Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
13:15
Насионал Мадейра
Порто Б
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.09 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.25 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фуншал, а гостите от Порто. Разстоянието между двата града е 1 198.8 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио да Мадейра, който има капацитет от 5 132 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио да Мадейра. Мачът ще се играе в 11:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Насионал Мадейра - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 3 - 3 | Насионал Мадейра | 2.14 | 3.16 | 3.20 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 1 - 1 | Спортинг Ковиля | 1.69 | 3.29 | 4.94 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 3 - 2 | Насионал Мадейра | 2.59 | 3.08 | 2.59 |
| 20.01.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 2 - 0 | Бенфика Б | 1.63 | 3.72 | 4.72 |
| 14.01.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 3 | Насионал Мадейра | 2.45 | 2.99 | 2.85 |
| 06.01.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 3 | Насионал Мадейра | 2.95 | 3.15 | 2.27 |
| 22.12.2017 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 2 - 2 | Ароука | 2.05 | 3.00 | 3.65 |
| 17.12.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 2 - 2 | Насионал Мадейра | 2.33 | 3.00 | 3.03 |
| 10.12.2017 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 1 - 1 | Жил Висенте | 1.75 | 3.29 | 4.57 |
| 03.12.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 1 | Насионал Мадейра | 2.02 | 3.08 | 3.62 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 домакинства.
Порто Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 2 | Оливейрензе | 1.84 | 3.36 | 3.89 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 0 | Порто Б | 1.92 | 3.18 | 3.81 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 2 - 1 | Лейшоес | 2.29 | 3.16 | 2.91 |
| 31.01.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 0 | Порто Б | 2.10 | 3.22 | 3.28 |
| 21.01.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 1 | Ароука | 2.26 | 3.01 | 3.11 |
| 14.01.2018 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 0 - 1 | Порто Б | 2.49 | 3.10 | 2.70 |
| 06.01.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 3 - 1 | Бенфика Б | 1.69 | 3.64 | 4.38 |
| 21.12.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 3 | Порто Б | 1.87 | 3.43 | 3.69 |
| 16.12.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 1 - 2 | Порто Б | 2.60 | 3.21 | 2.53 |
| 10.12.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 0 | Витория Гимараеш Б | 1.61 | 3.76 | 4.76 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 2 - 1 | Насионал Мадейра | 2.67 | 3.09 | 2.48 |
Лига Португал 2 класиране към 25.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Академика Коимбра | 26 | +16 | 44 |
| 2 | Порто Б | 25 | +8 | 44 |
| 3 | Ароука | 25 | +6 | 43 |
| 4 | Санта Клара | 25 | +6 | 42 |
| 5 | Академико Визеу | 25 | +7 | 40 |
| 6 | Лейшоес | 25 | +5 | 40 |
| 7 | Пенафиел | 25 | +4 | 40 |
| 8 | Насионал Мадейра | 24 | +8 | 37 |
| 9 | Фамаликао | 26 | -1 | 36 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 25 | -3 | 35 |
| 11 | Спортинг Ковиля | 26 | -1 | 35 |
| 12 | Бенфика Б | 25 | -7 | 34 |
| 13 | Варзин | 25 | 0 | 31 |
| 14 | Кова Да Пиедаде | 25 | -2 | 31 |
| 15 | Спортинг Лисабон Б | 26 | -10 | 31 |
| 16 | Оливейрензе | 25 | -7 | 29 |
| 17 | Униао Мадейра | 25 | -4 | 27 |
| 18 | Спортинг Брага Б | 26 | -9 | 26 |
| 19 | Жил Висенте | 25 | -8 | 24 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 25 | -8 | 20 |
Хронология в първенството
| Насионал Мадейра | |
| Порто Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Насионал Мадейра | Насионал Мадейра | Порто Б | Порто Б | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Академика Коимбра | 1 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 2 | Порто Б | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 3 | Ароука | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 4 | Санта Клара | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 5 | Академико Визеу | 2 - 0 | 3 - 3 | 2 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 6 | Лейшоес | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 7 | Пенафиел | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Насионал Мадейра | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 9 | Фамаликао | 3 - 0 | 3 - 2 | 3 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 10 | Витория Гимараеш Б | 2 - 3 | 1 - 0 | |||||
| 11 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 12 | Бенфика Б | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 3 - 1 | |||
| 13 | Варзин | 0 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 14 | Кова Да Пиедаде | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 15 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 16 | Оливейрензе | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 17 | Униао Мадейра | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 18 | Спортинг Брага Б | 5 - 4 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 19 | Жил Висенте | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 20 | Реал СК Кейлуж | 0 - 4 | 0 - 4 | 3 - 1 | ||||
Класиране в шампионата
| Насионал Мадейра | Порто Б | |
| Позиция | 8 | 2 |
| Точки | 37 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 6 |
| Точки | 20 | 16 |
Форма в шампионата
| Насионал Мадейра | Порто Б | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
10 5 |
14
2 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 1 |
5
1 6 |
Голове в шампионата
| Насионал Мадейра | Порто Б | |
|
Вкарани
Получени |
41
33 |
38
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
12 |
14
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.09 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.25 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
