Естония - Мейстрилига (2017)
20:00
Нарва Транс
ФКИ Левадия Талин
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 15.00 | 7.00 | 1.17 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 1.08 | 1.01 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 10.00 | 1.03 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.05.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нарва, а гостите от Талин. Разстоянието между двата града е 194.6 км. Мачът ще се играе на стадион Нарва Креенхолми, който има капацитет от 3 000 места. Размерите на терена са 102 x 75 m. Снимки от Google карта стадион Нарва Креенхолми. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нарва Транс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 0 | Нарва Транс | 1.19 | 5.59 | 10.40 |
| 19.05.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 3 - 0 | Вапрус Пярну | 1.18 | 5.84 | 10.19 |
| 13.05.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 2 | Флора Талин | 4.98 | 3.82 | 1.52 |
| 05.05.2017 | Мейстрилига | Силамае Калев | 1 - 1 | Нарва Транс | 3.90 | 3.50 | 1.74 |
| 29.04.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 3 - 1 | Силамае Калев | 2.29 | 3.40 | 2.61 |
| 25.04.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 4 - 2 | Нарва Транс | 1.20 | 5.27 | 12.07 |
| 22.04.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 0 - 2 | Нарва Транс | 5.13 | 4.02 | 1.50 |
| 15.04.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 0 | Номе Калю | 5.22 | 4.10 | 1.48 |
| 08.04.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 3 - 1 | Нарва Транс | 1.24 | 5.07 | 8.98 |
| 01.04.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 2 - 1 | Тулевик Вилянди | 1.37 | 4.61 | 6.04 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
ФКИ Левадия Талин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 5 - 0 | Тулевик Вилянди | 1.02 | 13.92 | 27.25 |
| 20.05.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 2 - 1 | Таммека Тарту | 1.13 | 6.92 | 11.54 |
| 12.05.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 2 | Левадия Талин | 2.62 | 3.31 | 2.32 |
| 05.05.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 1 - 2 | Левадия Талин | 22.00 | 11.98 | 1.02 |
| 28.04.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 8 - 0 | Вапрус Пярну | 1.02 | 11.70 | 25.65 |
| 25.04.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 1 | Номе Калю | 2.01 | 3.23 | 3.26 |
| 22.04.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 2 | Левадия Талин | 6.88 | 4.81 | 1.31 |
| 14.04.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 0 - 2 | Левадия Талин | 8.37 | 5.84 | 1.23 |
| 08.04.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 3 - 1 | Нарва Транс | 1.24 | 5.07 | 8.98 |
| 31.03.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 0 - 1 | Левадия Талин | 2.63 | 3.22 | 2.40 |
Общо 9 победи и 1 равенство в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 3 - 1 | Нарва Транс | 1.24 | 5.07 | 8.98 |
| 10.09.2016 | Мейстрилига | Левадия Талин | 5 - 0 | Нарва Транс | 1.22 | 5.23 | 10.60 |
| 26.08.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 3 - 1 | Левадия Талин | 6.23 | 4.30 | 1.39 |
| 10.05.2016 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 0 | Нарва Транс | 1.22 | 5.47 | 9.19 |
| 18.03.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 1 | Левадия Талин | 5.99 | 4.05 | 1.44 |
| 29.01.2016 | Естония | Левадия Талин | 1 - 1 | Нарва Транс | 1.85 | 3.40 | 3.50 |
| 12.09.2015 | Мейстрилига | Левадия Талин | 0 - 1 | Нарва Транс | 1.21 | 5.08 | 10.27 |
| 04.08.2015 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 1 | Левадия Талин | 5.34 | 4.19 | 1.46 |
| 04.07.2015 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 3 | Левадия Талин | 5.57 | 4.16 | 1.43 |
| 14.03.2015 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 1 | Нарва Транс | 1.18 | 6.08 | 10.20 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Нарва Транс имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Мейстрилига класиране към 30.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Флора Талин | 14 | +31 | 38 |
| 2 | ФКИ Левадия Талин | 13 | +35 | 35 |
| 3 | Номе Калю | 13 | +23 | 29 |
| 4 | ФКИ Талин | 13 | +22 | 20 |
| 5 | Нарва Транс | 13 | +4 | 20 |
| 6 | Силамае Калев | 14 | -10 | 12 |
| 7 | Пайде Линнамеесконд | 13 | -21 | 12 |
| 8 | Таммека Тарту | 13 | -11 | 11 |
| 9 | Тулевик Вилянди | 13 | -35 | 6 |
| 10 | Вапрус Пярну | 13 | -38 | 4 |
Хронология в първенството
| Нарва Транс | |
| ФКИ Левадия Талин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Нарва Транс | Нарва Транс | ФКИ Левадия Талин | ФКИ Левадия Талин | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Флора Талин | 0 - 2 | 4 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 2 | ФКИ Левадия Талин | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 3 | Номе Калю | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 4 | ФКИ Талин | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 5 | Нарва Транс | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 6 | Силамае Калев | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 5 - 0 | |||
| 7 | Пайде Линнамеесконд | 1 - 5 | 7 - 0 | |||||
| 8 | Таммека Тарту | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 9 | Тулевик Вилянди | 2 - 1 | 2 - 1 | 5 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 10 | Вапрус Пярну | 3 - 0 | 0 - 2 | 3 - 0 | 8 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Нарва Транс | ФКИ Левадия Талин | |
| Позиция | 5 | 2 |
| Точки | 20 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 1 |
| Точки | 12 | 16 |
Форма в шампионата
| Нарва Транс | ФКИ Левадия Талин | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
2 5 |
11
2 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
0 2 |
5
1 0 |
Голове в шампионата
| Нарва Транс | ФКИ Левадия Талин | |
|
Вкарани
Получени |
22
18 |
41
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
6 |
10
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 15.00 | 7.00 | 1.17 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 1.08 | 1.01 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 10.00 | 1.03 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.05.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
