Естония - Естония
14:00
Нарва Транс
Номе Калю
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.00 | 5.75 | 1.25 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.92 | 1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.01.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нарва, а гостите от Талин. Разстоянието между двата града е 194.6 км. Мачът ще се играе на стадион Нарва Креенхолми, който има капацитет от 3 000 места. Размерите на терена са 102 x 75 m. Снимки от Google карта стадион Нарва Креенхолми. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нарва Транс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2018 | Естония | Пайде Линнамеесконд | 3 - 3 | Нарва Транс | 2.60 | 3.75 | 2.15 |
| 04.11.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 8 - 1 | Нарва Транс | 1.30 | 4.44 | 8.42 |
| 27.10.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 0 | Левадия Талин | 12.22 | 6.99 | 1.13 |
| 20.10.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 7 | Флора Талин | 9.74 | 5.37 | 1.21 |
| 14.10.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 0 - 1 | Нарва Транс | 2.69 | 3.54 | 2.17 |
| 30.09.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 1.83 | 3.58 | 3.68 |
| 27.09.2017 | Купа на Естония | Нарва Транс | 0 - 0 | Раквере Тарвас | 1.14 | 7.54 | 9.99 |
| 22.09.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 1 - 3 | Нарва Транс | 1.20 | 6.01 | 8.85 |
| 16.09.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 3 - 1 | Таммека Тарту | 1.76 | 3.57 | 3.70 |
| 12.09.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 3 - 1 | Вапрус Пярну | 1.18 | 6.14 | 9.63 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Номе Калю - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2018 | Естония | Таммека Тарту | 0 - 3 | Номе Калю | 11.00 | 5.50 | 1.18 |
| 04.11.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 8 - 1 | Нарва Транс | 1.30 | 4.44 | 8.42 |
| 28.10.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 1 - 3 | Номе Калю | 8.61 | 5.54 | 1.22 |
| 21.10.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 2 | Пайде Линнамеесконд | 1.25 | 5.41 | 7.76 |
| 13.10.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 4 | ФКИ Талин | 1.85 | 3.47 | 3.50 |
| 29.09.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 3 | Номе Калю | 8.89 | 5.57 | 1.22 |
| 23.09.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 6 - 0 | Вапрус Пярну | 1.02 | 12.03 | 21.45 |
| 16.09.2017 | Мейстрилига | Силамае Калев | 0 - 0 | Номе Калю | 10.55 | 6.28 | 1.16 |
| 12.09.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 0 - 4 | Номе Калю | 2.23 | 3.22 | 2.83 |
| 08.09.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 1 | Левадия Талин | 2.69 | 3.35 | 2.25 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 8 - 1 | Нарва Транс | 1.30 | 4.44 | 8.42 |
| 01.08.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 3 | Номе Калю | 5.88 | 4.21 | 1.41 |
| 23.05.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 0 | Нарва Транс | 1.19 | 5.59 | 10.40 |
| 15.04.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 0 | Номе Калю | 5.22 | 4.10 | 1.48 |
| 24.09.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 3 | Номе Калю | 7.71 | 4.50 | 1.32 |
| 15.08.2016 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 0 | Нарва Транс | 1.24 | 5.29 | 9.68 |
| 14.05.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 1 | Номе Калю | 7.85 | 4.82 | 1.30 |
| 09.04.2016 | Мейстрилига | Номе Калю | 6 - 0 | Нарва Транс | 1.30 | 4.94 | 7.49 |
| 16.01.2016 | Естония | Номе Калю | 2 - 1 | Нарва Транс | 1.28 | 4.75 | 7.75 |
| 24.10.2015 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 1 | Нарва Транс | 1.33 | 4.52 | 7.16 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 7 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Нарва Транс имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.00 | 5.75 | 1.25 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.92 | 1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.01.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
