Сърбия - Суперлига (2017 - 2018)
16:00
Напредак Крушевац
Войводина Нови Сад
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.10 | 2.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Крушевац, а гостите от Нови Сад. Разстоянието между двата града е 220.6 км. Мачът ще се играе на стадион Младост, който има капацитет от 10 331 места. Снимки от Google карта стадион Младост. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Напредак Крушевац - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2018 | Суперлига | Вождовац Белград | 3 - 2 | Напредак Крушевац | 2.27 | 3.02 | 2.93 |
| 16.02.2018 | Суперлига | Напредак Крушевац | 4 - 3 | Спартак Суботица | 1.70 | 3.50 | 4.19 |
| 13.12.2017 | Суперлига | Явор Иваница | 0 - 1 | Напредак Крушевац | 2.75 | 2.98 | 2.39 |
| 10.12.2017 | Суперлига | Напредак Крушевац | 2 - 1 | Партизан Белград | 5.35 | 3.71 | 1.51 |
| 04.12.2017 | Суперлига | Борац Чачак | 3 - 3 | Напредак Крушевац | 2.83 | 2.93 | 2.39 |
| 29.11.2017 | Суперлига | Напредак Крушевац | 1 - 1 | Бачка Б. Паланка | 1.41 | 3.92 | 6.70 |
| 25.11.2017 | Суперлига | Радник Сурдулица | 2 - 3 | Напредак Крушевац | 2.42 | 2.93 | 2.81 |
| 18.11.2017 | Суперлига | Напредак Крушевац | 1 - 2 | Чукарички | 2.52 | 2.85 | 2.73 |
| 04.11.2017 | Суперлига | Рад Белград | 1 - 0 | Напредак Крушевац | 2.91 | 3.01 | 2.29 |
| 29.10.2017 | Суперлига | Раднички Ниш | 1 - 3 | Напредак Крушевац | 1.94 | 3.21 | 3.49 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Войводина Нови Сад - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Суперлига | Мачва Шабац | 1 - 1 | Войводина | 2.80 | 2.91 | 2.39 |
| 17.02.2018 | Суперлига | Войводина | 2 - 0 | Вождовац Белград | 1.73 | 3.30 | 4.28 |
| 13.12.2017 | Суперлига | Спартак Суботица | 1 - 1 | Войводина | 1.89 | 3.15 | 3.71 |
| 09.12.2017 | Суперлига | Войводина | 0 - 3 | Явор Иваница | 1.21 | 5.38 | 9.73 |
| 03.12.2017 | Суперлига | Партизан Белград | 1 - 1 | Войводина | 1.17 | 5.40 | 13.57 |
| 29.11.2017 | Суперлига | Войводина | 0 - 1 | Борац Чачак | 1.53 | 3.78 | 5.21 |
| 25.11.2017 | Суперлига | Бачка Б. Паланка | 1 - 0 | Войводина | 3.57 | 3.14 | 1.95 |
| 18.11.2017 | Суперлига | Войводина | 0 - 0 | Радник Сурдулица | 1.43 | 4.13 | 5.89 |
| 03.11.2017 | Суперлига | Чукарички | 2 - 1 | Войводина | 1.86 | 3.23 | 3.82 |
| 28.10.2017 | Суперлига | Рад Белград | 0 - 3 | Войводина | 3.75 | 3.20 | 1.87 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2017 | Суперлига | Войводина | 3 - 1 | Напредак Крушевац | 1.93 | 3.08 | 3.60 |
| 18.04.2017 | Група за Титлата | Войводина | 2 - 1 | Напредак Крушевац | 1.47 | 3.65 | 6.17 |
| 04.12.2016 | Суперлига | Войводина | 2 - 0 | Напредак Крушевац | 2.09 | 3.09 | 3.27 |
| 10.08.2016 | Суперлига | Напредак Крушевац | 0 - 0 | Войводина | 2.75 | 3.02 | 2.41 |
| 09.04.2015 | Суперлига | Войводина | 0 - 1 | Напредак Крушевац | 1.59 | 3.57 | 5.14 |
| 29.09.2014 | Суперлига | Напредак Крушевац | 0 - 1 | Войводина | 3.20 | 3.24 | 2.07 |
| 25.05.2014 | Суперлига | Напредак Крушевац | 0 - 2 | Войводина | 1.66 | 3.49 | 4.46 |
| 30.11.2013 | Суперлига | Войводина | 3 - 1 | Напредак Крушевац | 1.42 | 3.89 | 6.90 |
| 16.05.2010 | Суперлига | Войводина | 7 - 0 | Напредак Крушевац | 2.85 | 3.40 | 2.05 |
| 13.12.2009 | Суперлига | Напредак Крушевац | 2 - 0 | Войводина | 3.44 | 3.08 | 1.91 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 7 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Напредак Крушевац имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 03.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда Белград | 24 | +51 | 61 |
| 2 | Партизан Белград | 24 | +25 | 50 |
| 3 | Раднички Ниш | 24 | +8 | 43 |
| 4 | Чукарички | 24 | +11 | 42 |
| 5 | Спартак Суботица | 24 | +16 | 40 |
| 6 | Вождовац Белград | 24 | +14 | 39 |
| 7 | Напредак Крушевац | 24 | +5 | 37 |
| 8 | Войводина Нови Сад | 24 | +5 | 37 |
| 9 | Младост Лучани | 24 | -3 | 30 |
| 10 | Радник Сурдулица | 24 | -16 | 27 |
| 11 | Земун | 24 | -11 | 25 |
| 12 | Мачва Шабац | 24 | -12 | 25 |
| 13 | Бачка Бачка Паланка | 24 | -18 | 24 |
| 14 | Явор Иваница | 24 | -21 | 18 |
| 15 | Борац Чачак | 24 | -24 | 16 |
| 16 | Рад Белград | 24 | -30 | 15 |
Хронология в първенството
| Напредак Крушевац | |
| Войводина Нови Сад | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Напредак Крушевац | Напредак Крушевац | Войводина Нови Сад | Войводина Нови Сад | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Цървена Звезда Белград | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 2 | Партизан Белград | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Раднички Ниш | 1 - 3 | 1 - 1 | |||||
| 4 | Чукарички | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Спартак Суботица | 4 - 3 | 2 - 1 | 4 - 3 | 0 - 5 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Вождовац Белград | 1 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Напредак Крушевац | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 8 | Войводина Нови Сад | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Младост Лучани | 2 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 10 | Радник Сурдулица | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
| 11 | Земун | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 12 | Мачва Шабац | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 13 | Бачка Бачка Паланка | 1 - 1 | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 14 | Явор Иваница | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 15 | Борац Чачак | 3 - 1 | 3 - 3 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 16 | Рад Белград | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
Класиране в шампионата
| Напредак Крушевац | Войводина Нови Сад | |
| Позиция | 7 | 8 |
| Точки | 37 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 23 | 17 |
Форма в шампионата
| Напредак Крушевац | Войводина Нови Сад | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
4 9 |
10
7 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
2 3 |
4
5 3 |
Голове в шампионата
| Напредак Крушевац | Войводина Нови Сад | |
|
Вкарани
Получени |
43
38 |
26
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
17 |
15
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.10 | 2.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
