Франция - Лига 2 (2026 - 2027)
понеделник, 7 септември, 2026
21:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
3.20 |
3.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.33 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нант, а гостите от Нанси.
Разстоянието между двата града е 598.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стад де ла Божоар,
който има капацитет от
37 473 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Стад де ла Божоар.
Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нант - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Лига 2 |
Гингам |
3 - 3 |
Нант |
2.58 |
3.28 |
2.56 |
| 22.08.2026 |
Лига 2 |
Нант |
2 - 5 |
Родес |
1.81 |
3.56 |
3.98 |
| 14.08.2026 |
Лига 2 |
Лавал |
2 - 1 |
Нант |
3.72 |
3.29 |
1.95 |
| 08.08.2026 |
Лига 2 |
Нант |
0 - 1 |
Ред Стар Париж |
1.87 |
3.36 |
3.97 |
| 31.07.2026 |
Приятелски срещи |
Нант |
5 - 1 |
Ал-Уакра |
1.40 |
4.51 |
5.73 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Льо Ман |
1 - 0 |
Нант |
2.74 |
3.23 |
2.28 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Лориен |
1 - 0 |
Нант |
2.04 |
3.12 |
3.40 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Фльори 91 |
0 - 5 |
Нант |
4.86 |
3.91 |
1.55 |
| 17.05.2026 |
Лига 1 |
Нант |
0 - 0 |
Тулуза *** |
2.54 |
3.47 |
2.59 |
| 08.05.2026 |
Лига 1 |
Ланс |
1 - 0 |
Нант |
1.43 |
4.81 |
6.36 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Нанси - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Лига 2 |
Нанси |
2 - 0 |
Дюнкерк |
2.44 |
3.31 |
2.70 |
| 21.08.2026 |
Лига 2 |
По |
0 - 1 |
Нанси |
2.32 |
3.20 |
2.92 |
| 14.08.2026 |
Лига 2 |
Нанси |
0 - 1 |
Монпелие |
2.63 |
3.28 |
2.51 |
| 08.08.2026 |
Лига 2 |
Булон |
0 - 0 |
Нанси |
2.52 |
3.15 |
2.71 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Нанси |
1 - 3 |
Троа |
3.08 |
3.45 |
2.02 |
| 09.05.2026 |
Лига 2 |
Нанси |
3 - 2 |
Дюнкерк |
2.57 |
3.38 |
2.50 |
| 02.05.2026 |
Лига 2 |
По |
1 - 3 |
Нанси |
2.44 |
3.30 |
2.68 |
| 25.04.2026 |
Лига 2 |
Реймс |
1 - 1 |
Нанси |
1.53 |
4.02 |
5.42 |
| 17.04.2026 |
Лига 2 |
Нанси |
1 - 5 |
Анси |
2.52 |
3.08 |
2.74 |
| 10.04.2026 |
Лига 2 |
Клермонт Фут |
2 - 2 |
Нанси |
2.22 |
3.09 |
3.19 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 равенства
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.02.2017 |
Лига 1 |
Нант |
0 - 2 |
Нанси |
1.98 |
3.09 |
4.27 |
| 10.01.2017 |
Купа на Лигата |
Нант |
0 - 2 |
Нанси |
1.92 |
3.13 |
4.20 |
| 17.09.2016 |
Лига 1 |
Нанси |
1 - 1 |
Нант |
2.32 |
2.91 |
3.50 |
| 26.04.2009 |
Лига 1 |
Нанси |
2 - 0 |
Нант |
2.04 |
2.96 |
3.84 |
| 23.11.2008 |
Лига 1 |
Нант |
0 - 1 |
Нанси |
2.29 |
2.92 |
3.19 |
| 10.03.2007 |
Лига 1 |
Нант |
2 - 1 |
Нанси |
2.17 |
2.89 |
3.38 |
| 21.10.2006 |
Лига 1 |
Нанси |
1 - 0 |
Нант |
1.70 |
3.18 |
4.97 |
| 25.03.2006 |
Лига 1 |
Нанси |
0 - 0 |
Нант |
2.06 |
2.85 |
3.68 |
| 05.11.2005 |
Лига 1 |
Нант |
3 - 0 |
Нанси |
2.03 |
2.92 |
3.71 |
| 28.10.2003 |
Купа на Франция |
Нант |
1 - 1 |
Нанси |
- |
- |
- |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 5 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Нант имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Лига 2 класиране към 07.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сент Етиен |
5 |
5 |
0 |
0 |
16 |
4 |
+12 |
15 |
| 2 |
Анси |
5 |
3 |
1 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
10 |
| 3 |
Реймс |
5 |
2 |
3 |
0 |
12 |
7 |
+5 |
9 |
| 4 |
Метц |
5 |
2 |
3 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
9 |
| 5 |
Монпелие |
5 |
2 |
2 |
1 |
4 |
4 |
0 |
8 |
| 6 |
Ред Стар Париж |
5 |
2 |
2 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
8 |
| 7 |
Нанси |
4 |
2 |
1 |
1 |
3 |
1 |
+2 |
7 |
| 8 |
Родес |
5 |
2 |
1 |
2 |
11 |
11 |
0 |
7 |
| 9 |
Сошо |
5 |
1 |
3 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
6 |
| 10 |
Дюнкерк |
5 |
1 |
2 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
5 |
| 11 |
Гингам |
5 |
1 |
2 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
5 |
| 12 |
По |
5 |
1 |
2 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
5 |
| 13 |
Булон |
5 |
0 |
4 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
4 |
| 14 |
Клермонт Фут |
5 |
0 |
4 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
4 |
| 15 |
Гренобъл Фут 38 |
5 |
1 |
1 |
3 |
6 |
10 |
-4 |
4 |
| 16 |
Лавал |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
10 |
-5 |
4 |
| 17 |
Дижон |
5 |
0 |
3 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
3 |
| 18 |
Нант |
4 |
0 |
1 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Нант |
Нант |
|
Нанси |
Нанси |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сент Етиен |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Анси |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Реймс |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Метц |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Монпелие |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 6 |
Ред Стар Париж |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 7 |
Нанси |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Родес |
2 - 5 |
|
2 - 5 |
|
|
|
|
| 9 |
Сошо |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Дюнкерк |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 11 |
Гингам |
|
3 - 3 |
|
|
|
|
|
| 12 |
По |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 13 |
Булон |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 14 |
Клермонт Фут |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Гренобъл Фут 38 |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Лавал |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 17 |
Дижон |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Нант |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Нант |
Нанси |
| Победи |
0 |
2 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
3 |
1 |
| Вкарани Голове |
6 |
3 |
| Получени Голове |
11 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
0.75 |
| Средно Получени |
2.75 |
0.25 |
| Мачове Вкарал |
75% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
25% |
| Гол/Гол |
75% |
0% |
| Над 1.5 |
75% |
25% |
| Над 2.5 |
75% |
0% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
2 |
1 |
| Получени Голове |
6 |
0 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.50 |
| Средно Получени |
3.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
50% |
0% |
| Над 1.5 |
50% |
0% |
| Над 2.5 |
50% |
0% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
3.20 |
3.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.33 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака