Естония - Мейстрилига (2026)
сряда, 14 октомври, 2026
18:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.37 |
2.88 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.34 |
1.27 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.15 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.62 |
1.24 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.94 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.35 |
2.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.63 |
2.13 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нарва, а гостите от Куресааре.
Разстоянието между двата града е 350.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Нарва Креенхолми,
който има капацитет от
3 000 места.
Размерите на терена са 102 x 75 m.
Снимки от Google карта
стадион Нарва Креенхолми.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нарва Транс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
2 - 2 |
Нарва Транс |
2.37 |
3.36 |
2.46 |
| 20.09.2026 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
1 - 1 |
Левадия Талин |
9.46 |
5.75 |
1.21 |
| 12.09.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
2 - 0 |
Нарва Транс |
1.45 |
4.09 |
5.23 |
| 08.09.2026 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
2 - 2 |
Флора Талин |
4.55 |
3.85 |
1.55 |
| 05.09.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
3 - 1 |
Нарва Транс |
2.81 |
3.22 |
2.17 |
| 30.08.2026 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
0 - 2 |
Таммека Тарту |
2.26 |
3.36 |
2.60 |
| 26.08.2026 |
Купа на Естония |
Нарва Транс |
2 - 0 |
Номе Калю |
4.32 |
3.60 |
1.65 |
| 21.08.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
4 - 0 |
Нарва Транс |
1.12 |
6.90 |
12.06 |
| 16.08.2026 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
1 - 1 |
Пайде Линнамеесконд |
3.22 |
3.48 |
1.89 |
| 08.08.2026 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
0 - 2 |
Номе Калю |
4.16 |
3.65 |
1.64 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Куресааре - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
2 - 0 |
Флора Талин |
3.89 |
3.81 |
1.65 |
| 18.09.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
0 - 0 |
Куресааре |
1.96 |
3.56 |
2.97 |
| 13.09.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
1 - 3 |
Таммека Тарту |
2.66 |
3.30 |
2.23 |
| 09.09.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
4 - 0 |
Куресааре |
1.11 |
7.18 |
13.11 |
| 05.09.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
3 - 1 |
Нарва Транс |
2.81 |
3.22 |
2.17 |
| 29.08.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
2 - 2 |
Вапрус Пярну |
2.12 |
3.35 |
2.80 |
| 22.08.2026 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
1 - 0 |
Куресааре |
1.80 |
3.55 |
3.48 |
| 16.08.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
2 - 3 |
Куресааре |
1.31 |
4.80 |
6.64 |
| 07.08.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
3 - 2 |
Харю Лаагри |
2.58 |
3.37 |
2.27 |
| 02.08.2026 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
1 - 0 |
Куресааре |
1.54 |
3.86 |
4.64 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.09.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
3 - 1 |
Нарва Транс |
2.81 |
3.22 |
2.17 |
| 16.06.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
0 - 0 |
Нарва Транс |
2.28 |
3.32 |
2.55 |
| 18.04.2026 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
1 - 2 |
Куресааре |
1.80 |
3.65 |
3.35 |
| 21.02.2026 |
Приятелски срещи |
Куресааре |
2 - 2 |
Нарва Транс |
4.15 |
3.81 |
1.62 |
| 20.09.2025 |
Мейстрилига |
Куресааре |
0 - 0 |
Нарва Транс |
4.66 |
3.82 |
1.57 |
| 05.07.2025 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
3 - 2 |
Куресааре |
1.54 |
3.87 |
4.77 |
| 27.04.2025 |
Мейстрилига |
Куресааре |
2 - 1 |
Нарва Транс |
3.85 |
3.61 |
1.71 |
| 08.03.2025 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
0 - 2 |
Куресааре |
1.44 |
4.57 |
5.08 |
| 08.02.2025 |
Приятелски срещи |
Нарва Транс |
1 - 1 |
Куресааре |
1.48 |
4.66 |
5.16 |
| 09.11.2024 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
0 - 2 |
Куресааре |
2.14 |
3.55 |
2.72 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 5 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Нарва Транс имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Мейстрилига класиране към 14.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФКИ Левадия Талин |
30 |
23 |
6 |
1 |
82 |
21 |
+61 |
75 |
| 2 |
Флора Талин |
30 |
18 |
1 |
11 |
59 |
41 |
+18 |
55 |
| 3 |
Пайде Линнамеесконд |
30 |
15 |
6 |
9 |
48 |
37 |
+11 |
51 |
| 4 |
Номе Калю |
30 |
15 |
5 |
10 |
52 |
28 |
+24 |
50 |
| 5 |
Таммека Тарту |
30 |
15 |
2 |
13 |
41 |
47 |
-6 |
47 |
| 6 |
Харю Лаагри |
30 |
12 |
2 |
16 |
41 |
47 |
-6 |
38 |
| 7 |
Вапрус Пярну |
30 |
10 |
5 |
15 |
41 |
59 |
-18 |
35 |
| 8 |
Куресааре |
30 |
9 |
5 |
16 |
33 |
49 |
-16 |
32 |
| 9 |
Номе Юнайтед |
30 |
9 |
1 |
20 |
47 |
72 |
-25 |
28 |
| 10 |
Нарва Транс |
30 |
5 |
5 |
20 |
24 |
67 |
-43 |
20 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Нарва Транс |
|
| Куресааре |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Нарва Транс |
Нарва Транс |
|
Куресааре |
Куресааре |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ФКИ Левадия Талин |
1 - 1 |
4 - 0 |
1 - 1 |
|
1 - 2 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 2 |
Флора Талин |
2 - 2 |
6 - 0 |
2 - 2 |
|
2 - 0 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 3 |
Пайде Линнамеесконд |
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 1 |
|
0 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
Номе Калю |
0 - 2 |
2 - 0 |
0 - 2 |
|
0 - 0 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 5 |
Таммека Тарту |
0 - 2 |
1 - 0 |
0 - 2 |
|
1 - 3 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 6 |
Харю Лаагри |
1 - 2 |
3 - 0 |
1 - 2 |
|
3 - 2 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
Вапрус Пярну |
3 - 1 |
2 - 2 |
3 - 1 |
|
2 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Куресааре |
1 - 2 |
3 - 1 |
1 - 2 |
|
- |
- |
- |
| 9 |
Номе Юнайтед |
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
|
2 - 1 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 10 |
Нарва Транс |
- |
- |
- |
|
3 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Нарва Транс |
Куресааре |
| Победи |
5 |
9 |
| Равни |
5 |
5 |
| Загуби |
20 |
16 |
| Вкарани Голове |
24 |
33 |
| Получени Голове |
67 |
49 |
| Средно Вкарани |
0.80 |
1.10 |
| Средно Получени |
2.23 |
1.63 |
| Мачове Вкарал |
53% |
53% |
| Мачове Получил |
90% |
87% |
| Гол/Гол |
47% |
50% |
| Над 1.5 |
87% |
70% |
| Над 2.5 |
67% |
57% |
| Над 3.5 |
30% |
37% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
8 |
10 |
| Вкарани Голове |
17 |
13 |
| Получени Голове |
25 |
27 |
| Средно Вкарани |
1.13 |
0.87 |
| Средно Получени |
1.67 |
1.80 |
| Мачове Вкарал |
73% |
47% |
| Мачове Получил |
87% |
93% |
| Гол/Гол |
60% |
47% |
| Над 1.5 |
93% |
67% |
| Над 2.5 |
67% |
53% |
| Над 3.5 |
20% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.37 |
2.88 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.34 |
1.27 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.15 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.62 |
1.24 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.94 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.35 |
2.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.63 |
2.13 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака