Франция - Лига 1 (2017 - 2018)
22:00
Нант
Страсбург
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.75 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.28 | 2.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.04 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.05.2018 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нант, а гостите от Страсбург. Разстоянието между двата града е 709.0 км. Треньорът на гостите е Уго Оливейра (Пор). Мачът ще се играе на стадион Стад де ла Божоар, който има капацитет от 37 473 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад де ла Божоар. Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нант - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2018 | Лига 1 | Анже | 0 - 2 | Нант | 2.24 | 3.21 | 3.24 |
| 06.05.2018 | Лига 1 | Нант | 0 - 2 | Монпелие | 2.14 | 3.18 | 3.54 |
| 28.04.2018 | Лига 1 | Лион | 2 - 0 | Нант | 1.25 | 5.95 | 10.40 |
| 20.04.2018 | Лига 1 | Нант | 1 - 1 | Рен | 2.39 | 3.08 | 3.12 |
| 14.04.2018 | Лига 1 | Нант | 1 - 1 | Дижон | 1.63 | 3.74 | 5.51 |
| 07.04.2018 | Лига 1 | Монако | 2 - 1 | Нант | 1.55 | 4.01 | 5.86 |
| 01.04.2018 | Лига 1 | Нант | 0 - 3 | Сент Етиен | 2.19 | 3.07 | 3.55 |
| 18.03.2018 | Лига 1 | Метц | 1 - 1 | Нант | 3.48 | 3.13 | 2.19 |
| 10.03.2018 | Лига 1 | Нант | 1 - 0 | Троа | 1.56 | 3.64 | 6.64 |
| 04.03.2018 | Лига 1 | Олимпик Марсилия | 1 - 1 | Нант | 1.49 | 4.11 | 6.89 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Страсбург - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2018 | Лига 1 | Страсбург | 3 - 2 | Лион | 5.38 | 4.58 | 1.52 |
| 06.05.2018 | Лига 1 | Рен | 2 - 1 | Страсбург | 1.76 | 3.57 | 4.61 |
| 28.04.2018 | Лига 1 | Страсбург | 1 - 1 | Ница | 3.35 | 3.21 | 2.20 |
| 21.04.2018 | Лига 1 | Амиен | 3 - 1 | Страсбург | 2.49 | 3.11 | 2.96 |
| 14.04.2018 | Лига 1 | Страсбург | 0 - 1 | Сент Етиен | 3.00 | 3.23 | 2.37 |
| 07.04.2018 | Лига 1 | Анже | 1 - 1 | Страсбург | 1.78 | 3.53 | 4.60 |
| 01.04.2018 | Лига 1 | Страсбург | 2 - 2 | Метц | 1.84 | 3.61 | 4.11 |
| 17.03.2018 | Лига 1 | Тулуза | 2 - 2 | Страсбург | 1.93 | 3.26 | 4.16 |
| 09.03.2018 | Лига 1 | Страсбург | 1 - 3 | Монако | 4.99 | 3.85 | 1.66 |
| 04.03.2018 | Лига 1 | Каен | 2 - 0 | Страсбург | 2.09 | 3.19 | 3.67 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.2017 | Лига 1 | Страсбург | 1 - 2 | Нант | 2.69 | 2.96 | 2.83 |
| 15.02.2010 | Лига 2 | Страсбург | 1 - 0 | Нант | 1.95 | 3.10 | 3.80 |
| 14.09.2009 | Лига 2 | Нант | 2 - 1 | Страсбург | 1.65 | 3.34 | 5.41 |
| 08.04.2006 | Лига 1 | Страсбург | 0 - 1 | Нант | 1.86 | 3.04 | 4.15 |
| 27.11.2005 | Лига 1 | Нант | 4 - 3 | Страсбург | 1.75 | 3.10 | 4.73 |
| 26.02.2005 | Лига 1 | Нант | 2 - 1 | Страсбург | 1.91 | 2.88 | 4.08 |
| 02.10.2004 | Лига 1 | Страсбург | 0 - 2 | Нант | - | - | - |
| 28.02.2004 | Лига 1 | Нант | 1 - 1 | Страсбург | - | - | - |
| 28.09.2003 | Лига 1 | Страсбург | 1 - 0 | Нант | - | - | - |
| 12.04.2003 | Лига 1 | Страсбург | 2 - 0 | Нант | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Нант имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 19.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пари Сен Жермен | 37 | +79 | 92 |
| 2 | Монако | 37 | +37 | 77 |
| 3 | Лион | 37 | +43 | 75 |
| 4 | Олимпик Марсилия | 37 | +32 | 74 |
| 5 | Рен | 37 | +6 | 57 |
| 6 | Ница | 37 | +2 | 54 |
| 7 | Бордо | 37 | +1 | 52 |
| 8 | Сент Етиен | 37 | -8 | 52 |
| 9 | Монпелие | 37 | +3 | 50 |
| 10 | Нант | 37 | -6 | 49 |
| 11 | Гингам | 37 | -10 | 47 |
| 12 | Амиен | 37 | -4 | 45 |
| 13 | Дижон | 37 | -19 | 45 |
| 14 | Анже | 37 | -9 | 41 |
| 15 | Лил | 37 | -21 | 38 |
| 16 | Страсбург | 37 | -22 | 38 |
| 17 | Каен | 37 | -25 | 37 |
| 18 | Тулуза | 37 | -17 | 34 |
| 19 | Троа | 37 | -24 | 33 |
| 20 | Метц | 37 | -38 | 26 |
Хронология в първенството
| Нант | |
| Страсбург | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Нант | Нант | Страсбург | Страсбург | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Пари Сен Жермен | 0 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 5 - 2 | 5 - 2 | |
| 2 | Монако | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 3 | Лион | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 3 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 4 | Олимпик Марсилия | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 3 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Рен | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Ница | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Бордо | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 8 | Сент Етиен | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 9 | Монпелие | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Нант | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 11 | Гингам | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 12 | Амиен | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 13 | Дижон | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | Анже | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 15 | Лил | 2 - 2 | 3 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 16 | Страсбург | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 17 | Каен | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 18 | Тулуза | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 19 | Троа | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 20 | Метц | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Нант | Страсбург | |
| Позиция | 10 | 16 |
| Точки | 49 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 19 |
| Точки | 25 | 11 |
Форма в шампионата
| Нант | Страсбург | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
10 14 |
9
11 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 7 |
2
5 11 |
Голове в шампионата
| Нант | Страсбург | |
|
Вкарани
Получени |
35
41 |
44
66 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
17 |
17
39 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.75 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.28 | 2.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.04 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.05.2018 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
