Естония - Купа на Естония (2024 - 2025)
19:00
Нарва Транс
Вапрус Пярну
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 3.84 | 4.54 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 1.20 | 2.18 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.23 | 3.70 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.03 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.69 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.37 | 2.84 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.96 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2025 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нарва, а гостите от Пярну. Разстоянието между двата града е 239.1 км. Мачът ще се играе на стадион Нарва Креенхолми, който има капацитет от 3 000 места. Размерите на терена са 102 x 75 m. Снимки от Google карта стадион Нарва Креенхолми. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Нарва Транс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.03.2025 | Мейстрилига | Флора Талин | 2 - 2 | Нарва Транс | 1.54 | 4.05 | 4.43 |
| 16.02.2025 | Приятелски срещи | Супер Нова Рига | 0 - 0 | Нарва Транс | - | - | - |
| 08.02.2025 | Приятелски срещи | Нарва Транс | 1 - 1 | Куресааре | 1.48 | 4.66 | 5.16 |
| 02.02.2025 | Приятелски срещи | Нарва Транс | 5 - 2 | Талина Калев | 1.60 | 4.06 | 4.05 |
| 29.01.2025 | Приятелски срещи | Номе Калю | 0 - 1 | Нарва Транс | 2.01 | 3.46 | 2.98 |
| 22.01.2025 | Приятелски срещи | Нарва Транс | 3 - 0 | Левадия Талин | 5.80 | 4.60 | 1.38 |
| 18.01.2025 | Приятелски срещи | Пайде Линнамеесконд | 1 - 2 | Нарва Транс | 1.39 | 4.47 | 5.77 |
| 09.11.2024 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 2 | Куресааре | 2.14 | 3.55 | 2.72 |
| 03.11.2024 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 3 - 3 | Нарва Транс | 2.35 | 3.31 | 2.60 |
| 31.10.2024 | Купа на Естония | Харю Лаагри | 0 - 3 | Нарва Транс | 5.23 | 4.34 | 1.41 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Вапрус Пярну - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.03.2025 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 0 - 3 | Номе Калю | 4.84 | 4.04 | 1.50 |
| 16.02.2025 | Приятелски срещи | Таммека Тарту | 6 - 1 | Вапрус Пярну | 1.99 | 3.68 | 2.97 |
| 12.02.2025 | Приятелски срещи | Вапрус Пярну | 7 - 0 | Номе Юнайтед | 1.36 | 4.78 | 5.65 |
| 01.02.2025 | Приятелски срещи | Куресааре | 0 - 2 | Вапрус Пярну | 2.49 | 3.39 | 2.35 |
| 24.01.2025 | Приятелски срещи | Вапрус Пярну | 1 - 3 | Номе Калю | - | - | - |
| 19.01.2025 | Приятелски срещи | Талина Калев | 2 - 1 | Вапрус Пярну | 2.19 | 3.29 | 2.78 |
| 09.11.2024 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 1 | Вапрус Пярну | 1.19 | 5.99 | 9.88 |
| 03.11.2024 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 2 - 0 | Талина Калев | 2.10 | 3.23 | 3.00 |
| 27.10.2024 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 1 | Вапрус Пярну | 2.11 | 3.23 | 2.98 |
| 23.10.2024 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 0 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 5.99 | 4.65 | 1.35 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2024 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 1 | Вапрус Пярну | 2.11 | 3.23 | 2.98 |
| 20.07.2024 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 0 - 0 | Нарва Транс | 2.21 | 3.31 | 2.77 |
| 15.06.2024 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 1 - 4 | Нарва Транс | 2.53 | 3.27 | 2.39 |
| 04.05.2024 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 0 | Вапрус Пярну | 2.14 | 3.27 | 2.94 |
| 27.09.2023 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 3 - 2 | Нарва Транс | 2.84 | 3.18 | 2.28 |
| 08.07.2023 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 4 | Вапрус Пярну | 1.85 | 3.25 | 3.70 |
| 07.05.2023 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 2 | Вапрус Пярну | 1.65 | 3.58 | 4.41 |
| 19.04.2023 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 1 - 0 | Нарва Транс | 2.81 | 3.23 | 2.26 |
| 15.10.2022 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 1 - 0 | Нарва Транс | 4.66 | 4.04 | 1.53 |
| 30.08.2022 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 0 | Вапрус Пярну | 1.34 | 4.72 | 6.36 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Нарва Транс имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 3.84 | 4.54 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 1.20 | 2.18 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.23 | 3.70 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.03 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.69 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.37 | 2.84 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.96 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2025 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра