Япония - Купа на Лигата (2026 - 2027)
сряда, 2 септември, 2026
13:00
13:00
Нара Клуб
Саган Тошу
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Нара Клуб
X 0% за равен
2 100% за Саган Тошу
Общо гласували: 2
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.50 | 3.75 | 1.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.22 | 1.13 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 1.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.98 | 1.83 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.09.2026 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нара, а гостите от Тосу. Разстоянието между двата града е 509.7 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Нара Клуб - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2026 | Купа на Имп. | Нара Клуб | 1 - 4 | Осака | 3.32 | 3.17 | 2.04 |
| 06.06.2026 | Плейофи | Мацумото Ямага | 0 - 2 | Нара Клуб | 1.66 | 3.68 | 4.43 |
| 30.05.2026 | Плейофи | Нара Клуб | 3 - 3 | Оита Тринита | 3.17 | 3.09 | 2.15 |
| 23.05.2026 | Джей2 Лига | Нара Клуб | 5 - 1 | Каталер Тояма | 3.75 | 3.45 | 1.85 |
| 16.05.2026 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 2 - 1 | Нара Клуб | 1.73 | 3.43 | 4.34 |
| 10.05.2026 | Джей2 Лига | Токушима Вортис | 1 - 2 | Нара Клуб | 1.44 | 4.05 | 6.24 |
| 06.05.2026 | Джей2 Лига | Нара Клуб | 1 - 3 | Осака | 3.56 | 3.31 | 1.94 |
| 03.05.2026 | Джей2 Лига | Имабари | 1 - 2 | Нара Клуб | 1.68 | 3.49 | 4.64 |
| 29.04.2026 | Джей2 Лига | Нара Клуб | 0 - 0 | Кочи Юнайтед | 2.83 | 3.24 | 2.29 |
| 25.04.2026 | Джей2 Лига | Звейген Канадзава | 1 - 0 | Нара Клуб | 1.79 | 3.46 | 3.99 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Саган Тошу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Джей2 Лига | Йокохама ФК | 2 - 2 | Саган Тошу | 1.90 | 3.33 | 3.68 |
| 26.08.2026 | Купа на Имп. | Саган Тошу | 4 - 0 | Каталер Тояма | 2.46 | 3.06 | 2.70 |
| 22.08.2026 | Джей2 Лига | Саган Тошу | 1 - 3 | Точиги Сити | 1.93 | 3.29 | 3.60 |
| 16.08.2026 | Джей2 Лига | Токушима Вортис | 0 - 0 | Саган Тошу | 2.36 | 2.94 | 2.99 |
| 08.08.2026 | Джей2 Лига | Саган Тошу | 2 - 0 | Вентфорет Кофу | 2.02 | 3.07 | 3.54 |
| 06.06.2026 | Плейофи | Саган Тошу | 1 - 0 | Шонан Белмар | 2.02 | 3.20 | 3.43 |
| 30.05.2026 | Плейофи | Токушима Вортис | 3 - 1 | Саган Тошу | 2.10 | 3.08 | 3.33 |
| 23.05.2026 | Джей2 Лига | Саган Тошу | 2 - 2 | Рюкю | 1.57 | 3.79 | 5.14 |
| 16.05.2026 | Джей2 Лига | Саган Тошу | 1 - 1 | Ренофа Ямагучи | 1.97 | 3.16 | 3.64 |
| 10.05.2026 | Джей2 Лига | Оита Тринита | 0 - 1 | Саган Тошу | 2.58 | 2.95 | 2.67 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Нара Клуб класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Саган Тошу класиране в Джей2 Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Омия Ардижа | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Монтедио Ямагата | 4 | +6 | 9 |
| 3 | Фуджиеда МИФК | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Албирекс Ниигата | 4 | +2 | 9 |
| 5 | Шонан Белмар | 4 | +2 | 8 |
| 6 | Вегалта Сендай | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Джубило Ивата | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Йокохама ФК | 4 | +1 | 7 |
| 9 | Каталер Тояма | 4 | +5 | 6 |
| 10 | Точиги Сити | 4 | +3 | 6 |
| 11 | Ванрауре Хачинохе | 4 | -4 | 6 |
| 12 | Саган Тошу | 4 | 0 | 5 |
| 13 | Оита Тринита | 4 | +1 | 4 |
| 14 | Блаублиц Акита | 4 | -2 | 4 |
| 15 | Токушима Вортис | 4 | -2 | 4 |
| 16 | Вентфорет Кофу | 4 | -4 | 4 |
| 17 | Консадол Сапоро | 4 | -3 | 3 |
| 18 | Иваки | 4 | -5 | 3 |
| 19 | Тегеваджаро Миядзаки | 4 | -3 | 2 |
| 20 | Имабари | 4 | -9 | 0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.50 | 3.75 | 1.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.22 | 1.13 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 1.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.98 | 1.83 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.09.2026 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Нара Клуб
X 0% за равен
2 100% за Саган Тошу
Общо гласували: 2