Уругвай - Примера Дивисион (2026 - Втора Фаза)
00:30
Насионал Монтевидео
Прогресо Монтевидео
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.50 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.18 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.08.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео. Мачът ще се играе на стадион Гран Парк Сентрал, който има капацитет от 27 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Гран Парк Сентрал. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Отговорна Игра
Насионал Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.07.2026 | Копа Судамерикана | Тигре Виктория | 1 - 2 | Насионал Монтевидео | 2.09 | 3.37 | 3.45 |
| 22.07.2026 | Копа Судамерикана | Насионал Монтевидео | 0 - 3 | Тигре Виктория | - | - | - |
| 18.07.2026 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 1 - 2 | Монтевидео Уондърърс | 1.60 | 3.95 | 5.24 |
| 11.07.2026 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 0 - 0 | Насионал Монтевидео | 3.96 | 3.28 | 1.85 |
| 07.06.2026 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 2 - 1 | Хув. де Лас Пиедрас | 1.61 | 3.71 | 4.92 |
| 01.06.2026 | Примера Дивисион | Депортиво Малд. | 3 - 0 | Насионал Монтевидео | 3.16 | 3.31 | 2.10 |
| 27.05.2026 | Копа Либ. Гр. фаза | Насионал Монтевидео | 1 - 0 | Кокимбо Унидо | 1.87 | 3.28 | 4.31 |
| 24.05.2026 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 1 - 0 | Албион Монт. | 1.81 | 3.42 | 4.04 |
| 21.05.2026 | Копа Либ. Гр. фаза | Насионал Монтевидео | 0 - 0 | Унив. де Депортес | - | - | - |
| 16.05.2026 | Примера Дивисион | Монтевидео Торке | 1 - 2 | Насионал Монтевидео | 3.22 | 3.29 | 2.08 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Прогресо Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.07.2026 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 1 - 0 | Депортиво Малд. | 4.01 | 3.33 | 1.81 |
| 12.07.2026 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 2 - 0 | Прогресо Монтевидео | 1.99 | 3.18 | 3.58 |
| 07.06.2026 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 1 - 2 | Албион Монт. | 3.16 | 3.18 | 2.16 |
| 30.05.2026 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 1 - 2 | Прогресо Монтевидео | 1.92 | 3.20 | 3.76 |
| 23.05.2026 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 1 - 2 | Монтевидео Торке | 3.33 | 3.19 | 2.07 |
| 16.05.2026 | Примера Дивисион | Хув. де Лас Пиедрас | 2 - 0 | Прогресо Монтевидео | 2.01 | 3.19 | 3.49 |
| 10.05.2026 | Примера Дивисион | Монтевидео Торке | 2 - 1 | Прогресо Монтевидео | 1.73 | 3.45 | 4.34 |
| 03.05.2026 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 0 - 1 | Серо Ларго Мело | 2.50 | 3.01 | 2.72 |
| 28.04.2026 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 1 - 0 | Прогресо Монтевидео | 1.88 | 3.18 | 3.95 |
| 18.04.2026 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 2 - 1 | Монтевидео Уондърърс | 2.61 | 3.02 | 2.59 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2026 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 0 - 1 | Насионал Монтевидео | 6.19 | 4.14 | 1.45 |
| 23.01.2026 | Уругвай | Насионал Монтевидео | 1 - 1 | Прогресо Монтевидео | 2.55 | 3.09 | 2.57 |
| 17.08.2025 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 3 - 1 | Прогресо Монтевидео | 1.28 | 5.27 | 8.55 |
| 24.05.2025 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 1 - 0 | Прогресо Монтевидео | 1.17 | 6.49 | 12.58 |
| 16.02.2025 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 1 - 5 | Насионал Монтевидео | 8.15 | 4.79 | 1.31 |
| 30.09.2024 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 0 - 3 | Насионал Монтевидео | 6.00 | 4.21 | 1.45 |
| 23.03.2024 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 0 - 0 | Прогресо Монтевидео | 1.37 | 4.39 | 7.20 |
| 19.09.2021 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 0 - 1 | Прогресо Монтевидео | 1.41 | 4.31 | 6.25 |
| 23.05.2021 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 1 - 3 | Насионал Монтевидео | 2.98 | 3.25 | 2.19 |
| 18.02.2021 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 0 - 1 | Насионал Монтевидео | 3.59 | 3.40 | 1.91 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Насионал Монтевидео имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 03.08.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Пенярол Монтевидео | 7 | +9 | 16 | |||||
| 2 | Серо Ларго Мело | 7 | +2 | 11 | |||||
| 3 | Расинг Клуб Монтевидео | 7 | +1 | 10 | |||||
| 4 | Ливърпул Монтевидео | 7 | 0 | 9 | |||||
| 5 | Сентрал Еспаньол | 7 | 0 | 9 | |||||
| 6 | Серо Монтевидео | 6 | -3 | 9 | |||||
| 7 | Бостън Ривър | 7 | -5 | 5 | |||||
| 8 | Дефенсор Спортинг | 6 | -4 | 3 | |||||
| 1 | Монтевидео Уондърърс | 7 | +8 | 15 | |||||
| 2 | Депортиво Малдонадо | 7 | +6 | 12 | |||||
| 3 | Монтевидео Сити Торке | 7 | 0 | 12 | |||||
| 4 | Насионал Монтевидео | 6 | -1 | 10 | |||||
| 5 | Хувентуд де Лас Пиедрас | 7 | -3 | 8 | |||||
| 6 | Албион Монтевидео | 7 | -2 | 6 | |||||
| 7 | Прогресо Монтевидео | 6 | -4 | 6 | |||||
| 8 | Данубио Монтевидео | 7 | -4 | 4 | |||||
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Насионал Монтевидео | |
| Прогресо Монтевидео | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Насионал Монтевидео | Насионал Монтевидео | Прогресо Монтевидео | Прогресо Монтевидео | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Пенярол Монтевидео | |||||||
| 2 | Серо Ларго Мело | |||||||
| 3 | Расинг Клуб Монтевидео | |||||||
| 4 | Ливърпул Монтевидео | |||||||
| 5 | Сентрал Еспаньол | |||||||
| 6 | Серо Монтевидео | |||||||
| 7 | Бостън Ривър | |||||||
| 8 | Дефенсор Спортинг | |||||||
| 1 | Монтевидео Уондърърс | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 2 | Депортиво Малдонадо | 3 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 3 | Монтевидео Сити Торке | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 4 | Насионал Монтевидео | - | - | - | ||||
| 5 | Хувентуд де Лас Пиедрас | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 6 | Албион Монтевидео | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | ||||
| 7 | Прогресо Монтевидео | - | - | - | ||||
| 8 | Данубио Монтевидео | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Отговорна Игра
Класиране в шампионата
| Насионал Монтевидео | Прогресо Монтевидео | |
| Позиция | 4 | 7 |
| Точки | 10 | 6 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 11 |
| Точки | 6 | 3 |
Форма в шампионата
| Насионал Монтевидео | Прогресо Монтевидео | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 2 |
2
0 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 1 |
1
0 2 |
Голове в шампионата
| Насионал Монтевидео | Прогресо Монтевидео | |
|
Вкарани
Получени |
6
7 |
5
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
3 |
2
5 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.50 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.18 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.08.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра