Мексико - Лига МХ (2018 - Клаусура)
05:00
Некакса Агуаскалиентес
Депортиво Толука
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.54 | 3.20 | 2.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2018 04:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Агуаскалиентес, а гостите от Толука. Разстоянието между двата града е 397.9 км. Мачът ще се играе на стадион Виктория, който има капацитет от 35 000 места, от които седящи 25 494. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Виктория. Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Некакса Агуаскалиентес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2018 | Лига МХ | Леон | 0 - 4 | Некакса Агуаскалиентес | 1.78 | 3.54 | 4.04 |
| 24.01.2018 | Копа Мексико | Мурсиелагос | 1 - 1 | Некакса Агуаскалиентес | 3.11 | 3.16 | 2.15 |
| 21.01.2018 | Лига МХ | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 3 | Чивас Гуадалахара | 2.65 | 3.02 | 2.59 |
| 17.01.2018 | Копа Мексико | Некакса Агуаскалиентес | 5 - 0 | Сакатепек | 1.74 | 3.40 | 4.27 |
| 13.01.2018 | Лига МХ | Тихуана | 1 - 0 | Некакса Агуаскалиентес | 1.85 | 3.27 | 4.05 |
| 07.01.2018 | Лига МХ | Некакса Агуаскалиентес | 0 - 0 | Веракрус | 1.76 | 3.31 | 4.47 |
| 19.11.2017 | Лига МХ | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 2 | Атлетико Морелия | 1.99 | 3.14 | 3.63 |
| 06.11.2017 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 1 - 0 | Некакса Агуаскалиентес | 1.56 | 3.60 | 5.62 |
| 29.10.2017 | Лига МХ | Некакса Агуаскалиентес | 5 - 0 | Лобос БУАП Пуебла | 2.02 | 3.29 | 3.38 |
| 26.10.2017 | Копа Мексико | Сантос Лагуна | 2 - 0 | Некакса Агуаскалиентес | 1.66 | 3.58 | 4.48 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Депортиво Толука - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2018 | Лига МХ | Депортиво Толука | 1 - 1 | Крус Асул | 2.68 | 3.15 | 2.46 |
| 25.01.2018 | Копа Мексико | Сантос Лагуна | 2 - 1 | Депортиво Толука | 2.06 | 3.39 | 3.09 |
| 20.01.2018 | Лига МХ | Атлас Гуадалахара | 1 - 3 | Депортиво Толука | 2.54 | 3.21 | 2.56 |
| 14.01.2018 | Лига МХ | Леон | 3 - 1 | Депортиво Толука | 2.05 | 3.36 | 3.23 |
| 11.01.2018 | Копа Мексико | Депортиво Толука | 2 - 2 | Минерос де Сакатекас | 1.55 | 3.95 | 4.79 |
| 07.01.2018 | Лига МХ | Депортиво Толука | 1 - 1 | Чивас Гуадалахара | 2.07 | 3.19 | 3.39 |
| 26.11.2017 | ПД Аперт. Плейоф | Атлетико Морелия | 2 - 1 | Депортиво Толука | 2.30 | 3.27 | 2.83 |
| 23.11.2017 | ПД Аперт. Плейоф | Депортиво Толука | 2 - 1 | Атлетико Морелия | 1.90 | 3.39 | 3.66 |
| 19.11.2017 | Лига МХ | Депортиво Толука | 3 - 1 | Тихуана | 1.94 | 3.38 | 3.52 |
| 06.11.2017 | Лига МХ | Веракрус | 0 - 1 | Депортиво Толука | 3.30 | 3.22 | 2.08 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2017 | Лига МХ | Депортиво Толука | 0 - 0 | Некакса Агуаскалиентес | 1.70 | 3.47 | 4.59 |
| 02.04.2017 | Лига МХ | Депортиво Толука | 2 - 0 | Некакса Агуаскалиентес | 1.71 | 3.53 | 4.49 |
| 02.10.2016 | Лига МХ | Некакса Агуаскалиентес | 3 - 1 | Депортиво Толука | 2.38 | 3.12 | 2.85 |
| 06.08.2015 | Копа Мексико | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 1 | Депортиво Толука | 2.72 | 3.17 | 2.35 |
| 30.07.2015 | Копа Мексико | Депортиво Толука | 4 - 2 | Некакса Агуаскалиентес | 1.64 | 3.38 | 4.85 |
| 27.09.2012 | Копа Мексико | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 1 | Депортиво Толука | 2.88 | 2.98 | 2.43 |
| 20.02.2011 | Лига МХ | Депортиво Толука | 2 - 3 | Некакса Агуаскалиентес | 1.52 | 3.59 | 5.97 |
| 11.09.2010 | Лига МХ | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 1 | Депортиво Толука | 2.95 | 3.05 | 2.27 |
| 09.03.2009 | Лига МХ | Депортиво Толука | 1 - 0 | Некакса Агуаскалиентес | 1.51 | 3.61 | 5.93 |
| 21.09.2008 | Лига МХ | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 1 | Депортиво Толука | 2.28 | 3.17 | 2.79 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Некакса Агуаскалиентес имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 4 пъти са завършили наравно.
Лига МХ класиране към 04.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пуебла | 5 | +2 | 9 |
| 2 | Пумас УНАМ Мексико | 4 | +3 | 8 |
| 3 | Монтерей | 4 | +3 | 8 |
| 4 | Тихуана | 4 | +3 | 8 |
| 5 | Америка Мексико | 4 | +2 | 8 |
| 6 | Сантос Лагуна | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Атлетико Морелия | 4 | +1 | 7 |
| 9 | Леон | 4 | -1 | 7 |
| 10 | Крус Асул | 5 | +1 | 6 |
| 11 | Депортиво Толука | 4 | 0 | 5 |
| 12 | Некакса Агуаскалиентес | 4 | +1 | 4 |
| 13 | Пачука | 4 | 0 | 4 |
| 14 | Керетаро | 4 | 0 | 4 |
| 15 | Чивас Гуадалахара | 5 | -3 | 4 |
| 16 | Атлас Гуадалахара | 5 | -5 | 3 |
| 17 | Веракрус | 4 | -4 | 2 |
| 18 | Лобос БУАП Пуебла | 4 | -6 | 1 |
Хронология в първенството
| Некакса Агуаскалиентес | |
| Депортиво Толука | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Некакса Агуаскалиентес | Некакса Агуаскалиентес | Депортиво Толука | Депортиво Толука | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Пуебла | |||||||
| 2 | Пумас УНАМ Мексико | |||||||
| 3 | Монтерей | |||||||
| 4 | Тихуана | 1 - 0 | ||||||
| 5 | Америка Мексико | |||||||
| 6 | Сантос Лагуна | |||||||
| 7 | Тигрес УАНЛ Монтерей | |||||||
| 8 | Атлетико Морелия | |||||||
| 9 | Леон | 0 - 4 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 10 | Крус Асул | 1 - 1 | ||||||
| 11 | Депортиво Толука | - | - | - | ||||
| 12 | Некакса Агуаскалиентес | - | - | - | ||||
| 13 | Пачука | |||||||
| 14 | Керетаро | |||||||
| 15 | Чивас Гуадалахара | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 1 | ||||
| 16 | Атлас Гуадалахара | 1 - 3 | 1 - 3 | |||||
| 17 | Веракрус | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 18 | Лобос БУАП Пуебла | |||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Некакса Агуаскалиентес | Депортиво Толука | |
| Позиция | 12 | 11 |
| Точки | 4 | 5 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 9 |
| Точки | 1 | 3 |
Форма в шампионата
| Некакса Агуаскалиентес | Депортиво Толука | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 2 |
1
2 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 1 |
1
0 1 |
Голове в шампионата
| Некакса Агуаскалиентес | Депортиво Толука | |
|
Вкарани
Получени |
5
4 |
6
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
3 |
4
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.54 | 3.20 | 2.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2018 04:00. Възможни са промени към настоящия момент!
