Други Международни Турнири (2024 - Клаусура)
02:00
Насионал Монтевидео
(Уругвай)
Пенярол Монтевидео
(Уругвай)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.74 | 3.05 | 2.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 1.31 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.08 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.79 | 1.38 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.16 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.02 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.89 | 1.79 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.01.2025 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео.
Отговорна Игра
Насионал Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2025 | Други Международни | Насионал Монтевидео | 0 - 2 | Олимпия Асунсион | 2.05 | 3.40 | 3.00 |
| 14.01.2025 | Други Международни | Насионал Монтевидео | 0 - 1 | Сан Лоренцо де Алмагро | 2.38 | 3.22 | 2.64 |
| 07.12.2024 | Копа Уругвай | Насионал Монтевидео | 2 - 2 | Дефенсор Спортинг | 1.68 | 3.47 | 4.53 |
| 01.12.2024 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 3 - 1 | Бостън Ривър | 1.40 | 4.30 | 6.68 |
| 28.11.2024 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 0 - 0 | Насионал Монтевидео | 6.98 | 4.16 | 1.40 |
| 23.11.2024 | Копа Уругвай | Насионал Монтевидео | 4 - 0 | Монтевидео Торке | 1.25 | 5.43 | 8.08 |
| 17.11.2024 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 5 - 2 | Депортиво Малд. | 1.14 | 6.75 | 14.21 |
| 13.11.2024 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 0 - 6 | Насионал Монтевидео | 8.65 | 4.73 | 1.30 |
| 09.11.2024 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 0 - 2 | Насионал Монтевидео | 5.98 | 3.54 | 1.54 |
| 03.11.2024 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 2 - 0 | Серо Монтевидео | 1.20 | 5.92 | 10.82 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 7 домакинства.
Пенярол Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.01.2025 | Други Международни | Пенярол Монтевидео | 0 - 1 | Сан Лоренцо де Алмагро | 2.30 | 2.90 | 3.00 |
| 13.01.2025 | Други Международни | Пенярол Монтевидео | 1 - 1 | Коло-Коло Сантяго | 2.31 | 3.19 | 2.82 |
| 01.12.2024 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 3 - 1 | Феникс Монтевидео | 1.15 | 6.39 | 14.88 |
| 27.11.2024 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 1 - 5 | Пенярол Монтевидео | 8.60 | 4.37 | 1.33 |
| 17.11.2024 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 2 - 0 | Дефенсор Спортинг | 1.38 | 4.10 | 7.61 |
| 15.11.2024 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 0 - 2 | Пенярол Монтевидео | 5.86 | 3.95 | 1.49 |
| 10.11.2024 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 2 - 0 | Ливърпул Монтевидео | 1.42 | 4.07 | 6.88 |
| 04.11.2024 | Примера Дивисион | Ривър Плейт Монтевидео | 0 - 1 | Пенярол Монтевидео | 6.62 | 4.03 | 1.44 |
| 31.10.2024 | Копа Либ. Плейоф | Пенярол Монтевидео | 3 - 1 | Ботафого RJ | 2.37 | 3.10 | 2.96 |
| 24.10.2024 | Копа Либ. Плейоф | Ботафого RJ | 5 - 0 | Пенярол Монтевидео | 1.34 | 4.52 | 9.10 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.10.2024 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 2 - 1 | Пенярол Монтевидео | 2.40 | 2.85 | 3.02 |
| 04.08.2024 | Финална Фаза | Насионал Монтевидео | 1 - 1 | Пенярол Монтевидео | 2.55 | 3.00 | 2.69 |
| 29.03.2024 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 0 - 0 | Насионал Монтевидео | 2.11 | 3.17 | 3.27 |
| 24.01.2024 | Приятелски срещи | Пенярол Монтевидео | 0 - 2 | Насионал Монтевидео | 2.43 | 2.96 | 2.75 |
| 18.01.2024 | Приятелски срещи | Насионал Монтевидео | 1 - 1 | Пенярол Монтевидео | 2.48 | 3.01 | 2.68 |
| 11.11.2023 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 2 - 2 | Пенярол Монтевидео | 2.33 | 3.22 | 2.92 |
| 01.04.2023 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 2 - 0 | Насионал Монтевидео | 2.45 | 3.12 | 2.70 |
| 24.01.2023 | Приятелски срещи | Насионал Монтевидео | 2 - 2 | Пенярол Монтевидео | 2.30 | 3.04 | 2.86 |
| 04.09.2022 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 3 - 1 | Пенярол Монтевидео | 1.76 | 3.23 | 4.63 |
| 27.02.2022 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 1 - 0 | Насионал Монтевидео | 2.30 | 3.06 | 2.94 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Насионал Монтевидео имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 4 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.74 | 3.05 | 2.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 1.31 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.08 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.79 | 1.38 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.16 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.02 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.89 | 1.79 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.01.2025 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра