Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 10.00 | 4.33 | 1.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.22 | 1.07 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.00 | 1.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 1.70 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.01.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нант, а гостите от Париж. Разстоянието между двата града е 342.4 км. Треньорът на гостите е Луис Енрике (Исп). Мачът ще се играе на стадион Стад де ла Божоар, който има капацитет от 37 473 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад де ла Божоар. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нант - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2017 | Лига 1 | Нант | 1 - 0 | Каен | 2.00 | 3.24 | 4.01 |
| 14.01.2017 | Лига 1 | Тулуза | 0 - 1 | Нант | 2.03 | 3.08 | 4.09 |
| 10.01.2017 | Купа на Лигата | Нант | 0 - 2 | Нанси | 1.92 | 3.13 | 4.20 |
| 21.12.2016 | Лига 1 | Нант | 1 - 0 | Монпелие | 2.28 | 3.17 | 3.27 |
| 16.12.2016 | Лига 1 | Анже | 0 - 2 | Нант | 2.39 | 2.92 | 3.31 |
| 13.12.2016 | Купа на Лигата | Нант | 3 - 1 | Монпелие | 2.07 | 3.23 | 3.50 |
| 03.12.2016 | Лига 1 | Гингам | 2 - 0 | Нант | 2.09 | 3.08 | 3.88 |
| 30.11.2016 | Лига 1 | Нант | 0 - 6 | Лион | 3.68 | 3.26 | 2.08 |
| 26.11.2016 | Лига 1 | Нант | 0 - 0 | Лил | 2.22 | 3.00 | 3.61 |
| 19.11.2016 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 2 - 0 | Нант | 1.21 | 6.08 | 13.56 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Пари Сен Жермен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2017 | Лига 1 | Рен | 0 - 1 | Пари Сен Жермен | 6.78 | 4.03 | 1.50 |
| 11.01.2017 | Купа на Лигата | Пари Сен Жермен | 2 - 0 | Метц | 1.09 | 9.27 | 19.70 |
| 07.01.2017 | Купа на Франция | Пари Сен Жермен | 7 - 0 | Бастия | 1.14 | 7.05 | 15.41 |
| 04.01.2017 | Приятелски срещи | Клуб Африкан Тунис | 0 - 3 | Пари Сен Жермен | 9.42 | 5.55 | 1.22 |
| 21.12.2016 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 5 - 0 | Лориен | 1.17 | 7.28 | 14.10 |
| 17.12.2016 | Лига 1 | Гингам | 2 - 1 | Пари Сен Жермен | 7.03 | 4.15 | 1.48 |
| 14.12.2016 | Купа на Лигата | Пари Сен Жермен | 3 - 1 | Лил | 1.32 | 4.83 | 9.06 |
| 11.12.2016 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 2 - 2 | Ница | 1.36 | 4.94 | 8.27 |
| 06.12.2016 | ШЛ група A | Пари Сен Жермен | 2 - 2 | Лудогорец Разград | 1.16 | 7.78 | 18.04 |
| 03.12.2016 | Лига 1 | Монпелие | 3 - 0 | Пари Сен Жермен | 6.80 | 4.17 | 1.48 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2016 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 2 - 0 | Нант | 1.21 | 6.08 | 13.56 |
| 14.05.2016 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 4 - 0 | Нант | 1.20 | 6.73 | 11.76 |
| 26.09.2015 | Лига 1 | Нант | 1 - 4 | Пари Сен Жермен | 9.00 | 4.25 | 1.41 |
| 03.05.2015 | Лига 1 | Нант | 0 - 2 | Пари Сен Жермен | 10.97 | 4.94 | 1.31 |
| 11.02.2015 | Купа на Франция | Пари Сен Жермен | 2 - 0 | Нант | 1.27 | 5.46 | 9.53 |
| 06.12.2014 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 2 - 1 | Нант | 1.28 | 5.19 | 10.36 |
| 04.02.2014 | Купа на Лигата | Нант | 1 - 2 | Пари Сен Жермен | 6.83 | 3.87 | 1.47 |
| 19.01.2014 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 5 - 0 | Нант | 1.21 | 5.93 | 13.07 |
| 25.08.2013 | Лига 1 | Нант | 1 - 2 | Пари Сен Жермен | 6.74 | 3.85 | 1.51 |
| 07.02.2009 | Лига 1 | Нант | 1 - 4 | Пари Сен Жермен | 3.03 | 2.95 | 2.34 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 10 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Нант имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 5 победи и нямат равен мач.
Лига 1 класиране към 21.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ница | 21 | +21 | 46 |
| 2 | Монако | 20 | +39 | 45 |
| 3 | Пари Сен Жермен | 20 | +24 | 42 |
| 4 | Лион | 19 | +14 | 34 |
| 5 | Гингам | 20 | +4 | 30 |
| 6 | Олимпик Марсилия | 20 | 0 | 30 |
| 7 | Рен | 20 | -4 | 28 |
| 8 | Сент Етиен | 20 | +2 | 27 |
| 9 | Тулуза | 20 | 0 | 26 |
| 10 | Бордо | 20 | -6 | 26 |
| 11 | Нант | 20 | -12 | 25 |
| 12 | Нанси | 20 | -7 | 24 |
| 13 | Монпелие | 20 | -3 | 23 |
| 14 | Лил | 20 | -7 | 22 |
| 15 | Бастия | 21 | -7 | 21 |
| 16 | Каен | 20 | -12 | 21 |
| 17 | Дижон | 20 | -3 | 20 |
| 18 | Анже | 20 | -9 | 20 |
| 19 | Метц | 19 | -18 | 20 |
| 20 | Лориен | 20 | -16 | 18 |
Хронология в първенството
| Нант | |
| Пари Сен Жермен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Нант | Нант | Пари Сен Жермен | Пари Сен Жермен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ница | 4 - 1 | 2 - 2 | |||||
| 2 | Монако | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 3 | Пари Сен Жермен | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 4 | Лион | 0 - 6 | 0 - 6 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 5 | Гингам | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 6 | Олимпик Марсилия | 2 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 7 | Рен | 1 - 2 | 1 - 2 | 4 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 8 | Сент Етиен | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 9 | Тулуза | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 10 | Бордо | 1 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 11 | Нант | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 12 | Нанси | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 13 | Монпелие | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 14 | Лил | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 15 | Бастия | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 16 | Каен | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 6 | 0 - 6 | |||
| 17 | Дижон | 0 - 1 | 3 - 0 | |||||
| 18 | Анже | 0 - 2 | 2 - 0 | |||||
| 19 | Метц | 0 - 3 | 0 - 3 | 3 - 0 | ||||
| 20 | Лориен | 1 - 2 | 5 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Нант | Пари Сен Жермен | |
| Позиция | 11 | 3 |
| Точки | 25 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 19 | 3 |
| Точки | 12 | 18 |
Форма в шампионата
| Нант | Пари Сен Жермен | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 9 |
13
3 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 4 |
6
0 4 |
Голове в шампионата
| Нант | Пари Сен Жермен | |
|
Вкарани
Получени |
14
26 |
39
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
5
13 |
15
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 10.00 | 4.33 | 1.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.22 | 1.07 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.00 | 1.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 1.70 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.01.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!

