Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
12:15
Насионал Мадейра
Витория Гимараеш Б
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 5.00 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.18 | 3.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2018 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фуншал, а гостите от Гимараеш. Разстоянието между двата града е 1 240.8 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио да Мадейра, който има капацитет от 5 132 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио да Мадейра. Мачът ще се играе в 10:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Насионал Мадейра - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 0 - 1 | Насионал Мадейра | 2.75 | 3.13 | 2.41 |
| 28.04.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 2 - 1 | Лейшоес | 1.62 | 3.51 | 5.00 |
| 22.04.2018 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 0 - 0 | Насионал Мадейра | 3.82 | 3.40 | 1.84 |
| 15.04.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 3 - 3 | Санта Клара | 1.91 | 3.18 | 3.81 |
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 3 | Насионал Мадейра | 3.51 | 3.29 | 1.95 |
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 1 - 0 | Академика Коимбра | 2.06 | 3.26 | 3.25 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 3 | Насионал Мадейра | 3.33 | 3.38 | 1.99 |
| 21.03.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 2 - 4 | Насионал Мадейра | 2.90 | 3.25 | 2.23 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 3 - 0 | Варзин | 1.67 | 3.44 | 4.75 |
| 14.03.2018 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | Насионал Мадейра | 3.11 | 3.11 | 2.20 |
Общо 7 победи и 3 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Витория Гимараеш Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 0 - 1 | Спортинг Лисабон Б | 1.89 | 3.51 | 3.52 |
| 02.05.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 0 - 1 | Порто Б | 1.96 | 3.38 | 3.37 |
| 29.04.2018 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 0 - 1 | Витория Гимараеш Б | 2.13 | 3.35 | 3.03 |
| 15.04.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 3 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.91 | 3.20 | 3.79 |
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 1 | Пенафиел | 2.86 | 3.08 | 2.35 |
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 0 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.51 | 3.72 | 5.98 |
| 30.03.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 2 | Лейшоес | 2.44 | 3.10 | 2.71 |
| 25.03.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 0 - 2 | Санта Клара | 3.01 | 3.02 | 2.29 |
| 17.03.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 1 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.73 | 3.36 | 4.51 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 0 | Жил Висенте | 2.10 | 3.06 | 3.39 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.01.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 3 | Насионал Мадейра | 2.95 | 3.15 | 2.27 |
Лига Португал 2 класиране към 13.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 37 | +27 | 70 |
| 2 | Санта Клара | 38 | +15 | 66 |
| 3 | Академико Визеу | 38 | +10 | 64 |
| 4 | Академика Коимбра | 38 | +19 | 63 |
| 5 | Пенафиел | 38 | +12 | 62 |
| 6 | Ароука | 38 | +5 | 59 |
| 7 | Порто Б | 38 | -5 | 58 |
| 8 | Лейшоес | 38 | +7 | 56 |
| 9 | Кова Да Пиедаде | 38 | -3 | 51 |
| 10 | Варзин | 38 | 0 | 50 |
| 11 | Витория Гимараеш Б | 37 | -5 | 49 |
| 12 | Оливейрензе | 38 | -2 | 49 |
| 13 | Бенфика Б | 38 | -6 | 49 |
| 14 | Фамаликао | 38 | -3 | 48 |
| 15 | Спортинг Ковиля | 38 | -9 | 47 |
| 16 | Спортинг Брага Б | 38 | -4 | 44 |
| 17 | Униао Мадейра | 38 | -9 | 44 |
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 38 | -19 | 42 |
| 19 | Жил Висенте | 37 | -16 | 35 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 37 | -14 | 31 |
Хронология в първенството
| Насионал Мадейра | |
| Витория Гимараеш Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Насионал Мадейра | Насионал Мадейра | Витория Гимараеш Б | Витория Гимараеш Б | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Мадейра | - | - | - | 2 - 3 | |||
| 2 | Санта Клара | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 3 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Академико Визеу | 2 - 0 | 3 - 3 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Академика Коимбра | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 5 | Пенафиел | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Ароука | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | Порто Б | 6 - 0 | 2 - 1 | 6 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Лейшоес | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 9 | Кова Да Пиедаде | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 10 | Варзин | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 11 | Витория Гимараеш Б | 2 - 3 | - | - | - | |||
| 12 | Оливейрензе | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 13 | Бенфика Б | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 14 | Фамаликао | 3 - 0 | 3 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 15 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 16 | Спортинг Брага Б | 2 - 1 | 5 - 4 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 17 | Униао Мадейра | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 19 | Жил Висенте | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 0 - 4 | 2 - 4 | 0 - 4 | 4 - 3 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
Класиране в шампионата
| Насионал Мадейра | Витория Гимараеш Б | |
| Позиция | 1 | 11 |
| Точки | 70 | 49 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 7 |
| Точки | 39 | 23 |
Форма в шампионата
| Насионал Мадейра | Витория Гимараеш Б | |
|
Победи
Равни Загуби |
19
13 5 |
14
7 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
6 1 |
7
2 9 |
Голове в шампионата
| Насионал Мадейра | Витория Гимараеш Б | |
|
Вкарани
Получени |
72
45 |
44
49 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
36
18 |
20
26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 5.00 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.18 | 3.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2018 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
