Лигата | Нант | 3 - 1 | Монпелие | 2.07 | 3.23 | 3.50 |
| 17.04.2016 | Лига 1 | Нант | 0 - 2 | Монпелие | 2.47 | 3.10 | 3.02 |
| 07.11.2015 | Лига 1 | Монпелие | 2 - 1 | Нант | 2.35 | 2.96 | 3.37 |
| 24.01.2015 | Лига 1 | Монпелие | 4 - 0 | Нант | 2.14 | 3.15 | 3.51 |
| 30.08.2014 | Лига 1 | Нант | 1 - 0 | Монпелие | 2.34 | 3.02 | 3.21 |
| 22.03.2014 | Лига 1 | Нант | 2 - 1 | Монпелие | 2.79 | 2.98 | 2.66 |
| 03.11.2013 | Лига 1 | Монпелие | 1 - 1 | Нант | 2.30 | 3.01 | 3.31 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Нант имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Лига 1 класиране към 06.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пари Сен Жермен | 36 | +81 | 92 |
| 2 | Лион | 35 | +41 | 72 |
| 3 | Монако | 35 | +35 | 71 |
| 4 | Олимпик Марсилия | 35 | +31 | 70 |
| 5 | Сент Етиен | 35 | -5 | 52 |
| 6 | Рен | 35 | +3 | 51 |
| 7 | Ница | 35 | 0 | 51 |
| 8 | Монпелие | 35 | +1 | 46 |
| 9 | Бордо | 35 | -3 | 46 |
| 10 | Нант | 35 | -6 | 46 |
| 11 | Гингам | 35 | -8 | 46 |
| 12 | Амиен | 36 | -6 | 42 |
| 13 | Дижон | 35 | -20 | 42 |
| 14 | Анже | 35 | -8 | 38 |
| 15 | Каен | 35 | -21 | 37 |
| 16 | Страсбург | 35 | -22 | 35 |
| 17 | Тулуза | 35 | -14 | 34 |
| 18 | Троа | 35 | -21 | 32 |
| 19 | Лил | 35 | -23 | 32 |
| 20 | Метц | 35 | -35 | 26 |
Хронология в първенството
| Нант | |
| Монпелие | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Нант | Нант | Монпелие | Монпелие | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Пари Сен Жермен | 0 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 2 | Лион | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Монако | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Олимпик Марсилия | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 5 | Сент Етиен | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Рен | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | |||
| 7 | Ница | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Монпелие | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Бордо | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 10 | Нант | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 11 | Гингам | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Амиен | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | Дижон | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 14 | Анже | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 15 | Каен | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 16 | Страсбург | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 17 | Тулуза | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 18 | Троа | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 19 | Лил | 2 - 2 | 3 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 20 | Метц | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Нант | Монпелие | |
| Позиция | 10 | 8 |
| Точки | 46 | 46 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 7 |
| Точки | 25 | 23 |
Форма в шампионата
| Нант | Монпелие | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
10 13 |
10
16 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 6 |
5
8 4 |
Голове в шампионата
| Нант | Монпелие | |
|
Вкарани
Получени |
33
39 |
32
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
15 |
13
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.25 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.35 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
