Естония - Мейстрилига (2017)
16:00
Нарва Транс
ФКИ Талин
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 4.00 | 1.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.22 | 1.17 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 1.30 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.03.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нарва, а гостите от Талин. Разстоянието между двата града е 194.6 км. Мачът ще се играе на стадион Нарва Креенхолми, който има капацитет от 3 000 места. Размерите на терена са 102 x 75 m. Снимки от Google карта стадион Нарва Креенхолми. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нарва Транс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2017 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 1 - 5 | Нарва Транс | 1.70 | 3.68 | 4.03 |
| 05.11.2016 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 0 - 0 | Нарва Транс | 1.65 | 4.08 | 3.82 |
| 29.10.2016 | Мейстрилига | Пярну Линнамеесконд | 1 - 7 | Нарва Транс | 4.89 | 4.08 | 1.50 |
| 21.10.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 0 | ФКИ Талин | 12.02 | 6.24 | 1.16 |
| 15.10.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 2 | Флора Талин | 9.96 | 7.02 | 1.16 |
| 01.10.2016 | Мейстрилига | Раквере Тарвас | 0 - 6 | Нарва Транс | 8.08 | 5.23 | 1.25 |
| 24.09.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 3 | Номе Калю | 7.71 | 4.50 | 1.32 |
| 17.09.2016 | Мейстрилига | Силамае Калев | 2 - 1 | Нарва Транс | 1.49 | 3.79 | 5.58 |
| 13.09.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 4 - 2 | Таммека Тарту | 1.58 | 4.07 | 4.24 |
| 10.09.2016 | Мейстрилига | Левадия Талин | 5 - 0 | Нарва Транс | 1.22 | 5.23 | 10.60 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
ФКИ Талин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 0 | ФКИ Талин | - | - | - |
| 26.02.2017 | Суперкупа | ФКИ Талин | 5 - 0 | Флора Талин | 2.37 | 3.41 | 2.50 |
| 05.11.2016 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 2 | ФКИ Талин | 2.39 | 3.25 | 2.60 |
| 28.10.2016 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 3 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 1.19 | 5.56 | 11.28 |
| 21.10.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 0 | ФКИ Талин | 12.02 | 6.24 | 1.16 |
| 18.10.2016 | Купа на Естония | ФКИ Талин | 2 - 1 | Левадия Талин | 2.39 | 3.41 | 2.51 |
| 14.10.2016 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 1 - 0 | Таммека Тарту | 1.12 | 6.92 | 13.09 |
| 01.10.2016 | Мейстрилига | Левадия Талин | 2 - 2 | ФКИ Талин | 1.91 | 3.45 | 3.33 |
| 27.09.2016 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 2 - 2 | Номе Калю | 2.66 | 3.17 | 2.38 |
| 23.09.2016 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 1 - 0 | Пярну Линнамеесконд | 1.04 | 10.14 | 21.80 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 0 | ФКИ Талин | 12.02 | 6.24 | 1.16 |
| 30.07.2016 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 4 - 3 | Нарва Транс | 1.15 | 6.15 | 11.70 |
| 17.05.2016 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 2 - 1 | Нарва Транс | 1.23 | 5.26 | 9.65 |
| 23.04.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 3 | ФКИ Талин | 6.15 | 4.26 | 1.40 |
| 30.10.2015 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 1 | ФКИ Талин | 3.24 | 3.49 | 1.94 |
| 24.07.2015 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 3 - 0 | Нарва Транс | 1.49 | 3.96 | 5.24 |
| 26.06.2015 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 3 - 0 | Нарва Транс | 1.56 | 3.94 | 4.59 |
| 20.03.2015 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 0 | ФКИ Талин | 4.58 | 3.82 | 1.57 |
| 01.11.2014 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 5 - 2 | Нарва Транс | 1.17 | 5.98 | 10.37 |
| 18.07.2014 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 3 | ФКИ Талин | 8.53 | 5.88 | 1.22 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 8 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Нарва Транс имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Мейстрилига класиране към 11.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Номе Калю | 2 | +4 | 4 |
| 2 | Нарва Транс | 1 | +4 | 3 |
| 3 | Таммека Тарту | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Тулевик Вилянди | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Флора Талин | 2 | 0 | 2 |
| 6 | ФКИ Левадия Талин | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Силамае Калев | 1 | -1 | 0 |
| 8 | ФКИ Талин | 1 | -2 | 0 |
| 9 | Вапрус Пярну | 1 | -4 | 0 |
| 10 | Пайде Линнамеесконд | 1 | -4 | 0 |
Хронология в първенството
| Нарва Транс | |
| ФКИ Талин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Нарва Транс | Нарва Транс | ФКИ Талин | ФКИ Талин | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Номе Калю | |||||||
| 2 | Нарва Транс | - | - | - | ||||
| 3 | Таммека Тарту | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 4 | Тулевик Вилянди | |||||||
| 5 | Флора Талин | |||||||
| 6 | ФКИ Левадия Талин | |||||||
| 7 | Силамае Калев | |||||||
| 8 | ФКИ Талин | - | - | - | ||||
| 9 | Вапрус Пярну | |||||||
| 10 | Пайде Линнамеесконд | 1 - 5 | ||||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Нарва Транс | ФКИ Талин | |
| Позиция | 2 | 8 |
| Точки | 3 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 6 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Нарва Транс | ФКИ Талин | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Нарва Транс | ФКИ Талин | |
|
Вкарани
Получени |
5
1 |
0
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 4.00 | 1.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.22 | 1.17 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 1.30 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.03.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
