Азербайджан - Висша Лига (2026 - 2027)
18:00
Нефтчи Баку
Капаз Ганджа
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Баку, а гостите от Ганджа. Разстоянието между двата града е 300.4 км. Мачът ще се играе на стадион Баксел Арена, който има капацитет от 11 000 места. Снимки от Google карта стадион Баксел Арена. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Отговорна Игра
Нефтчи Баку - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Висша Лига | Шамахи | 2 - 3 | Нефтчи Баку | 4.89 | 3.78 | 1.56 |
| 24.10.2026 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 1 - 1 | Туран Товуз | 1.62 | 3.52 | 4.74 |
| 17.10.2026 | Висша Лига | Карабах Агдам | 3 - 3 | Нефтчи Баку | 1.82 | 3.51 | 3.68 |
| 09.10.2026 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 0 - 0 | Сабах Баку | 2.65 | 3.27 | 2.37 |
| 18.09.2026 | Висша Лига | Габала | 0 - 3 | Нефтчи Баку | 5.89 | 3.89 | 1.47 |
| 11.09.2026 | Висша Лига | Имишли | 2 - 3 | Нефтчи Баку | 6.18 | 3.97 | 1.43 |
| 05.09.2026 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 4 - 1 | Шафа Баку | 1.22 | 5.39 | 10.43 |
| 30.08.2026 | Висша Лига | Зира Баку | 1 - 0 | Нефтчи Баку | 2.58 | 3.07 | 2.55 |
| 23.08.2026 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 5 - 0 | Араз-Нахичеван | 1.46 | 3.91 | 5.97 |
| 16.08.2026 | Висша Лига | Сумгаит | 1 - 3 | Нефтчи Баку | 4.17 | 3.47 | 1.73 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Капаз Ганджа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 1 - 0 | Имишли | 2.11 | 3.10 | 3.16 |
| 24.10.2026 | Висша Лига | Шафа Баку | 1 - 2 | Капаз Ганджа | 2.82 | 3.16 | 2.25 |
| 18.10.2026 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 1 - 1 | Зира Баку | 4.14 | 3.27 | 1.78 |
| 09.10.2026 | Висша Лига | Араз-Нахичеван | 0 - 2 | Капаз Ганджа | 2.13 | 3.21 | 3.03 |
| 20.09.2026 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 1 - 1 | Сумгаит | 2.70 | 3.09 | 2.41 |
| 12.09.2026 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 1 - 0 | Габала | 2.67 | 3.01 | 2.49 |
| 04.09.2026 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 1 - 4 | Шамахи | 2.58 | 2.85 | 2.70 |
| 30.08.2026 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 1 - 0 | Туран Товуз | 4.49 | 3.28 | 1.72 |
| 15.08.2026 | Висша Лига | Сабах Баку | 2 - 0 | Капаз Ганджа | 1.19 | 5.84 | 11.01 |
| 23.05.2026 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 0 - 1 | Нефтчи Баку | 4.91 | 3.84 | 1.55 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 0 - 1 | Нефтчи Баку | 4.91 | 3.84 | 1.55 |
| 15.02.2026 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 1 - 3 | Нефтчи Баку | 4.73 | 3.37 | 1.65 |
| 01.11.2025 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 5 - 1 | Капаз Ганджа | 1.32 | 4.40 | 7.91 |
| 04.05.2025 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 2 - 2 | Капаз Ганджа | 1.63 | 3.44 | 4.52 |
| 05.03.2025 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 1 - 0 | Нефтчи Баку | 3.36 | 3.01 | 2.02 |
| 28.02.2025 | Купа на Азербайджан | Нефтчи Баку | 1 - 0 | Капаз Ганджа | 1.47 | 3.72 | 5.75 |
| 05.02.2025 | Купа на Азербайджан | Капаз Ганджа | 0 - 2 | Нефтчи Баку | 4.16 | 3.45 | 1.70 |
| 15.12.2024 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 2 - 1 | Капаз Ганджа | 1.50 | 3.93 | 5.15 |
| 04.10.2024 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 4 - 3 | Нефтчи Баку | 3.73 | 3.41 | 1.81 |
| 10.05.2024 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 5 - 1 | Капаз Ганджа | 1.44 | 4.11 | 5.69 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Нефтчи Баку имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 06.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нефтчи Баку | 10 | +14 | 21 |
| 2 | Сабах Баку | 9 | +16 | 20 |
| 3 | Карабах Агдам | 9 | +7 | 19 |
| 4 | Туран Товуз | 10 | +3 | 18 |
| 5 | Капаз Ганджа | 9 | +1 | 17 |
| 6 | Зира Баку | 10 | 0 | 16 |
| 7 | Шамахи | 10 | +1 | 13 |
| 8 | Имишли | 10 | -6 | 10 |
| 9 | Сумгаит | 9 | -1 | 9 |
| 10 | Габала | 10 | -11 | 8 |
| 11 | Шафа Баку | 10 | -12 | 4 |
| 12 | Араз-Нахичеван | 10 | -12 | 3 |
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Нефтчи Баку | |
| Капаз Ганджа | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Нефтчи Баку | Нефтчи Баку | Капаз Ганджа | Капаз Ганджа | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Нефтчи Баку | - | - | - | ||||
| 2 | Сабах Баку | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 3 | Карабах Агдам | 3 - 3 | ||||||
| 4 | Туран Товуз | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 5 | Капаз Ганджа | - | - | - | ||||
| 6 | Зира Баку | 1 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Шамахи | 2 - 3 | 1 - 4 | |||||
| 8 | Имишли | 2 - 3 | 1 - 0 | |||||
| 9 | Сумгаит | 1 - 3 | 1 - 1 | |||||
| 10 | Габала | 0 - 3 | 1 - 0 | |||||
| 11 | Шафа Баку | 4 - 1 | 4 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 12 | Араз-Нахичеван | 5 - 0 | 5 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
*** По 3 мача в сезон
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Нефтчи Баку | Капаз Ганджа | |
| Победи | 6 | 5 |
| Равни | 3 | 2 |
| Загуби | 1 | 2 |
| Вкарани Голове | 25 | 10 |
| Получени Голове | 11 | 9 |
| Средно Вкарани | 2.50 | 1.11 |
| Средно Получени | 1.10 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 80% | 89% |
| Мачове Получил | 70% | 56% |
| Гол/Гол | 60% | 44% |
| Над 1.5 | 80% | 67% |
| Над 2.5 | 70% | 22% |
| Над 3.5 | 60% | 11% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 2 |
| Равни | 2 | 0 |
| Загуби | 0 | 1 |
| Вкарани Голове | 10 | 4 |
| Получени Голове | 2 | 3 |
| Средно Вкарани | 2.50 | 1.33 |
| Средно Получени | 0.50 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 75% | 67% |
| Мачове Получил | 50% | 67% |
| Гол/Гол | 50% | 33% |
| Над 1.5 | 75% | 100% |
| Над 2.5 | 50% | 33% |
| Над 3.5 | 50% | 0% |
Отговорна Игра