Сърбия - Купа на Сърбия (2024 - 2025)
17:00
Напредак Крушевац
Явор Иваница
с резултат 5 - 4 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 3.24 | 4.46 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.27 | 1.94 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.67 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.55 | 2.26 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.21 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.12.2024 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Крушевац, а гостите от Иваница. Разстоянието между двата града е 88.6 км. Мачът ще се играе на стадион Младост, който има капацитет от 10 331 места. Снимки от Google карта стадион Младост. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Отговорна Игра
Напредак Крушевац - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2024 | Суперлига | Напредак Крушевац | 1 - 2 | Железн. Панчево | 2.49 | 2.89 | 2.71 |
| 24.11.2024 | Суперлига | Партизан Белград | 0 - 0 | Напредак Крушевац | 1.21 | 5.36 | 9.72 |
| 10.11.2024 | Суперлига | Напредак Крушевац | 2 - 1 | Йединство Уб | 1.70 | 3.34 | 4.53 |
| 03.11.2024 | Суперлига | Раднички 1923 | 1 - 0 | Напредак Крушевац | 1.33 | 4.38 | 7.93 |
| 30.10.2024 | Купа на Сърбия | Слобода Ужице | 2 - 2 | Напредак Крушевац | 3.25 | 3.13 | 2.03 |
| 27.10.2024 | Суперлига | Напредак Крушевац | 0 - 3 | ТСЦ Бачка Топола | 4.28 | 3.54 | 1.66 |
| 18.10.2024 | Суперлига | Чукарички | 0 - 0 | Напредак Крушевац | 1.31 | 4.62 | 7.31 |
| 06.10.2024 | Суперлига | Напредак Крушевац | 2 - 1 | Нови Пазар | 2.74 | 2.90 | 2.44 |
| 29.09.2024 | Суперлига | Текстилац Одж. | 0 - 0 | Напредак Крушевац | 2.23 | 2.95 | 3.09 |
| 21.09.2024 | Суперлига | Напредак Крушевац | 1 - 2 | Младост Лучани | 2.51 | 2.98 | 2.61 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Явор Иваница - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2024 | Купа на Сърбия | Земун | 1 - 2 | Явор Иваница | 2.52 | 2.91 | 2.64 |
| 21.07.2024 | Приятелски срещи | Явор Иваница | 1 - 1 | Мачва Шабац | - | - | - |
| 24.05.2024 | Група за Изпадане | Явор Иваница | 1 - 1 | Железн. Панчево | 2.93 | 2.46 | 2.86 |
| 18.05.2024 | Група за Изпадане | Раднички Ниш | 1 - 2 | Явор Иваница | 1.72 | 3.46 | 4.28 |
| 13.05.2024 | Група за Изпадане | Явор Иваница | 1 - 1 | Вождовац Белград | 2.19 | 3.02 | 3.03 |
| 07.05.2024 | Група за Изпадане | Радник Сурдулица | 0 - 1 | Явор Иваница | 4.06 | 3.13 | 1.82 |
| 01.05.2024 | Група за Изпадане | Нови Пазар | 1 - 0 | Явор Иваница | 1.67 | 3.48 | 4.58 |
| 27.04.2024 | Група за Изпадане | Явор Иваница | 1 - 1 | ИМТ Н. Белград | 2.51 | 3.07 | 2.62 |
| 21.04.2024 | Група за Изпадане | Спартак Суботица | 1 - 0 | Явор Иваница | 2.08 | 3.27 | 3.04 |
| 15.04.2024 | Суперлига | Спартак Суботица | 1 - 0 | Явор Иваница | 1.99 | 3.17 | 3.36 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2024 | Суперлига | Напредак Крушевац | 3 - 0 | Явор Иваница | 2.06 | 3.00 | 3.40 |
| 27.10.2023 | Суперлига | Явор Иваница | 0 - 2 | Напредак Крушевац | 1.92 | 3.18 | 3.82 |
| 27.05.2023 | Група за Изпадане | Напредак Крушевац | 0 - 1 | Явор Иваница | 2.59 | 2.90 | 2.60 |
| 11.11.2022 | Суперлига | Явор Иваница | 2 - 1 | Напредак Крушевац | 2.27 | 2.99 | 2.92 |
| 30.07.2022 | Суперлига | Напредак Крушевац | 2 - 4 | Явор Иваница | 1.92 | 3.18 | 3.59 |
| 12.02.2021 | Суперлига | Напредак Крушевац | 1 - 1 | Явор Иваница | 2.13 | 3.24 | 3.05 |
| 05.08.2020 | Суперлига | Явор Иваница | 3 - 0 | Напредак Крушевац | 2.11 | 3.27 | 3.08 |
| 15.02.2020 | Суперлига | Напредак Крушевац | 1 - 1 | Явор Иваница | 1.57 | 3.82 | 4.69 |
| 24.08.2019 | Суперлига | Явор Иваница | 2 - 2 | Напредак Крушевац | 2.37 | 2.94 | 2.86 |
| 13.12.2017 | Суперлига | Явор Иваница | 0 - 1 | Напредак Крушевац | 2.75 | 2.98 | 2.39 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Напредак Крушевац имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 3.24 | 4.46 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.27 | 1.94 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.67 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.55 | 2.26 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.21 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.12.2024 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра