Уругвай - Примера Дивисион (2018 - Апертура)
00:30
Насионал Монтевидео
Феникс Монтевидео
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.20 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.09 | 1.25 | 2.79 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 5.0 км. Мачът ще се играе на стадион Гран Парк Сентрал, който има капацитет от 27 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Гран Парк Сентрал. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Насионал Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2018 | Копа Либ. Квал. | Банфийлд | 2 - 2 | Насионал Монтевидео | 2.24 | 2.93 | 3.41 |
| 10.02.2018 | Примера Дивисион | Рампла Хуниорс | 0 - 3 | Насионал Монтевидео | 4.57 | 3.59 | 1.65 |
| 08.02.2018 | Копа Либ. Квал. | Насионал Монтевидео | 1 - 0 | Чапекоензе SC | 1.80 | 3.20 | 4.71 |
| 04.02.2018 | Примера Дивисион | Монтевидео Торке | 2 - 4 | Насионал Монтевидео | - | - | - |
| 01.02.2018 | Копа Либ. Квал. | Чапекоензе SC | 0 - 1 | Насионал Монтевидео | 2.15 | 3.05 | 3.45 |
| 03.12.2017 | Примера Дивисион | Суд Америка Монтевидео | 3 - 2 | Насионал Монтевидео | 4.90 | 3.83 | 1.56 |
| 26.11.2017 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 1 - 1 | Дефенсор Спортинг | 2.03 | 3.21 | 3.38 |
| 23.11.2017 | Примера Дивисион | Рампла Хуниорс | 0 - 2 | Насионал Монтевидео | 4.54 | 3.58 | 1.65 |
| 19.11.2017 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 1 - 0 | Феникс Монтевидео | 1.36 | 4.63 | 6.84 |
| 16.11.2017 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 3 - 1 | Серо Монтевидео | 1.51 | 3.92 | 5.49 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Феникс Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2018 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 0 - 0 | Серо Монтевидео | 2.49 | 3.02 | 2.73 |
| 03.02.2018 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 3 - 1 | Рампла Хуниорс | 2.19 | 3.13 | 3.05 |
| 03.12.2017 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 0 - 2 | Феникс Монтевидео | 1.60 | 3.58 | 4.92 |
| 26.11.2017 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 1 - 1 | Рампла Хуниорс | 2.40 | 3.13 | 2.74 |
| 22.11.2017 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 1 - 1 | Серо Монтевидео | 2.40 | 3.19 | 2.69 |
| 19.11.2017 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 1 - 0 | Феникс Монтевидео | 1.36 | 4.63 | 6.84 |
| 15.11.2017 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 4 - 1 | Монтевидео Уондърърс | 2.71 | 3.21 | 2.37 |
| 12.11.2017 | Примера Дивисион | Бостън Ривър | 0 - 0 | Феникс Монтевидео | 1.87 | 3.36 | 3.62 |
| 09.11.2017 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 0 - 2 | Ливърпул Монтевидео | 2.17 | 3.22 | 3.05 |
| 05.11.2017 | Примера Дивисион | Ел Танкуе Сислей | 1 - 1 | Феникс Монтевидео | 2.37 | 3.24 | 2.70 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2017 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 1 - 0 | Феникс Монтевидео | 1.36 | 4.63 | 6.84 |
| 23.04.2017 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 0 - 1 | Насионал Монтевидео | 4.95 | 3.51 | 1.62 |
| 18.09.2016 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 0 - 1 | Насионал Монтевидео | 4.16 | 3.64 | 1.68 |
| 24.04.2016 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 1 - 0 | Феникс Монтевидео | 1.61 | 3.56 | 4.66 |
| 18.10.2015 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 0 - 2 | Насионал Монтевидео | 4.45 | 3.63 | 1.63 |
| 02.05.2015 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 1 - 0 | Феникс Монтевидео | 1.36 | 4.19 | 7.01 |
| 01.11.2014 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 0 - 3 | Насионал Монтевидео | 5.82 | 3.73 | 1.49 |
| 18.05.2014 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 1 - 4 | Насионал Монтевидео | 7.79 | 4.00 | 1.46 |
| 15.12.2013 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 1 - 2 | Феникс Монтевидео | 1.20 | 5.29 | 11.40 |
| 17.03.2013 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 2 - 2 | Насионал Монтевидео | 4.80 | 3.66 | 1.61 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Насионал Монтевидео имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Примера Дивисион класиране към 19.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Прогресо Монтевидео | 3 | +6 | 7 |
| 2 | Пенярол Монтевидео | 3 | +5 | 7 |
| 3 | Данубио Монтевидео | 3 | +2 | 7 |
| 4 | Монтевидео Уондърърс | 3 | +2 | 7 |
| 5 | Ливърпул Монтевидео | 3 | 0 | 7 |
| 6 | Насионал Монтевидео | 2 | +5 | 6 |
| 7 | Дефенсор Спортинг | 3 | +3 | 6 |
| 8 | Серо Монтевидео | 3 | 0 | 5 |
| 9 | Феникс Монтевидео | 2 | +2 | 4 |
| 10 | Ривър Плейт Монтевидео | 3 | -1 | 4 |
| 11 | Атенас Сан Карлос | 3 | -4 | 3 |
| 12 | Бостън Ривър | 3 | -2 | 1 |
| 13 | Ел Танкуе Сислей | 3 | 0 | 0 |
| 14 | Расинг Клуб Монтевидео | 3 | -4 | 0 |
| 15 | Монтевидео Сити Торке | 3 | -6 | 0 |
| 16 | Рампла Хуниорс | 3 | -8 | 0 |
Хронология в първенството
| Насионал Монтевидео | |
| Феникс Монтевидео | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Насионал Монтевидео | Феникс Монтевидео | |
| Позиция | 6 | 9 |
| Точки | 6 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 16 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Насионал Монтевидео | Феникс Монтевидео | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 0 |
1
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Насионал Монтевидео | Феникс Монтевидео | |
|
Вкарани
Получени |
7
2 |
3
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.20 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.09 | 1.25 | 2.79 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
