Иран - Про Лига (2026 - 2027)
вторник, 18 август, 2026
18:45
Насажи Мазандаран
Естеглал Техеран
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Насажи Мазандаран
2 100% за Естеглал Техеран
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.83 |
3.09 |
1.72 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
1.31 |
1.15 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.44 |
1.26 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.48 |
1.47 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.49 |
2.42 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.16 |
4.66 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.22 |
1.56 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.08.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Каем Шахр, а гостите от Техеран.
Разстоянието между двата града е 155.0 км.
Мачът ще се играе в 19:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Насажи Мазандаран - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.08.2026 |
Про Лига |
Гол Гохар С. |
1 - 0 |
Насажи Мазандаран |
- |
- |
- |
| 20.11.2025 |
Купа на Иран |
Сайпа Карадж |
0 - 0 |
Насажи Мазандаран |
3.14 |
2.77 |
2.29 |
| 15.05.2025 |
Про Лига |
Насажи Мазандаран |
0 - 3 |
Зоб Ахан Исфахан |
3.16 |
2.70 |
2.31 |
| 08.05.2025 |
Про Лига |
Трактор Табриз |
3 - 3 |
Насажи Мазандаран |
1.29 |
4.15 |
9.84 |
| 01.05.2025 |
Про Лига |
Насажи Мазандаран |
0 - 0 |
Хавадар |
1.48 |
3.51 |
6.44 |
| 25.04.2025 |
Купа на Иран |
Насажи Мазандаран |
1 - 3 |
Гол Гохар С. |
- |
- |
- |
| 17.04.2025 |
Про Лига |
Хейбар Хорам. |
1 - 0 |
Насажи Мазандаран |
2.35 |
2.59 |
3.27 |
| 11.04.2025 |
Про Лига |
Насажи Мазандаран |
0 - 1 |
Персеполис Техеран |
4.51 |
2.85 |
1.84 |
| 05.04.2025 |
Про Лига |
Мес Рафсанджан |
0 - 0 |
Насажи Мазандаран |
2.26 |
2.71 |
3.21 |
| 29.03.2025 |
Про Лига |
Естеглал Хузестан |
2 - 0 |
Насажи Мазандаран |
2.65 |
2.40 |
3.12 |
Общо 4 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Естеглал Техеран - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.08.2026 |
Про Лига |
Естеглал Техеран |
4 - 0 |
Мес Шахр-е Б. |
1.25 |
4.74 |
10.05 |
| 27.02.2026 |
Про Лига |
Естеглал Техеран |
2 - 1 |
Файр Сепаси Шираз |
- |
- |
- |
| 22.02.2026 |
Про Лига |
Мес Рафсанджан |
0 - 1 |
Естеглал Техеран |
- |
- |
- |
| 05.02.2026 |
Про Лига |
Естеглал Техеран |
3 - 2 |
Шамс Аз. Казвин |
- |
- |
- |
| 01.02.2026 |
Про Лига |
Пейкан Техеран |
1 - 0 |
Естеглал Техеран |
3.90 |
3.42 |
1.76 |
| 27.01.2026 |
Про Лига |
Естеглал Техеран |
1 - 0 |
Естеглал Хузестан |
1.48 |
3.39 |
7.13 |
| 23.01.2026 |
Про Лига |
Зоб Ахан Исфахан |
0 - 0 |
Естеглал Техеран |
3.89 |
2.62 |
2.12 |
| 18.01.2026 |
Про Лига |
Естеглал Техеран |
0 - 0 |
Трактор Табриз |
2.66 |
2.68 |
2.71 |
| 01.01.2026 |
Про Лига |
Сепахан Исфахан |
1 - 2 |
Естеглал Техеран |
2.33 |
2.87 |
3.01 |
| 28.12.2025 |
Про Лига |
Естеглал Техеран |
0 - 1 |
Гол Гохар С. |
2.18 |
2.67 |
3.71 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.02.2025 |
Про Лига |
Естеглал Техеран |
1 - 0 |
Насажи Мазандаран |
1.85 |
3.02 |
4.16 |
| 20.09.2024 |
Про Лига |
Насажи Мазандаран |
2 - 2 |
Естеглал Техеран |
- |
- |
- |
| 24.05.2024 |
Про Лига |
Насажи Мазандаран |
0 - 0 |
Естеглал Техеран |
- |
- |
- |
| 19.12.2023 |
Про Лига |
Естеглал Техеран |
4 - 0 |
Насажи Мазандаран |
1.29 |
4.41 |
10.12 |
| 24.05.2023 |
Купа на Иран |
Естеглал Техеран |
4 - 0 |
Насажи Мазандаран |
1.33 |
4.08 |
9.50 |
| 28.02.2023 |
Про Лига |
Насажи Мазандаран |
1 - 1 |
Естеглал Техеран |
4.43 |
2.96 |
1.87 |
| 02.11.2022 |
Суперкупа |
Естеглал Техеран |
1 - 0 |
Насажи Мазандаран |
1.95 |
2.89 |
4.50 |
| 10.09.2022 |
Про Лига |
Естеглал Техеран |
3 - 1 |
Насажи Мазандаран |
1.92 |
2.79 |
4.56 |
| 11.04.2022 |
Купа на Иран |
Естеглал Техеран |
0 - 0 |
Насажи Мазандаран |
1.55 |
3.40 |
6.03 |
| 28.02.2022 |
Про Лига |
Насажи Мазандаран |
0 - 0 |
Естеглал Техеран |
5.18 |
2.78 |
1.84 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 5 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Насажи Мазандаран имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите нямат победа
и 4 пъти са завършили наравно.
Про Лига класиране към 18.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Естеглал Техеран |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
3 |
| 2 |
Алуминиум Арак |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 2 |
Персеполис Техеран |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 2 |
Сепахан Исфахан |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 2 |
Трактор Табриз |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 6 |
Гол Гохар Сирджан |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 7 |
Малаван Бандар Анзали |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 7 |
Санат Нафт Абадан |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 7 |
Файр Сепаси Шираз |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 7 |
Хейбар Хорамабад |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 11 |
Зоб Ахан Исфахан |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 11 |
Фулад Хузестан Ахваз |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 13 |
Насажи Мазандаран |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 14 |
Естеглал Хузестан |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 14 |
Пейкан Техеран |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 14 |
Чадормалу Ардакан |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 14 |
Шамс Азар Казвин |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 18 |
Мес Шахр-е Бабак |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Насажи Мазандаран |
|
| Естеглал Техеран |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Насажи Мазандаран |
Естеглал Техеран |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
4 |
| Получени Голове |
1 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
4.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.83 |
3.09 |
1.72 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
1.31 |
1.15 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.44 |
1.26 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.48 |
1.47 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.49 |
2.42 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.16 |
4.66 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.22 |
1.56 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.08.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Насажи Мазандаран
2 100% за Естеглал Техеран