Естония - Мейстрилига (2026)
събота, 16 май, 2026
14:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.69 |
4.25 |
1.42 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.58 |
1.17 |
1.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.46 |
1.16 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.58 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.51 |
2.34 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.68 |
2.04 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нарва, а гостите от Талин.
Разстоянието между двата града е 194.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Нарва Креенхолми,
който има капацитет от
3 000 места.
Размерите на терена са 102 x 75 m.
Снимки от Google карта
стадион Нарва Креенхолми.
Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нарва Транс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
2 - 0 |
Нарва Транс |
2.06 |
3.37 |
2.87 |
| 05.05.2026 |
Купа на Естония |
Флора Талин |
1 - 0 |
Нарва Транс |
- |
- |
- |
| 01.05.2026 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
0 - 3 |
Номе Калю |
5.76 |
4.47 |
1.37 |
| 26.04.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
7 - 0 |
Нарва Транс |
1.18 |
5.70 |
9.30 |
| 22.04.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
6 - 0 |
Нарва Транс |
1.41 |
4.21 |
5.46 |
| 18.04.2026 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
1 - 2 |
Куресааре |
1.80 |
3.65 |
3.35 |
| 11.04.2026 |
Мейстрилига |
Номе Юнайтед |
5 - 1 |
Нарва Транс |
2.47 |
3.54 |
2.25 |
| 07.04.2026 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
3 - 0 |
Таммека Тарту |
1.74 |
3.64 |
3.58 |
| 03.04.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
2 - 1 |
Нарва Транс |
1.40 |
4.11 |
5.74 |
| 21.03.2026 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
2 - 1 |
Вапрус Пярну |
1.77 |
3.54 |
3.52 |
Общо 2 победи и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Флора Талин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
0 - 1 |
Флора Талин |
2.20 |
3.43 |
2.70 |
| 05.05.2026 |
Купа на Естония |
Флора Талин |
1 - 0 |
Нарва Транс |
- |
- |
- |
| 30.04.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
5 - 0 |
Харю Лаагри |
1.34 |
4.64 |
6.20 |
| 26.04.2026 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
1 - 2 |
Флора Талин |
2.15 |
3.36 |
2.72 |
| 22.04.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
6 - 0 |
Нарва Транс |
1.41 |
4.21 |
5.46 |
| 19.04.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
4 - 0 |
Флора Талин |
1.80 |
3.32 |
3.69 |
| 12.04.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
2 - 0 |
Вапрус Пярну |
1.30 |
4.74 |
6.49 |
| 07.04.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
2 - 1 |
Куресааре |
1.20 |
5.42 |
8.97 |
| 03.04.2026 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
3 - 1 |
Флора Талин |
5.99 |
4.55 |
1.35 |
| 22.03.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
2 - 0 |
Флора Талин |
5.72 |
4.35 |
1.37 |
Общо 7 победи и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.05.2026 |
Купа на Естония |
Флора Талин |
1 - 0 |
Нарва Транс |
- |
- |
- |
| 22.04.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
6 - 0 |
Нарва Транс |
1.41 |
4.21 |
5.46 |
| 21.10.2025 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
4 - 0 |
Нарва Транс |
1.53 |
4.01 |
4.77 |
| 02.08.2025 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
1 - 1 |
Флора Талин |
4.43 |
3.64 |
1.65 |
| 18.06.2025 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
1 - 2 |
Флора Талин |
3.19 |
3.39 |
1.99 |
| 01.03.2025 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
2 - 2 |
Нарва Транс |
1.54 |
4.05 |
4.43 |
| 17.09.2024 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
1 - 1 |
Флора Талин |
4.80 |
3.95 |
1.53 |
| 03.08.2024 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
3 - 1 |
Нарва Транс |
1.63 |
3.74 |
4.32 |
| 18.05.2024 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
1 - 3 |
Флора Талин |
5.24 |
4.17 |
1.47 |
| 06.04.2024 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
4 - 3 |
Нарва Транс |
1.29 |
5.26 |
7.36 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 7 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Нарва Транс имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Мейстрилига класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФКИ Левадия Талин |
11 |
8 |
3 |
0 |
29 |
8 |
+21 |
27 |
| 2 |
Номе Калю |
11 |
7 |
1 |
3 |
22 |
7 |
+15 |
22 |
| 3 |
Флора Талин |
11 |
7 |
0 |
4 |
22 |
12 |
+10 |
21 |
| 4 |
Пайде Линнамеесконд |
11 |
6 |
2 |
3 |
20 |
14 |
+6 |
20 |
| 5 |
Харю Лаагри |
11 |
5 |
1 |
5 |
14 |
20 |
-6 |
16 |
| 6 |
Номе Юнайтед |
11 |
4 |
1 |
6 |
25 |
27 |
-2 |
13 |
| 7 |
Таммека Тарту |
11 |
4 |
1 |
6 |
12 |
17 |
-5 |
13 |
| 8 |
Вапрус Пярну |
11 |
4 |
1 |
6 |
13 |
21 |
-8 |
13 |
| 9 |
Куресааре |
11 |
3 |
0 |
8 |
11 |
20 |
-9 |
9 |
| 10 |
Нарва Транс |
11 |
2 |
0 |
9 |
9 |
31 |
-22 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Нарва Транс |
|
| Флора Талин |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Нарва Транс |
Нарва Транс |
|
Флора Талин |
Флора Талин |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ФКИ Левадия Талин |
|
7 - 0 |
|
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 2 |
Номе Калю |
0 - 3 |
2 - 1 |
0 - 3 |
|
0 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 3 |
Флора Талин |
|
6 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Пайде Линнамеесконд |
|
1 - 0 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 5 |
Харю Лаагри |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
5 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 6 |
Номе Юнайтед |
|
5 - 1 |
|
|
3 - 0 |
|
|
| 7 |
Таммека Тарту |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 8 |
Вапрус Пярну |
2 - 1 |
2 - 0 |
2 - 1 |
|
2 - 0 |
|
|
| 9 |
Куресааре |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
2 - 1 |
|
|
| 10 |
Нарва Транс |
- |
- |
- |
|
6 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Нарва Транс |
Флора Талин |
| Победи |
2 |
7 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
9 |
4 |
| Вкарани Голове |
9 |
22 |
| Получени Голове |
31 |
12 |
| Средно Вкарани |
0.82 |
2.00 |
| Средно Получени |
2.82 |
1.09 |
| Мачове Вкарал |
55% |
73% |
| Мачове Получил |
91% |
55% |
| Гол/Гол |
45% |
27% |
| Над 1.5 |
91% |
82% |
| Над 2.5 |
82% |
64% |
| Над 3.5 |
27% |
36% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани Голове |
7 |
4 |
| Получени Голове |
8 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.40 |
0.80 |
| Средно Получени |
1.60 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
80% |
60% |
| Мачове Получил |
80% |
80% |
| Гол/Гол |
60% |
40% |
| Над 1.5 |
100% |
80% |
| Над 2.5 |
100% |
60% |
| Над 3.5 |
0% |
40% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.69 |
4.25 |
1.42 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.58 |
1.17 |
1.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.46 |
1.16 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.58 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.51 |
2.34 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.68 |
2.04 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака