Естония - Мейстрилига (2017)
13:00
Нарва Транс
Флора Талин
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 3.75 | 1.53 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.25 | 1.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.48 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нарва, а гостите от Талин. Разстоянието между двата града е 194.6 км. Мачът ще се играе на стадион Нарва Креенхолми, който има капацитет от 3 000 места. Размерите на терена са 102 x 75 m. Снимки от Google карта стадион Нарва Креенхолми. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нарва Транс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2017 | Мейстрилига | Силамае Калев | 1 - 1 | Нарва Транс | 3.90 | 3.50 | 1.74 |
| 29.04.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 3 - 1 | Силамае Калев | 2.29 | 3.40 | 2.61 |
| 25.04.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 4 - 2 | Нарва Транс | 1.20 | 5.27 | 12.07 |
| 22.04.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 0 - 2 | Нарва Транс | 5.13 | 4.02 | 1.50 |
| 15.04.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 0 | Номе Калю | 5.22 | 4.10 | 1.48 |
| 08.04.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 3 - 1 | Нарва Транс | 1.24 | 5.07 | 8.98 |
| 01.04.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 2 - 1 | Тулевик Вилянди | 1.37 | 4.61 | 6.04 |
| 17.03.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 1 | Нарва Транс | 2.39 | 3.41 | 2.50 |
| 11.03.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 2 | ФКИ Талин | 4.59 | 4.01 | 1.55 |
| 04.03.2017 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 1 - 5 | Нарва Транс | 1.70 | 3.68 | 4.03 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Флора Талин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 7 - 0 | Тулевик Вилянди | 1.05 | 9.13 | 21.05 |
| 28.04.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 0 - 2 | Флора Талин | 13.02 | 6.83 | 1.13 |
| 25.04.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 4 - 2 | Нарва Транс | 1.20 | 5.27 | 12.07 |
| 21.04.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 0 - 1 | Флора Талин | 2.08 | 3.44 | 2.95 |
| 14.04.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.28 | 5.31 | 7.06 |
| 08.04.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 2 - 0 | Силамае Калев | 1.27 | 4.96 | 8.18 |
| 01.04.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 4 - 0 | Таммека Тарту | 1.24 | 5.17 | 9.03 |
| 18.03.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 2 - 0 | Вапрус Пярну | 1.12 | 8.00 | 13.25 |
| 10.03.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 1 | Флора Талин | 2.01 | 3.47 | 3.10 |
| 04.03.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 1 - 1 | Левадия Талин | 2.49 | 3.19 | 2.49 |
Общо 8 победи и 2 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 равенство в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 4 - 2 | Нарва Транс | 1.20 | 5.27 | 12.07 |
| 15.10.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 2 | Флора Талин | 9.96 | 7.02 | 1.16 |
| 06.08.2016 | Мейстрилига | Флора Талин | 4 - 1 | Нарва Транс | 1.18 | 5.94 | 10.52 |
| 24.05.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 2 | Флора Талин | 7.34 | 4.65 | 1.32 |
| 12.03.2016 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 0 | Нарва Транс | 1.21 | 5.36 | 10.10 |
| 17.10.2015 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 3 | Флора Талин | 5.44 | 4.10 | 1.47 |
| 08.08.2015 | Мейстрилига | Флора Талин | 2 - 3 | Нарва Транс | 1.27 | 4.90 | 8.11 |
| 05.06.2015 | Мейстрилига | Флора Талин | 0 - 1 | Нарва Транс | 1.22 | 5.40 | 9.73 |
| 04.04.2015 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 1 | Флора Талин | 6.22 | 4.68 | 1.35 |
| 25.10.2014 | Мейстрилига | Нарва Транс | 2 - 5 | Флора Талин | 12.35 | 7.13 | 1.13 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 8 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Нарва Транс имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 5 победи и нямат равен мач.
Мейстрилига класиране към 13.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФКИ Левадия Талин | 11 | +29 | 29 |
| 2 | Флора Талин | 10 | +23 | 26 |
| 3 | Номе Калю | 11 | +19 | 23 |
| 4 | Нарва Транс | 10 | +5 | 17 |
| 5 | ФКИ Талин | 10 | +12 | 14 |
| 6 | Пайде Линнамеесконд | 11 | -17 | 12 |
| 7 | Таммека Тарту | 11 | -8 | 11 |
| 8 | Силамае Калев | 10 | -10 | 6 |
| 9 | Тулевик Вилянди | 10 | -26 | 6 |
| 10 | Вапрус Пярну | 10 | -27 | 1 |
Хронология в първенството
| Нарва Транс | |
| Флора Талин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Нарва Транс | Нарва Транс | Флора Талин | Флора Талин | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ФКИ Левадия Талин | 3 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 2 | Флора Талин | 4 - 2 | - | - | - | |||
| 3 | Номе Калю | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 4 | Нарва Транс | - | - | - | 4 - 2 | |||
| 5 | ФКИ Талин | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 6 | Пайде Линнамеесконд | 1 - 5 | 3 - 0 | |||||
| 7 | Таммека Тарту | 1 - 1 | 4 - 0 | |||||
| 8 | Силамае Калев | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | |||
| 9 | Тулевик Вилянди | 2 - 1 | 2 - 1 | 7 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 10 | Вапрус Пярну | 0 - 2 | 2 - 0 | |||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Нарва Транс | Флора Талин | |
| Позиция | 4 | 2 |
| Точки | 17 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 9 | 7 |
Форма в шампионата
| Нарва Транс | Флора Талин | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 3 |
8
2 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
0 1 |
2
1 0 |
Голове в шампионата
| Нарва Транс | Флора Талин | |
|
Вкарани
Получени |
19
14 |
27
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
4 |
4
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 3.75 | 1.53 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.25 | 1.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.48 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
