Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2017 - 2018)
неделя, 8 април, 2018
13:00
13:00
Навалкарнеро
Понтеведра
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
Прогнози на потребителите
1 33% за Навалкарнеро
X 33% за равен
2 33% за Понтеведра
Общо гласували: 3
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.50 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.28 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Навалкарнеро, а гостите от Понтеведра. Разстоянието между двата града е 454.0 км. Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Навалкарнеро - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Гихуело | 0 - 1 | Навалкарнеро | 2.43 | 3.08 | 2.70 |
| 25.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Валядолид Пр. | 2 - 0 | Навалкарнеро | 2.74 | 3.09 | 2.40 |
| 18.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 4 - 0 | Талавера де ла Рейна | 1.88 | 3.16 | 3.85 |
| 11.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Депортиво Фабрил | 1 - 0 | Навалкарнеро | 2.04 | 3.05 | 3.46 |
| 04.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 0 - 0 | Понферадина | 1.83 | 3.17 | 4.11 |
| 25.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Корухо | 1 - 3 | Навалкарнеро | 2.75 | 2.97 | 2.43 |
| 18.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 0 - 2 | Райо Махадаонда | 2.61 | 2.97 | 2.62 |
| 11.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 2 - 3 | Навалкарнеро | 1.88 | 3.21 | 3.85 |
| 04.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 1 - 0 | Расинг Ферол | 1.64 | 3.49 | 4.80 |
| 28.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | СС Рейес | 4 - 1 | Навалкарнеро | 2.33 | 3.06 | 2.83 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Понтеведра - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2018 | Испания | Онтиниент | 0 - 1 | Понтеведра | 1.38 | 3.75 | 8.00 |
| 29.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 4 - 0 | Талавера де ла Рейна | 2.26 | 3.00 | 3.04 |
| 24.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Депортиво Фабрил | 1 - 0 | Понтеведра | 1.51 | 3.73 | 5.62 |
| 18.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 2 - 2 | Понферадина | 2.38 | 3.01 | 2.85 |
| 14.03.2018 | Испания | Атлетико Сагунтино | 1 - 1 | Понтеведра | 1.59 | 3.62 | 4.78 |
| 10.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Корухо | 1 - 1 | Понтеведра | 1.95 | 3.11 | 3.69 |
| 07.03.2018 | Испания | Понтеведра | 2 - 1 | Атлетико Сагунтино | 3.22 | 2.98 | 2.17 |
| 04.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 0 - 3 | Райо Махадаонда | 3.25 | 2.99 | 2.13 |
| 25.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 3 - 0 | Понтеведра | 1.72 | 3.28 | 4.40 |
| 18.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 3 - 0 | Расинг Ферол | 2.10 | 3.06 | 3.31 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 1 - 1 | Навалкарнеро | 1.97 | 3.24 | 3.48 |
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 08.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Депортиво Фабрил | 33 | +14 | 59 |
| 2 | Райо Махадаонда | 32 | +19 | 58 |
| 3 | Фуенлабрада | 32 | +22 | 56 |
| 4 | Навалкарнеро | 32 | +5 | 54 |
| 5 | Рапидо де Боусас | 32 | +10 | 53 |
| 6 | Селта Фортуна | 32 | +7 | 50 |
| 7 | Атлетико Мадрид Б | 32 | +5 | 49 |
| 8 | СС Рейес | 32 | +6 | 48 |
| 9 | Талавера де ла Рейна | 32 | -10 | 46 |
| 10 | Реал Мадрид Кастиля | 33 | +11 | 44 |
| 11 | Понферадина | 32 | +4 | 42 |
| 12 | Унион Адарве | 33 | -5 | 41 |
| 13 | Валядолид Промесас | 33 | -6 | 39 |
| 14 | Гихуело | 33 | +1 | 39 |
| 15 | Корухо | 32 | -17 | 37 |
| 16 | Расинг Ферол | 33 | -11 | 35 |
| 17 | Толедо | 33 | -5 | 34 |
| 18 | Понтеведра | 32 | -3 | 34 |
| 19 | Химнастика Сеговиана | 32 | -15 | 32 |
| 20 | Серседа | 33 | -32 | 23 |
Хронология в първенството
| Навалкарнеро | |
| Понтеведра | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Навалкарнеро | Навалкарнеро | Понтеведра | Понтеведра | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Депортиво Фабрил | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Райо Махадаонда | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Фуенлабрада | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Навалкарнеро | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 5 | Рапидо де Боусас | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 6 | Селта Фортуна | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 7 | Атлетико Мадрид Б | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 8 | СС Рейес | 2 - 4 | 4 - 1 | 2 - 4 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Талавера де ла Рейна | 4 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Реал Мадрид Кастиля | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 11 | Понферадина | 0 - 0 | 2 - 3 | 0 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Унион Адарве | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 13 | Валядолид Промесас | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | |||
| 14 | Гихуело | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||
| 15 | Корухо | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | Расинг Ферол | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 17 | Толедо | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 18 | Понтеведра | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 19 | Химнастика Сеговиана | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 20 | Серседа | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Навалкарнеро | Понтеведра | |
| Позиция | 4 | 18 |
| Точки | 54 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 20 |
| Точки | 30 | 6 |
Форма в шампионата
| Навалкарнеро | Понтеведра | |
|
Победи
Равни Загуби |
16
6 10 |
8
10 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
3 4 |
1
3 11 |
Голове в шампионата
| Навалкарнеро | Понтеведра | |
|
Вкарани
Получени |
41
36 |
38
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
16 |
8
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.50 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.28 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 33% за Навалкарнеро
X 33% за равен
2 33% за Понтеведра
Общо гласували: 3
