Сърбия - Група за Изпадане (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
21:00
Напредак Крушевац
Раднички 1923
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Напредак Крушевац
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
7.00 |
4.33 |
1.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.88 |
1.14 |
1.06 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
6.00 |
1.11 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Крушевац, а гостите от Крагуевац.
Разстоянието между двата града е 59.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Младост,
който има капацитет от
10 331 места.
Снимки от Google карта
стадион Младост.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Напредак Крушевац - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Група за Изпадане |
Спартак Суботица |
0 - 3 |
Напредак Крушевац |
1.71 |
3.63 |
3.73 |
| 03.05.2026 |
Група за Изпадане |
Напредак Крушевац |
0 - 1 |
Раднички Ниш |
6.81 |
4.14 |
1.35 |
| 27.04.2026 |
Група за Изпадане |
Явор Иваница |
4 - 0 |
Напредак Крушевац |
1.45 |
3.82 |
5.70 |
| 23.04.2026 |
Група за Изпадане |
Напредак Крушевац |
0 - 1 |
ИМТ Н. Белград |
6.02 |
3.93 |
1.42 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
ТСЦ Бачка Топола |
4 - 1 |
Напредак Крушевац |
1.23 |
4.86 |
9.18 |
| 08.04.2026 |
Суперлига |
Младост Лучани |
2 - 0 |
Напредак Крушевац |
1.59 |
3.51 |
4.68 |
| 03.04.2026 |
Суперлига |
Напредак Крушевац |
1 - 2 |
ТСЦ Бачка Топола |
4.86 |
3.34 |
1.60 |
| 21.03.2026 |
Суперлига |
Войводина |
4 - 1 |
Напредак Крушевац |
1.16 |
5.57 |
12.40 |
| 16.03.2026 |
Суперлига |
Напредак Крушевац |
2 - 2 |
ОФК Белград |
3.58 |
3.25 |
1.84 |
| 08.03.2026 |
Суперлига |
Цървена Звезда Белград |
4 - 0 |
Напредак Крушевац |
1.03 |
10.48 |
24.71 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Раднички 1923 - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Група за Изпадане |
ИМТ Н. Белград |
0 - 0 |
Раднички 1923 |
2.65 |
3.05 |
2.36 |
| 03.05.2026 |
Група за Изпадане |
Раднички 1923 |
2 - 2 |
ТСЦ Бачка Топола |
2.36 |
3.08 |
2.65 |
| 27.04.2026 |
Група за Изпадане |
Раднички 1923 |
4 - 0 |
Спартак Суботица |
1.32 |
4.39 |
7.35 |
| 23.04.2026 |
Група за Изпадане |
Младост Лучани |
0 - 0 |
Раднички 1923 |
3.19 |
3.04 |
2.07 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Раднички 1923 |
1 - 1 |
Раднички Ниш |
1.83 |
3.28 |
3.65 |
| 09.04.2026 |
Суперлига |
Чукарички |
0 - 0 |
Раднички 1923 |
2.03 |
3.25 |
3.04 |
| 04.04.2026 |
Суперлига |
Раднички 1923 |
1 - 1 |
Младост Лучани |
1.61 |
3.51 |
4.46 |
| 22.03.2026 |
Суперлига |
ТСЦ Бачка Топола |
0 - 0 |
Раднички 1923 |
1.99 |
3.13 |
3.26 |
| 15.03.2026 |
Суперлига |
Раднички 1923 |
0 - 1 |
Войводина |
2.77 |
3.11 |
2.23 |
| 09.03.2026 |
Суперлига |
ОФК Белград |
0 - 0 |
Раднички 1923 |
2.16 |
3.21 |
2.81 |
Общо 1 победа, 8 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 равенства
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.12.2025 |
Суперлига |
Напредак Крушевац |
0 - 1 |
Раднички 1923 |
3.25 |
3.34 |
2.00 |
| 17.08.2025 |
Суперлига |
Раднички 1923 |
0 - 0 |
Напредак Крушевац |
1.51 |
3.98 |
5.25 |
| 27.06.2025 |
Приятелски срещи |
Напредак Крушевац |
0 - 1 |
Раднички 1923 |
2.72 |
3.19 |
2.32 |
| 29.03.2025 |
Суперлига |
Напредак Крушевац |
1 - 0 |
Раднички 1923 |
2.72 |
3.10 |
2.33 |
| 03.11.2024 |
Суперлига |
Раднички 1923 |
1 - 0 |
Напредак Крушевац |
1.33 |
4.38 |
7.93 |
| 28.04.2024 |
Група за Титлата |
Напредак Крушевац |
1 - 4 |
Раднички 1923 |
3.98 |
3.38 |
1.78 |
| 30.03.2024 |
Суперлига |
Раднички 1923 |
3 - 1 |
Напредак Крушевац |
1.95 |
3.14 |
3.64 |
| 20.10.2023 |
Суперлига |
Напредак Крушевац |
1 - 3 |
Раднички 1923 |
2.74 |
2.98 |
2.48 |
| 22.07.2023 |
Приятелски срещи |
Напредак Крушевац |
1 - 2 |
Раднички 1923 |
3.00 |
3.17 |
2.25 |
| 24.06.2023 |
Приятелски срещи |
Раднички 1923 |
1 - 0 |
Напредак Крушевац |
2.15 |
3.27 |
3.06 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 8 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Напредак Крушевац имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 5 победи
и нямат равен мач.
Група за Изпадане класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ИМТ Нови Белград |
35 |
12 |
10 |
13 |
39 |
50 |
-11 |
46 |
| 2 |
ТСЦ Бачка Топола |
35 |
11 |
11 |
13 |
43 |
42 |
+1 |
44 |
| 3 |
Раднички 1923 |
35 |
9 |
16 |
10 |
39 |
40 |
-1 |
43 |
| 4 |
Раднички Ниш |
35 |
12 |
7 |
16 |
42 |
47 |
-5 |
43 |
| 5 |
Явор Иваница |
35 |
10 |
11 |
14 |
37 |
48 |
-11 |
41 |
| 6 |
Младост Лучани |
35 |
9 |
13 |
13 |
28 |
50 |
-22 |
40 |
| 7 |
Спартак Суботица |
35 |
4 |
9 |
22 |
36 |
69 |
-33 |
21 |
| 8 |
Напредак Крушевац |
35 |
3 |
8 |
24 |
30 |
75 |
-45 |
17 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Напредак Крушевац |
|
| Раднички 1923 |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Напредак Крушевац |
Напредак Крушевац |
|
Раднички 1923 |
Раднички 1923 |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ИМТ Нови Белград |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 2 |
ТСЦ Бачка Топола |
|
4 - 1 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 3 |
Раднички 1923 |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Раднички Ниш |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
| 5 |
Явор Иваница |
|
4 - 0 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Младост Лучани |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
Спартак Суботица |
|
0 - 3 |
|
|
4 - 0 |
|
|
| 8 |
Напредак Крушевац |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Напредак Крушевац |
Раднички 1923 |
| Победи |
3 |
9 |
| Равни |
8 |
16 |
| Загуби |
24 |
10 |
| Вкарани Голове |
30 |
39 |
| Получени Голове |
75 |
40 |
| Средно Вкарани |
0.86 |
1.11 |
| Средно Получени |
2.14 |
1.14 |
| Мачове Вкарал |
57% |
63% |
| Мачове Получил |
89% |
63% |
| Гол/Гол |
54% |
49% |
| Над 1.5 |
77% |
66% |
| Над 2.5 |
63% |
37% |
| Над 3.5 |
37% |
26% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
4 |
8 |
| Загуби |
11 |
6 |
| Вкарани Голове |
19 |
16 |
| Получени Голове |
37 |
21 |
| Средно Вкарани |
1.12 |
0.94 |
| Средно Получени |
2.18 |
1.24 |
| Мачове Вкарал |
71% |
59% |
| Мачове Получил |
100% |
59% |
| Гол/Гол |
71% |
47% |
| Над 1.5 |
76% |
59% |
| Над 2.5 |
65% |
41% |
| Над 3.5 |
41% |
24% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
7.00 |
4.33 |
1.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.88 |
1.14 |
1.06 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
6.00 |
1.11 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Напредак Крушевац
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака