Естония - Мейстрилига (2018)
19:30
Нарва Транс
Пайде Линнамеесконд
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 3.79 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.25 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.03.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нарва, а гостите от Пайде. Разстоянието между двата града е 159.8 км. Мачът ще се играе на стадион Нарва Креенхолми, който има капацитет от 3 000 места. Размерите на терена са 102 x 75 m. Снимки от Google карта стадион Нарва Креенхолми. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нарва Транс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2018 | Мейстрилига | Талина Калев | 1 - 2 | Нарва Транс | 4.14 | 3.61 | 1.67 |
| 10.03.2018 | Мейстрилига | Нарва Транс | 2 - 2 | Номе Калю | 3.96 | 3.63 | 1.70 |
| 03.03.2018 | Мейстрилига | Куресааре | 0 - 5 | Нарва Транс | 4.95 | 4.03 | 1.49 |
| 02.02.2018 | Естония | Левадия Талин | 1 - 1 | Нарва Транс | 1.15 | 6.50 | 10.00 |
| 27.01.2018 | Естония | Нарва Транс | 1 - 2 | Номе Калю | 7.00 | 5.75 | 1.25 |
| 13.01.2018 | Естония | Пайде Линнамеесконд | 3 - 3 | Нарва Транс | 2.60 | 3.75 | 2.15 |
| 04.11.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 8 - 1 | Нарва Транс | 1.30 | 4.44 | 8.42 |
| 27.10.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 0 | Левадия Талин | 12.22 | 6.99 | 1.13 |
| 20.10.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 7 | Флора Талин | 9.74 | 5.37 | 1.21 |
| 14.10.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 0 - 1 | Нарва Транс | 2.69 | 3.54 | 2.17 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Пайде Линнамеесконд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2018 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 2 - 2 | Вапрус Пярну | 1.24 | 5.36 | 7.99 |
| 09.03.2018 | Мейстрилига | Флора Талин | 6 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.17 | 6.01 | 10.20 |
| 03.03.2018 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 1.05 | 9.53 | 18.48 |
| 03.02.2018 | Естония | Таммека Тарту | 2 - 2 | Пайде Линнамеесконд | 2.41 | 3.43 | 2.47 |
| 13.01.2018 | Естония | Пайде Линнамеесконд | 3 - 3 | Нарва Транс | 2.60 | 3.75 | 2.15 |
| 04.11.2017 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 3 - 2 | Вапрус Пярну | 1.21 | 5.78 | 8.89 |
| 28.10.2017 | Мейстрилига | Силамае Калев | 1 - 3 | Пайде Линнамеесконд | 1.62 | 3.70 | 4.34 |
| 21.10.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 2 | Пайде Линнамеесконд | 1.25 | 5.41 | 7.76 |
| 14.10.2017 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 0 - 4 | Левадия Талин | 14.55 | 8.41 | 1.08 |
| 30.09.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 1.83 | 3.58 | 3.68 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2018 | Естония | Пайде Линнамеесконд | 3 - 3 | Нарва Транс | 2.60 | 3.75 | 2.15 |
| 30.09.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 1.83 | 3.58 | 3.68 |
| 11.08.2017 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 3 - 1 | Нарва Транс | 3.33 | 3.53 | 1.90 |
| 08.07.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 1.73 | 3.80 | 3.65 |
| 04.03.2017 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 1 - 5 | Нарва Транс | 1.70 | 3.68 | 4.03 |
| 05.11.2016 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 0 - 0 | Нарва Транс | 1.65 | 4.08 | 3.82 |
| 16.07.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 3 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 2.18 | 3.40 | 2.77 |
| 02.07.2016 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 3 - 2 | Нарва Транс | 2.59 | 3.37 | 2.32 |
| 05.04.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 2 - 3 | Пайде Линнамеесконд | 1.83 | 3.57 | 3.52 |
| 19.09.2015 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 1 - 2 | Нарва Транс | 3.40 | 3.81 | 1.79 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Нарва Транс имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Мейстрилига класиране към 16.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Номе Калю | 3 | +9 | 7 |
| 2 | ФКИ Левадия Талин | 3 | +7 | 7 |
| 3 | Нарва Транс | 3 | +6 | 7 |
| 4 | Флора Талин | 3 | +5 | 6 |
| 5 | Таммека Тарту | 3 | -1 | 6 |
| 6 | Тулевик Вилянди | 3 | -2 | 3 |
| 7 | Куресааре | 3 | -7 | 3 |
| 8 | Пайде Линнамеесконд | 3 | -6 | 2 |
| 9 | Вапрус Пярну | 3 | -8 | 1 |
| 10 | Талина Калев | 3 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| Нарва Транс | |
| Пайде Линнамеесконд | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Нарва Транс | Нарва Транс | Пайде Линнамеесконд | Пайде Линнамеесконд | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Номе Калю | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 2 | ФКИ Левадия Талин | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 3 | Нарва Транс | - | - | - | ||||
| 4 | Флора Талин | 6 - 0 | 6 - 0 | |||||
| 5 | Таммека Тарту | |||||||
| 6 | Тулевик Вилянди | |||||||
| 7 | Куресааре | 0 - 5 | ||||||
| 8 | Пайде Линнамеесконд | - | - | - | ||||
| 9 | Вапрус Пярну | 2 - 2 | ||||||
| 10 | Талина Калев | 1 - 2 | ||||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Нарва Транс | Пайде Линнамеесконд | |
| Позиция | 3 | 8 |
| Точки | 7 | 2 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 5 |
| Точки | 1 | 1 |
Форма в шампионата
| Нарва Транс | Пайде Линнамеесконд | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 0 |
0
2 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
0
1 1 |
Голове в шампионата
| Нарва Транс | Пайде Линнамеесконд | |
|
Вкарани
Получени |
9
3 |
3
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
2 |
1
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 3.79 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.25 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.03.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
