Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
13:00
Насионал Мадейра
Оливейрензе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 3.60 | 7.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.29 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.03.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фуншал, а гостите от Оливейра ди Аземейш. Разстоянието между двата града е 1 180.5 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио да Мадейра, който има капацитет от 5 132 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио да Мадейра. Мачът ще се играе в 11:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Насионал Мадейра - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 3 - 3 | Насионал Мадейра | 2.14 | 3.16 | 3.20 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 1 - 1 | Спортинг Ковиля | 1.69 | 3.29 | 4.94 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 3 - 2 | Насионал Мадейра | 2.59 | 3.08 | 2.59 |
| 20.01.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 2 - 0 | Бенфика Б | 1.63 | 3.72 | 4.72 |
| 14.01.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 3 | Насионал Мадейра | 2.45 | 2.99 | 2.85 |
| 06.01.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 3 | Насионал Мадейра | 2.95 | 3.15 | 2.27 |
| 22.12.2017 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 2 - 2 | Ароука | 2.05 | 3.00 | 3.65 |
| 17.12.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 2 - 2 | Насионал Мадейра | 2.33 | 3.00 | 3.03 |
| 10.12.2017 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 1 - 1 | Жил Висенте | 1.75 | 3.29 | 4.57 |
| 03.12.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 1 | Насионал Мадейра | 2.02 | 3.08 | 3.62 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 домакинства.
Оливейрензе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 2 - 3 | Спортинг Брага Б | 1.97 | 3.12 | 3.64 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 2 | Оливейрензе | 1.84 | 3.36 | 3.89 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 2 - 0 | Фамаликао | 2.31 | 3.07 | 2.97 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | Оливейрензе | 1.85 | 3.11 | 4.25 |
| 23.01.2018 | Купа на Лигата | Витория Сетубал | 2 - 0 | Оливейрензе | 1.82 | 3.26 | 4.35 |
| 19.01.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 1 - 2 | Витория Гимараеш Б | 2.09 | 3.20 | 3.29 |
| 13.01.2018 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 3 - 2 | Оливейрензе | 1.81 | 3.41 | 4.01 |
| 07.01.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 3 - 0 | Оливейрензе | 1.72 | 3.20 | 4.94 |
| 30.12.2017 | Купа на Лигата | Фейрензе | 2 - 2 | Оливейрензе | 2.69 | 3.13 | 2.54 |
| 21.12.2017 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 1 - 1 | Лейшоес | 2.43 | 3.12 | 2.79 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2017 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 0 - 2 | Насионал Мадейра | 2.81 | 3.06 | 2.38 |
Лига Португал 2 класиране към 01.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Санта Клара | 26 | +7 | 45 |
| 2 | Академика Коимбра | 26 | +16 | 44 |
| 3 | Порто Б | 25 | +8 | 44 |
| 4 | Пенафиел | 26 | +5 | 43 |
| 5 | Ароука | 26 | +5 | 43 |
| 6 | Академико Визеу | 26 | +7 | 41 |
| 7 | Лейшоес | 26 | +4 | 40 |
| 8 | Насионал Мадейра | 24 | +8 | 37 |
| 9 | Фамаликао | 26 | -1 | 36 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 26 | -3 | 36 |
| 11 | Спортинг Ковиля | 26 | -1 | 35 |
| 12 | Бенфика Б | 26 | -7 | 35 |
| 13 | Варзин | 26 | +1 | 34 |
| 14 | Кова Да Пиедаде | 26 | -2 | 32 |
| 15 | Спортинг Лисабон Б | 26 | -10 | 31 |
| 16 | Униао Мадейра | 26 | -3 | 30 |
| 17 | Оливейрензе | 25 | -7 | 29 |
| 18 | Спортинг Брага Б | 26 | -9 | 26 |
| 19 | Жил Висенте | 26 | -9 | 24 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 26 | -9 | 20 |
Хронология в първенството
| Насионал Мадейра | |
| Оливейрензе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Насионал Мадейра | Насионал Мадейра | Оливейрензе | Оливейрензе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Санта Клара | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 2 | Академика Коимбра | 1 - 0 | 0 - 2 | |||||
| 3 | Порто Б | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 4 | Пенафиел | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 2 - 1 | |||
| 5 | Ароука | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 6 | Академико Визеу | 2 - 0 | 3 - 3 | 2 - 0 | 2 - 1 | |||
| 7 | Лейшоес | 2 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 8 | Насионал Мадейра | - | - | - | 0 - 2 | |||
| 9 | Фамаликао | 3 - 0 | 3 - 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 2 - 3 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 11 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Бенфика Б | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 13 | Варзин | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 14 | Кова Да Пиедаде | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 15 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 16 | Униао Мадейра | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 17 | Оливейрензе | 0 - 2 | - | - | - | |||
| 18 | Спортинг Брага Б | 5 - 4 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 19 | Жил Висенте | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 20 | Реал СК Кейлуж | 0 - 4 | 0 - 4 | 1 - 1 | ||||
Класиране в шампионата
| Насионал Мадейра | Оливейрензе | |
| Позиция | 8 | 17 |
| Точки | 37 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 11 |
| Точки | 20 | 13 |
Форма в шампионата
| Насионал Мадейра | Оливейрензе | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
10 5 |
7
8 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 1 |
3
4 5 |
Голове в шампионата
| Насионал Мадейра | Оливейрензе | |
|
Вкарани
Получени |
41
33 |
26
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
12 |
9
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 3.60 | 7.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.29 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.03.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
