Естония - Мейстрилига (2017)
16:00
Нарва Транс
Номе Калю
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Нарва, а гостите от Талин. Разстоянието между двата града е 194.6 км. Мачът ще се играе на стадион Нарва Креенхолми, който има капацитет от 3 000 места. Размерите на терена са 102 x 75 m. Снимки от Google карта стадион Нарва Креенхолми. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нарва Транс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.07.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 1.73 | 3.80 | 3.65 |
| 19.06.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 4 - 1 | Нарва Транс | 1.16 | 6.05 | 11.60 |
| 16.06.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 2 | Таммека Тарту | 1.46 | 4.10 | 5.23 |
| 02.06.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 1 - 2 | Нарва Транс | 5.82 | 4.13 | 1.42 |
| 30.05.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 0 | Левадия Талин | 12.06 | 5.91 | 1.16 |
| 23.05.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 0 | Нарва Транс | 1.19 | 5.59 | 10.40 |
| 19.05.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 3 - 0 | Вапрус Пярну | 1.18 | 5.84 | 10.19 |
| 13.05.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 2 | Флора Талин | 4.98 | 3.82 | 1.52 |
| 05.05.2017 | Мейстрилига | Силамае Калев | 1 - 1 | Нарва Транс | 3.90 | 3.50 | 1.74 |
| 29.04.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 3 - 1 | Силамае Калев | 2.29 | 3.40 | 2.61 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Номе Калю - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.07.2017 | ЛЕ Квалификации | Номе Калю | 0 - 3 | Фехервар | 4.93 | 3.42 | 1.67 |
| 09.07.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 3 - 0 | Вапрус Пярну | 1.02 | 11.99 | 23.98 |
| 06.07.2017 | ЛЕ Квалификации | Б36 Торсхавн | 1 - 2 | Номе Калю | 2.93 | 3.23 | 2.24 |
| 29.06.2017 | ЛЕ Квалификации | Номе Калю | 2 - 1 | Б36 Торсхавн | 1.30 | 4.98 | 8.40 |
| 19.06.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 2 - 0 | Номе Калю | 1.90 | 3.27 | 3.52 |
| 16.06.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 8 - 0 | Силамае Калев | 1.04 | 9.32 | 20.93 |
| 03.06.2017 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 0 - 1 | Номе Калю | 6.49 | 4.65 | 1.33 |
| 30.05.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 2 - 2 | Номе Калю | 2.47 | 3.15 | 2.53 |
| 23.05.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 0 | Нарва Транс | 1.19 | 5.59 | 10.40 |
| 20.05.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 0 - 2 | Номе Калю | 10.68 | 6.03 | 1.17 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 0 | Нарва Транс | 1.19 | 5.59 | 10.40 |
| 15.04.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 0 | Номе Калю | 5.22 | 4.10 | 1.48 |
| 24.09.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 3 | Номе Калю | 7.71 | 4.50 | 1.32 |
| 15.08.2016 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 0 | Нарва Транс | 1.24 | 5.29 | 9.68 |
| 14.05.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 1 | Номе Калю | 7.85 | 4.82 | 1.30 |
| 09.04.2016 | Мейстрилига | Номе Калю | 6 - 0 | Нарва Транс | 1.30 | 4.94 | 7.49 |
| 16.01.2016 | Естония | Номе Калю | 2 - 1 | Нарва Транс | 1.28 | 4.75 | 7.75 |
| 24.10.2015 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 1 | Нарва Транс | 1.33 | 4.52 | 7.16 |
| 29.09.2015 | Купа на Естония | Нарва Транс | 1 - 1 | Номе Калю | 2.97 | 3.86 | 1.94 |
| 31.07.2015 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 2 | Номе Калю | 5.84 | 4.21 | 1.42 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 6 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Нарва Транс имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Мейстрилига класиране към 15.07.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Флора Талин | 19 | +45 | 49 |
| 2 | ФКИ Левадия Талин | 19 | +39 | 45 |
| 3 | Номе Калю | 18 | +33 | 39 |
| 4 | ФКИ Талин | 19 | +30 | 33 |
| 5 | Нарва Транс | 18 | +1 | 25 |
| 6 | Таммека Тарту | 19 | -15 | 18 |
| 7 | Силамае Калев | 18 | -19 | 16 |
| 8 | Пайде Линнамеесконд | 18 | -22 | 16 |
| 9 | Тулевик Вилянди | 18 | -38 | 10 |
| 10 | Вапрус Пярну | 18 | -54 | 7 |
Хронология в първенството
| Нарва Транс | |
| Номе Калю | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Нарва Транс | Нарва Транс | Номе Калю | Номе Калю | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Флора Талин | 0 - 2 | 4 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | ФКИ Левадия Талин | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Номе Калю | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | - | - | - | |
| 4 | ФКИ Талин | 1 - 2 | 4 - 1 | 1 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 5 | Нарва Транс | - | - | - | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Таммека Тарту | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 5 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 7 | Силамае Калев | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 8 - 0 | |||
| 8 | Пайде Линнамеесконд | 1 - 1 | 1 - 5 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 9 | Тулевик Вилянди | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 8 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 10 | Вапрус Пярну | 3 - 0 | 0 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 6 | 2 - 6 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Нарва Транс | Номе Калю | |
| Позиция | 5 | 3 |
| Точки | 25 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 3 |
| Точки | 14 | 14 |
Форма в шампионата
| Нарва Транс | Номе Калю | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 7 |
12
3 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 3 |
4
2 2 |
Голове в шампионата
| Нарва Транс | Номе Калю | |
|
Вкарани
Получени |
27
26 |
49
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
9 |
15
9 |
